Golfová pravidla

kristyna

Aktivní člen
Tým 19.jamky
19.jamka:
Představení
Chtěla bych se zeptat, jak to bylo u vás se seznámení s golfovými pravidly. Ještě než jste šli na hřiště. Tak už jste je uměli, nečetli jste si je nebo jste se je učili až hrou a zkušenosti na hřišti? Děkuji moc

karlos

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
P/L
Pravák
Značka
Ping, Srixon, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB
Tak za mně, neuměl jsem vůbec nic, všechno jsem jaksi doháněl vlastně při hře a zbytek hledal na netu. Ale osobně si myslím že na začátku je daleko důležitější se chovat slušně na hřišti a ke hřišti, bez karty můžeš na všechny public course, ale být tam za hovado se mi fakt nechtělo  :D

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Něco jsem nakoukal v bedně při sledování turnajů, něco jsem si načetl, něco málo mě naučili na kuru a zbytek postupně...

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Já měl písemný test z pravidel jako součást celé zkoušky. Psal jsem ho hned po dohrání hřiště. S upozorněním, že pokud bude otázka ohledně OUTu zodpovězena špatně, nedostanu osvědčení, i kdybych měl komplet všechno správně :) A jakmile vyjdou nová pravidla jdu na kurz rozhodčího. Nejlepší seznámení s pravidly!

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
ja mel tez test na ZK. kurz rozhodnicho planuji na 2-3.4.

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
My tedy testy neděláme (na hřišti taky nepíšete testy), ale ptáme se na už v průběhu hry, případně děláme modelové situace, aby je zkoušený vyřešil.

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Ja mel jako soucast ZK hry dukladnou nalejvarnu a nasledne jsme si zaklady ukazovali na hristi. Hlavne mi byl kladen na srdce zaklad etiky, coz je skoro i dulezitejsi. 

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom