Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová masáž

Blázníš, takovym pokladem:eek:? Ledaže by to byla VIP masáž:cool:.
Ale kdo ví, třeba je @requo grand a na vlastní ženě nešetří.;):up:
Myslím, že ten dárek někde vyhrál a sám by tam nikdy nešel, tak ho poslal dál☺
 
Já byl na masáži golfovými míčky před lety ve Slovanském domě a bylo to v pohodě. Ale já mám thajskou masáž rád.
 
Já byl na masáži golfovými míčky před lety ve Slovanském domě a bylo to v pohodě. Ale já mám thajskou masáž rád.
Já byla na thajské poprve a ještě míčky. Příští týden jdu zkusit obyčejnou thajskou. A bolí tě to?
 
Myslím, že ten dárek někde vyhrál a sám by tam nikdy nešel, tak ho poslal dál[emoji5]
Michal a vyhrál? Nemyslím :) Spíš to vzal jako barter a až pak si zjistil, jaký to je :)
 
Já byla na thajské poprve a ještě míčky. Příští týden jdu zkusit obyčejnou thajskou. A bolí tě to?
Já chodím pravidelně do Zlína nebo do Ostravy. Mně trochu bolesti nevadí. U nováčka se vždycky ptají, jak to chtějí. A během masáže se ptají taky, jestli jim to nevadí.
 
Zajímavý způsob, jak uvolnit napětí důležitých „golfových” svalových skupin
Mj, “ vítání slunce” , “pět tibeťanů” , tak chi , kung chi , jinak nej je soubor protahovacích a posilovacích cviků na svalový pletenec páteře a vnitřních pánevních svalů (bedrokyclostehenní) a především co všem chybí je naučit se DÝCHAT.
 
Mj, “ vítání slunce” , “pět tibeťanů” , tak chi , kung chi , jinak nej je soubor protahovacích a posilovacích cviků na svalový pletenec páteře a vnitřních pánevních svalů (bedrokyclostehenní) a především co všem chybí je naučit se DÝCHAT.
nejen že většina lidí neumí správně dýchat, oni ani neumí správně chodit....... A pak je zábavné sledovat, jak tady všichni "odborníci" radí jak běhat, protahovat se, atd... a přitom 90% z nich nemá ani tušení, že základy jsou úplně jinde..... 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
 
nejen že většina lidí neumí správně dýchat, oni ani neumí správně chodit....... A pak je zábavné sledovat, jak tady všichni "odborníci" radí jak běhat, protahovat se, atd... a přitom 90% z nich nemá ani tušení, že základy jsou úplně jinde..... 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
tak teď jsi dokonale otřásl mým těžce nabytým a chabým golfovým sebevědomím 😂😂
další rok se jako budu učit chodit? 😱
 
Chodit a dýchat přeci umíme všichni🤔🤭, umíme však využít ten potenciál, který nám byl dán? Dýchání nejen okysličuje, dokonce masíruje vnitřní orgány a umožňuje správně využít / použít energii do úderu.
o chůz/botáchi jsem našel docela zajímavý článek :

Je umět a umět. O tom, kolik lidí umí správně chodit (ne jen chodit), by ti ortopedové mohli vyprávět dlouhé a dlouhé hodiny.
Nejsme každý tak dokonalý jako ty 🤭
 
už to chápu :( tohle je fakt oříšek
ale já to dokážu
a o mě si budou vyprávět! 😂😂😂
Neboj - už si vyprávějí 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom