Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová masáž

kristyna

Aktivní člen
19.jamka
Včera jsem si konečně vybrala vánoční dárek.
Byla jsem na masáži TAWAN Rezidence Vyšehrad. A byl to vážně zážitek. Masáže mám moc ráda☺.
Anglicky neumím, tak jsem hned v recepci paní řekla, že nechci masírovat nohy (mám křečové žíly) a udělala jsem dobře. Pak bych se už nedomluvila a také bych neodešla po svých.
Bolest, kterou jsem zažívala, bych přirovnala k velmi nepříjemnému lékařskému vyšetření. A to i zubaře dokážu usnout☺.
Tři nahřáté golfové míčky s vůní jasmínu mě příjemné pocity nepřinesly. Tekly mi slzy, proklínala jsem Michala a stále jsem si říkala, že po tomto musím mít krásnější záda, ruce a krk, protože jinak nechápu, jak to někdo může dobrovolně podstupovat☺
Masáž je určena nejen milovníkům golfu☺

Máte někdo obdobnou zkušenost?
 
Díky za popis zážitku , dumala jsem nad tím, co je to za kravinu masírovat někoho golfovými míčky. Jestli to má být cílené na golfisty o_O možná to má od golfu odradit :cool:
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Díky za popis zážitku , dumala jsem nad tím, co je to za kravinu masírovat někoho golfovými míčky. Jestli to má být cílené na golfisty o_O možná to má od golfu odradit :cool:
Nevěděla jsem do čeho jdu. Až při masáži jsem si říkala, že to snad dělá ne loktem, ale míčkem. Až když jsem vstala, tak jsem zjistila, že třema. Proto to tak hrozně křupalo.
 
... a na zaver masaze me dotycna thajka pretahla wedgkou. Probudil jsem se o 3 dny pozdeji na JIPce. :D
 
Znám masáž kreditní karty a peněženky. Docela dobře ji ovládá moje drahá polovička. Akorát mě po ní nebolí záda, ale hlava...:confused:;)
Špatně si se oženil ... ta moje má svůj účet, svojí kartu, svojí peněženku a ještě mi připosílá, abych nestrádal ;):p


Jééé ... vono už je ráno ????
 
Upraveno:
Špatně si se oženil ... ta moje má svůj účet, svojí kartu, svojí peněženku a ještě mi připosílá, abych nestrádal ;):p


Jééé ... vono už je ráno ????
Sakra, skoro jsem ti na to skočil:)
 
Majitelka Tawanu taky hraje, tak asi proto ty míčky. Thajská masáž má údajně bolet, aby byla účinná. Úleva se projeví až po pár dnech. Ale tohle obecně platí na všechny masáže.
 
Majitelka Tawanu taky hraje, tak asi proto ty míčky. Thajská masáž má údajně bolet, aby byla účinná. Úleva se projeví až po pár dnech. Ale tohle obecně platí na všechny masáže.
Já tam šla s nebolavým tělem, tam mi řekli, že se mi do zítřka uleví. Druhý den jsem záda cítila jako bych hodně času strávila v posilovně☺ další den už nic
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom