Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

golfistka - problem se zakladnim postojem a swingem

Řekl, bych, že pomůže basebolové držení, je nejvolnější v prostoru hrudníku.
Řekl, bych, že pomůže basebolové držení, je nejvolnější v prostoru hrudníku.
Já jsem tak rád, že tady na foru potkám nejen odborníky na omotávky rybářských prutů, ale i lidi, kteří ví jak držet hůl, když jsou ko.., tedy prsa velká. Smekám.
 
Já jsem tak rád, že tady na foru potkám nejen odborníky na omotávky rybářských prutů, ale i lidi, kteří ví jak držet hůl, když jsou ko.., tedy prsa velká. Smekám.
Hele Mirdo, už si také trhni. Psal jsem Bohumilovi, ze s ním úplně nesouhlasím v té jistotě, kterou má se svým splněním pravidel u rybářské omotavky.

Ale tohle je jiné vlákno, tak ho nech na pokoji a spíš se zaměř na Aldovu otázku. Máš alespoň stejne dobrou radu jako Bohumil?
 
Já jsem tak rád, že tady na foru potkám nejen odborníky na omotávky rybářských prutů, ale i lidi, kteří ví jak držet hůl, když jsou ko.., tedy prsa velká. Smekám.
Proto, mne někdy udivuje, že se někdo diví´, že používají takové držení.
Na to, že se snažím najít si svou cestu, jsem si už tak nějak zvykl, že se to lidem nezdá a nelíbí je jen jejich problém. Jinak, už jsem to tu napsal, byli bychom stále v jeskyni.
PS GT zatím OK.
 
Zenske ... zadne pripominky?
A co k tomu jako psát? Nikdy mi nepřišlo, že bych musela řešit takový problém, takže asi nedosahují moje tělesné proporce v této části těla problematických rozměrů. Dalo by se na to svést špatné čipování nebo patování? ;) 😁
 
A co k tomu jako psát? Nikdy mi nepřišlo, že bych musela řešit takový problém, takže asi nedosahují moje tělesné proporce v této části těla problematických rozměrů. Dalo by se na to svést špatné čipování nebo patování? ;) 😁
Tak určitě - ta setrvačnost „neodpružené hmoty" může rozhodit tempo úderu.
Například většina Korejek takový problém s tempem úderu nemá. Že by jeden z důvodů, proč „vládnou" ženskému světovému golfu? 🤭
 
proč „vládnou" ženskému světovému golfu?
Asi to bude místním postavením žen ve společnosti, takto mohou vyniknout , ale mají i jiná specifika, umí lépe využívat dýchání , je to dané tradičním denním cvičením typu jóga , tai nebo kung chi.
 
umí lépe využívat dýchání , je to dané tradičním denním cvičením typu jóga , tai nebo kung chi.
Toto téma dýchání jsme, už tady probírali. Ano pro sport je dýchání a správně provedený nádech a výdech s využitím kapacity nádechu a u žen , kde je tento link předmětem, zásadní, protože u každé to může být jinak, vzhledem ke specifiku velikosti poprsí. Muži to mají jednodusší, tam toto omezení není.
A spojení joga, tai či kung chi je správné dýchání s pohybem a využitím dechu pro výkon.
 
A co k tomu jako psát? Nikdy mi nepřišlo, že bych musela řešit takový problém, takže asi nedosahují moje tělesné proporce v této části těla problematických rozměrů. Dalo by se na to svést špatné čipování nebo patování? ;) 😁
Cokoliv, co se ti zrovna hodí :cool:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom