Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfik v italii

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
Zdravim,
byl jsem kvuli nemoci deti nucen zrusit dovcu v Marbelle, takze pojedu za tyden do Italie. Mate nekdo zkusenosti s golfem na Garde? 
Booknul jsem si to zatim tady: http://www.gardagolf.it

A nasledne pojedu nize k mori do Caorle, kde jsem nasel toto: http://www.golfcaorle.it

Napady, rady, zkusenosti vitane... 
 
Nekde jsem cetl, ze golfove hriste u Gardy jsou nadherne

Když jsem zacinal, tak jsem navstivil Pra' delle Torri Golf Caorle v ramci dovolene a byl jsem spokojen. Chodil jsem hravat později odpoledne, za skvele ceny. Akorát si pamatuju, ze tam bylo hodne komaru :)

A nadherne hriste je pry u Grada
 
Tak oboje vyzkousim a dam vedet. Tip s komary diky moc! Brat repelent by me asi nenapadlo. :)
 
Tak mam za sebou navstevu Garda Golf CC. Hriste opravdu nadherne, nic si nezada s povesti co ma. Co ovsem nebylo prijemne byla domluva na miste. 1) je zde zakazano brat s sebou deti mladsi 6ti let. Hodinu jsme tam resili, nakonec jsem musel jit sam. 2) je uplne zbytecne si platit za buggy, kdyz se s ni nesmi nikam mimo cestu. Tzn. Nachodil jsem toho vice nez s vozikem a jeste ty penize. 3) pozdni prichod personalu (tee time v 8:00, oni dorazili po 8me...) a greenkeepri, co neresi, ze pres ne hrajete. To mi volozene vadilo hrat na green, kde jsou 3 lidi. Jim to bylo jedno, asi cekaji az je nekdo trefi a pujdou si dom na pul roku lehnout. Diky tomu jsem dal o dost ran na navic - hral jsem pred green..

Golfovy zazitek luxusni, restaurace tez dobra. Cena vysoka, ale vzhledem ke kvalite a krase hriste neresim. Nastesti jsem neudelal ani ostudu, a to jsem mel jen 6 holi, ktere jinak nepouzivam. :)
 

Přílohy

  • image.jpeg
    image.jpeg
    801,9 KB · Zobrazení: 1.087
  • image.jpeg
    image.jpeg
    854 KB · Zobrazení: 1.072
  • image.jpeg
    image.jpeg
    1,1 MB · Zobrazení: 1.091
  • image.jpeg
    image.jpeg
    766,7 KB · Zobrazení: 1.104
No já se chystám na dovcu na Grado. Doufám tam nebudou stejní moulove jako jsi zažil. Ale podle ceníku to vypadá, že děti na hřiště můžou a do nějakého věku hrají zadarmo, tak snad si budu moct vzít sebou dcerku.
 
Jardo, moulove tu jsou prej standard. Alespon to mi rikali lide, co to tu znaji. Nicmene jestli mas rad vymazlena hriste, co nejsou nudne a umele, pak Gardu doporucuji. 

Ad dcera: spravna odpoved je, ze je starsi 6ti let (nevim jak si na tom :) - me starsi je 5, ale vypada starsi. Jen jsem proste poctivy a nelzu). Udajne jsou nejak divne pojisteni az od teto hranice ci co. 
Mozna to tak je i jinde, ja jsem se s tim v CR nesetkal. Drive jsem se na to ptaval dopredu, pak uz ne, neb vsude se tvarili, ze nerozumi v cem by mel byt problem s ditkem v buggy. 
 
No ty jsi byl na Garde, já jedu na Grado :)
Jen shodou okolností mám 500 m od ubytování golfové hřiště, tak ho zkusím...
Obecně Italové radši siestu než makat, na to si člověk musí zvyknout.. Když jsem tam před lety zažil první den dovolené vichřici s kroupama o velikosti golfových míčků, trvalo jim tři dny, než někdo náš bungalov a auta přišel vyřezat z popadaných stromů :)
 
Jsem prehlidl. Tak uzij! Ja uz jsem zpet doma - deti onemocneli :(
 
No já doufám, že odjedeme, ještě je pár dní čas. Dcerka dostala zápal plic.. Nechápu jak ani z čeho :(
 
Tak mám GC Grado odehrané.
Byl hroznej hic, ale to se dá čekat v srpnu.
Na hřišti probíhala údržba, tak dali slevu. Naštěstí ne greeny, jen odpaliště.
Je to placka, jediné čím se hřiště může bránit je voda všude. Stačí hrát trochu rovně a i s HCP 24 par nebo bogey.
Některé greeny kvalitní, jiné s fleky a pár úplně bez trávy na několika metrech čtverečních.
Fairwaje ok.
Co je pro mě neakceptovatelné jsou (nevím jak jinak to napsat) hovna všude kam se podíváš nebo šlápneš. Prvních pár jamek jsou místa, kde se nedá projít bez nehody. Je to opravdu nechutné. Ke konci hřiště už se dá najít i metr dva bez šrapnelu. Podle množství racků a kachen a sofistikované techniky na čištění bot i vozíků u klubovny soudím, že je to běžný stav.
Za mě jednoznačně ne, zatím nejhorší zážitek na golfu vůbec.
 
Dobre vedet.
Jako exkrementy na hristi bych taktez asi necekal. :)))

Btw. Kolik ta hnedozelena zabava stala? :)

Jinak mam v planu jet do italie jeste v zari, tak zkusim i neco u more.
 
59 éček všední den, po slevě 53 :(
Upřímně za tu cenu to nestojí ani bez toho smradlaveho nadělení. Ještě jsem měl v plánu golf u Attersee, ale zklamalo i ubytování, tak jsme ho při zpáteční cestě vynechali a tím pádem i golf. Radši jsme oželeli 4k, než tam spát podruhé. .
 
Říkám trochu rovně, místa je tam dost kam minout...
Na golfchannelu je jakási recenze Grada a psali tam i to o tech šrapnelech. Bohužel tak nějak mimochodem a já to z toho nepochopil, že je to až tak. ..
 
alda řekl:
Tak jsem se porad tesil na to Grado, ze se tam podivam a zrejme to teda radeji ozelim.

Byl jsem pobliz na golfu a tehda hriste byly v pohode:
Lignano : http://www.golflignano.it/
Caorle: http://www.golfpradelletorri.it/
PS: Tak pokud hraje clovek rovne, jak rikas, pak všechna hriste jsou lehoucka :):):)

Alesi, jake je to hriste v Caorle?
 
Ja jsem v te době teprve zacinal s golfem - takze moje hodnoceni asi nebude uplne koser.
Mi se libilo, je rovinate, trochu vody tam bylo. Kolem fairway byla vyssi trava takze problém s nalezenim micku. Greeny a fairwaye v perfektnim stavu...
Chodil jsem vicemene v podvecer za snizene ceny a co si pamatuju tak kolem vody vecer byly mraky komaru
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom