Golfhouse v ČR konec?

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,701
4,657
123
38
Praha 4
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Zaslechl jsem informaci, že GolfHouse na Chodově by měl v ČR končit letos v půlce února.

Psal jsem dotaz do golfhouse chodov - bez reakce.

Nemáte někdo více info, případně můžete potvrdit či vyvrátit tuto zprávu?
Pokud je to pravda, tak se nám tu ten golfový trh pěkně pročišťuje.

• To mě štve!
  • Wow
Reactions: Mirek_62 a NaBednu

Mac

Nováček
14.1.2020
11
25
13
Ostravice
Před pár dny jsem zanechal nemalou částku v Golf House Wiener Neudorf (samozřejmě v horním outletovém patře, kde se dá občas narazit na něco hezkého za půlku). Kecal jsem trošku s prodavačem a chlubil se že mají pobočku v Praze, ale nic o ukončení nezmiňoval, ale to asi taky nemusel vědět. Takže vlastně informace ktématu je v mém příspěvku nulová :cool: kruci

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,701
4,657
123
38
Praha 4
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Vida, já slyšel tedy jiné zdůvodnění - resp. že příčina je obrácená, že odejdou a uvolněné prostory obsadí Decathlon. Ono je to v důsledku asi jedno.

Za mě osobně přišlo vždycky zvláštní umístění GolfHouse. Zrovna sousedství Decathlonu mi přjde jako docela kontraproduktivní - pro GolfHouse. Pocitově. Ne že by tedy v Decathlonu toho golfového měli mraky, co by stálo za řeč (najdou se vyjimky, sám nosím třeba na zimu botky a vlastně i malý bag). Na druhou stranu, díky Decathlonu se mnoho lidí dozvědělo, že tam vlastně GolfHouse je... těžko by náhodně někdo jel kolem jen a zastavil, kdyby tam nebylo nic jiného. Takže možná nakonec ten vliv byl na Decathlon obrácený - pozitivní (myslím, co se týče hadrů).

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,701
4,657
123
38
Praha 4
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Promiň Michale,ale píšeš to samé co Jan.. ;)
Ano, máš pravdu, přečetl jsem si to znovu a zformuloval jsem to nechtěně shodně. Nevadí. Nebylo to nijak podstatné a pro téma přínosné, aby si to zasluhovalo zpětně editaci. Díky za upozornění. :up:

Sauron

Aktivní člen
18.5.2017
200
346
73
Jméno
Alexander Klimeš
Tak nakonec nejsilnější vyjde Golf Arts, který se nenechal vybláznit novými drahými prostory, a postupně si budoval pozici, ať už na nábřeží v pravěku, nebo teď v Dělnický.:up:

Romano

Člen fóra
18.11.2018
92
138
43
A kus trhu si ukousne i Bestgolf, byť ho limituje to, že nemá aspoň rohožku a plátno na vyzkoušení holí...

WebGolf.cz