Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfero.cz

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Skočila na mě reklama na nový golfový web, i neváhal jsem a podíval jsem se. https://www.golfero.cz/
Co myslíte, ujme se to? Zdá se, že se jedná o rozcestník... hřišť, zájezdů, ubytování. A už je nejnavštěvovanější. Alespoň to tam píšou.

Z homepage:
---
Na GOLFERU je vše nej, tak ho pěkně prozkoumej!
Prozkoumejte všechna golfová hřiště v ČR i na Slovensku. Byli jste dnes hrát? Hodnoťte kvalitu hřišť a sdílejte to s přáteli. Jedete na golf mimo Váš region a zdržíte se přes noc? Prozkoumejte ubytování i restaurace přímo na golfových hřištích nebo jejich blízkém okolí. Hledáte golfový obchod nebo trenéra na zlepšení vašeho švihu? Hledáte golfové balíčky, zájezdy nebo vámi oblíbené akce či turnaje? To a mnohem více najdete na nejnavštěvovanějším golfovém portále v ČR a SK.
---

Kdo první dohledá, který český golfový eshop (resp. osoba) za tím stojí? :)
 
Skočila na mě reklama na nový golfový web, i neváhal jsem a podíval jsem se. https://www.golfero.cz/
Co myslíte, ujme se to? Zdá se, že se jedná o rozcestník... hřišť, zájezdů, ubytování. A už je nejnavštěvovanější. Alespoň to tam píšou.

Z homepage:
---
Na GOLFERU je vše nej, tak ho pěkně prozkoumej!
Prozkoumejte všechna golfová hřiště v ČR i na Slovensku. Byli jste dnes hrát? Hodnoťte kvalitu hřišť a sdílejte to s přáteli. Jedete na golf mimo Váš region a zdržíte se přes noc? Prozkoumejte ubytování i restaurace přímo na golfových hřištích nebo jejich blízkém okolí. Hledáte golfový obchod nebo trenéra na zlepšení vašeho švihu? Hledáte golfové balíčky, zájezdy nebo vámi oblíbené akce či turnaje? To a mnohem více najdete na nejnavštěvovanějším golfovém portále v ČR a SK.
---

Kdo první dohledá, který český golfový eshop (resp. osoba) za tím stojí? :)

Zdravím Vás,

Ano přesně tak píšete, jedná se primárně o katalog golfových resortů, jejich hodnocení, ubytování, restaurací v okolí hřišť atd. Rezervace Tee Time, Turnaje dotažené na hřiště atd. Pro uživatele je vše zdarma, neboť jsme tento nápad s kolegou uvedli v životaschopnost. Od spuštění což je dnes řádově 6 týdnů je naše návštěvnost přes 800 uživatelů denně.

Připravujeme toho velice mnoho, tudíž pokud máte jakékoli dotazy co bude v budoucnosti, klidně můžete psát mě jakožto CEO nebo našim lidem na Team GOLFERO.cz - moje@golfero.cz

Přeji krásný den
 
Skočila na mě reklama na nový golfový web, i neváhal jsem a podíval jsem se. https://www.golfero.cz/
Co myslíte, ujme se to? Zdá se, že se jedná o rozcestník... hřišť, zájezdů, ubytování. A už je nejnavštěvovanější. Alespoň to tam píšou.

Z homepage:
---
Na GOLFERU je vše nej, tak ho pěkně prozkoumej!
Prozkoumejte všechna golfová hřiště v ČR i na Slovensku. Byli jste dnes hrát? Hodnoťte kvalitu hřišť a sdílejte to s přáteli. Jedete na golf mimo Váš region a zdržíte se přes noc? Prozkoumejte ubytování i restaurace přímo na golfových hřištích nebo jejich blízkém okolí. Hledáte golfový obchod nebo trenéra na zlepšení vašeho švihu? Hledáte golfové balíčky, zájezdy nebo vámi oblíbené akce či turnaje? To a mnohem více najdete na nejnavštěvovanějším golfovém portále v ČR a SK.
---

Kdo první dohledá, který český golfový eshop (resp. osoba) za tím stojí? :)

PS : kolega vlastní eshop nicméně určitě vám nebudeme nic vnucovat. Maximálně můžete využít všech slev a akcí co připravujeme ve spolupráci s mnoha eshopy, hřišti a ubytováními :)
 
Každému novému projektu v golfu je dobré zafandit, takže určitě palec nahoru.

Pokud jde o rozcestník, tak mi zcela zásadně chybí mapa. Když se mám rozhodnout co chci navštívit, chci především vědět, kde to je. Co mám v dosahu, případně kvůli čemu své plány pozměnit. Ale rozklikávat každé druhé hřiště/ hotel a pátrat po adrese a zadávat to do Google maps, to mi přijde nešťastné.

Zároveň ta spousta barviček, fotek, vyskakovacích oken, různých fontů atd. mne osobně přijde extrémně rušivá a např. na mobilu se v tom vůbec nedokážu orientovat. Na desktopu je to malinko lepší. Ale chápu, to může být u každého jinak.

A pohled provozovatele - přijde mi nešťastné provozovat něco 6 týdnů a ani se nespojit s tím, koho prezentuji. Chápu, že jde o veřejně dostupné informace, ale ne každý drží své webové stránky aktuální na maximum (jasně, jeho chyba) a já pak omylem mohu převzít informace, které jsou zavádějící. Ne že by se to týkalo Hořehled, ale mám tu zkušenost odjinud.
 
Každému novému projektu v golfu je dobré zafandit, takže určitě palec nahoru.

Pokud jde o rozcestník, tak mi zcela zásadně chybí mapa. Když se mám rozhodnout co chci navštívit, chci především vědět, kde to je. Co mám v dosahu, případně kvůli čemu své plány pozměnit. Ale rozklikávat každé druhé hřiště/ hotel a pátrat po adrese a zadávat to do Google maps, to mi přijde nešťastné.

Zároveň ta spousta barviček, fotek, vyskakovacích oken, různých fontů atd. mne osobně přijde extrémně rušivá a např. na mobilu se v tom vůbec nedokážu orientovat. Na desktopu je to malinko lepší. Ale chápu, to může být u každého jinak.

A pohled provozovatele - přijde mi nešťastné provozovat něco 6 týdnů a ani se nespojit s tím, koho prezentuji. Chápu, že jde o veřejně dostupné informace, ale ne každý drží své webové stránky aktuální na maximum (jasně, jeho chyba) a já pak omylem mohu převzít informace, které jsou zavádějící. Ne že by se to týkalo Hořehled, ale mám tu zkušenost odjinud.


Děkujeme za reakci,
co se týčer rozcestníku tak je globální search a pak separátně i vše na mapě. viz zde : https://www.golfero.cz/hledani-mapa/?type=listing například golfové resorty. Máte přímo hledání dle polohových služeb, dle google adres včetně mapy na homepage :) tj veškeré hledání je jak v mapě tak možnost bez mapy. V mobilním telefonu je to ještě o dost jednodušší neboť web je plně responzivní, každopádně mohu požádat jaký máte typ mobilu "jde nám o rozměry display" nasimulujeme si to :)

Barvy jsou tam pouze 3 druhy co mám osobně informace, nicméně pop up okno je téže pouze 1 a můžete si jej vypnout , navíc se vám zobrazí pouze 1x neboť ukládáme coockies. Je to spíše asi o tom poprvé než se člověk zorientuje, nicméně pro nás jsou tato informace důležité tj děkujeme za zpětnou vazbu.

Co se týče provozovatele, bohužel netuším o kterého se jedná, vícemenéně se vychazí z dostupných veřejných zdrojů jak píšete, druhá tranše jsou registrovaní uživatelé, kteří přidávájí sami záznamy na základě jejich doporučení nebo zkušeností. Co nejvíce se snažíme jakýkoli fraud odchytit případně naši administrátoři editovat etc. Prozatím navíc mají všichni provozovatelé uvnitř ekosystému vše free do konce června, kdy převedeme vše dle regulí na celý case flow. Nicméně každý provozovatel, který tam je v tuto chvíli má možnost svůj záznam claimovat nebo skrze fraud ho vyřadit.

Náš projekt vznikl na základě zlepšení přehlednosti a přístupu k informacím nových i zkušených golfistů, celé merito je primárně stavěno tak, aby uživatelé právě nemuseli hledat vše na 5 serverech najednou. Proto se na vizitku hřiště vážou ceníky, tee time, ubytování, trenéři, další a další :) ČR je pro nás tyto 2 měsíce testovací provoz, neboť celý projekt chceme posunout na globální úroveň ve všech jazykových mutacích a to je ten důvod proč to děláme :)

Sekundárně testujeme nativní mobilní applikaci pro iOS a Android, tj tím se vše zpřehlední. Nicméně :) moc díky za zpětnou vazbu je pro nás důležitá. Přeji hezký den Petr
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom