Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfczech

Sybokcz

Nováček
Dnes jsem zjistil, že tento portál skončil. O důvodu si můžu myslet své, chápat i nechápat. Akorát 10 let mého golfového života zmizelo v databázi osobních statistik spolu se zmíněným portálem. Je nás tu takových víc? Má někdo kontakt na majitele? Nevím zda by se s ním dal domluvit alespoň dump s výsledky.
 
Ano, to tam píše. Me jde primárně o moje výsledky [emoji846].


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kontakt mam
 
Já ti nechci kazit iluze, ale data se nesmí uchovávat, ne jen veřejně publikovat. Tedy i posláním čistě tvých osobních her by ukázali, ze data stále mají a nařízení porušili. Ale každopádně držím pěsti, třeba najdete cestu jak se dohodnout :eek:
 
Jan edlman
 
Já ti nechci kazit iluze, ale data se nesmí uchovávat, ne jen veřejně publikovat. Tedy i posláním čistě tvých osobních her by ukázali, ze data stále mají a nařízení porušili. Ale každopádně držím pěsti, třeba najdete cestu jak se dohodnout :eek:

Tohle si myslím, je zbytečná obava - všichni vědí, že data má/měl. Primárně u historických dat jde o tom, jakým způsobem budou data využita a případně komu poskytnuta. Zálohy má každý (v zálohách nemusíš vše vymazávat, máš je mít zabezpečené a při obnově to vymazané tam nemít... :), samozřejmě, provozovatel serveru se mohl rozhodnout, že to všechno smaže a už se to nedohledá - a obnovovat někde něco historického - moc práce. Ono nabídnout možnost majitelům účtu si za splnění podmínek nějakým způsobem stáhnout svá data, aby si je přenesly někam jinam určitě není nic proti ničemu (i po nástupu GDPR do praxe), zase jsme lidi. Větší problém vidím v tom... že prostě to žere čas, je to práce jako každá jiná a většinou systému dělané nadšením není úplně jednoduché některé funkce naučit - vyjma toho, že se nemusí chtít i tím, že prostě není čas a hrabat se ve starých kódech není žádná slast. Zvlášť, když to máš vyexportovat do nějaké použitelné struktury atp. Ale snad se @Sybokcz s p. Edlmanem domluví (viz nabídky kontaktů výše, já ho nemám).

---

Jinak mě upřímně mrzí, že golfczech skončil, resp. že se dál nerozvíjel. Bohužel takových projektů v českém golfovém rybníčku je víc. Každý z projektů v určitý čas a prostor měl tady místo a je pravdou, že byť se navenek zdá, že to jde dlouhodobě držet jen jako hobby - tak ono to tak úplně neplatí - bohužel, elánu, nadšení a tak se dlouhodobě člověk nenají. Internetové projekty mají bohužel i tu nevýhodu/vlastnost, oproti jiným oborům, že weby vypadají všechny stejně a každý očekává stejnou funkčnost - a uživatelům je už jedno, jestli za tím stojí jednotlivci, nebo celé profi redakce. Ono se samo neudělá skorem vůbec nic. :)

Nic, jde se dál. Tak snad jen za sebe doplním - díky p. Edlmanovi, jako majiteli a šéfredaktorovi, a jeho spolupracovníkům, za skvělou práci plnou pro mnoho z nás mnoha podnětů a inspirace a golfu! RIP GolfCzech.cz.
 
Upraveno:
Když už to tady mám. Je nějaká adekvátní náhrada? Co jiného používáte pro záznam výsledků?
 
Když už to tady mám. Je nějaká adekvátní náhrada? Co jiného používáte pro záznam výsledků?
Papír a tužku :D. Mám speciální golfový diář. Japonci dělají pětiletý...Midori, vázaný v plátně, v knihovně to navíc hezky vypadá. :cool: DSC_2501.JPG DSC_2502.JPG
 
Když už to tady mám. Je nějaká adekvátní náhrada? Co jiného používáte pro záznam výsledků?

Moc nepoužívám, ale neuvažoval si o TeeTime, vlastní hra? Evidenci umožňuje a mas v tom i turnaje. A vzhledem k monopolu to asi jen tak neskončí.

Co v této věci fungovalo na golfczech? Jen rány, hřiště nebo i gir, fir případně něco dalšího?
 
Dnes jsem zjistil, že tento portál skončil. O důvodu si můžu myslet své, chápat i nechápat. Akorát 10 let mého golfového života zmizelo v databázi osobních statistik spolu se zmíněným portálem. Je nás tu takových víc? Má někdo kontakt na majitele? Nevím zda by se s ním dal domluvit alespoň dump s výsledky.

ja to zjistil dnes... taky tam mam tak 8 let her a vysledku. Povedlo se nejak ziskat ty data?
 
Dnes jsem zjistil, že tento portál skončil. O důvodu si můžu myslet své, chápat i nechápat. Akorát 10 let mého golfového života zmizelo v databázi osobních statistik spolu se zmíněným portálem. Je nás tu takových víc? Má někdo kontakt na majitele? Nevím zda by se s ním dal domluvit alespoň dump s výsledky.

taky mě to štve a dnes jsem si na to vzpomněl a pokoušel se tu stránku najít. Povedlo se Ti k něčemu dostat? Já bych ty svoje výsledky taky rád znova získal, díky za info, j.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom