Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfchannel

Tak tohle už je fakt na budku. Půl hodiny PGA, pak půl hodiny LPGA, teď reportáž z czech challenge?
No co čekat, když tomu šéfuje Poulíček [emoji852]
 
Tak tohle už je fakt na budku. Půl hodiny PGA, pak půl hodiny LPGA, teď reportáž z czech challenge?
No co čekat, když tomu šéfuje Poulíček [emoji852]
Co se v mládí naučíš ... asi si vzpoměl na své začátky, kdy moderoval kolotoč 🤔

Taky jsem se chvíli divil, když jsem se u reklamy zamyslel a po probuzení měli ti golfisti sukně. Nejdřív jsem si myslel, že je to nějaké skotské mistrovství, ale pak jsem si všiml, že (někteří) golfisti mají i prsa. Tak jsem to vypnul v domnění, že jde o travesti show 🤭
 
Koukal jsem na 3.kolo a nejak tragicky mi to neprislo. Zadne prepinani na LPGA apod.
 
Koukal jsem na 3.kolo a nejak tragicky mi to neprislo. Zadne prepinani na LPGA apod.
Komentátor hned na začátku říkal, že tentokrát nebudou na LPGA přepínat, že budou jen reportáže z Kaskády.
 
Komentátor hned na začátku říkal, že tentokrát nebudou na LPGA přepínat, že budou jen reportáže z Kaskády.
Jo, tentokrát nepřepínali.
Ale vidět tu samou reportáž několikrát během přímého přenosu je taky na budku.
To je tak, když TV vlastní promotér turnaje a dělá si reklamu. Co na tom, že tím ničí přenos turnaje o minimálně dvě úrovně vejš [emoji852]
 
Jenom o dvě úrovně rozdíl? Přidal bych ;) 99,9% z nich nikdy PGA hrát nebudou. To je realita.
 
Jenom o dvě úrovně rozdíl? Přidal bych ;) 99,9% z nich nikdy PGA hrát nebudou. To je realita.
Proto píšu minimálně [emoji16]
 
Nevíte někdo, proč pořád mění program?
Vlastně nejde najít, co budou vysílat.
Dnes od 14.00 měli dávat LPGA ze Skotska, bylo to i v programu. Ve 14.00 pustili nějaký starý záznam. A připsali to v programu. Na zítra zase Skotsko, jestli to opět nepřepíší těsně před.
Totéž bylo minulý týden. Neplatí za přenosy nebo je jinej problém?
Jako proč mám za tohle platit?
 
Hm, tak to přepsali v programu zpět a pustili přenos, chaotici...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom