Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfchannel

Je to o penězích. Za HD se platí mnohem víc, než za SD (platba mezi GolfChannel CZ a Skylink). Tak mi to vysvětloval kamarád, když v GolfChannelu dělal.
Pravdu díš, na kabelovkách jede HD.

No třeba se Dědek “plácne přes kapsu” a s tím přesunem se dočkáme HD i na satelitu.
 
Tak na Skylink asi dále v SD, to přeladění je ze strany Skylink, teď dorazil email a je “v tom” více kanálů 😭
3DF252FC-EAAC-4DD3-BE62-075D7CB3D1DF.jpeg
 
Co říkáte nárůstu reklam na Golfchannel? Včera mě to už totálně znechutilo. A když není reklama, tak je místo golfu, který jsem si zaplatil, projev předsedy Kodejše, který s PGA Championship nemá vůbec nic společného.
 
Co říkáte nárůstu reklam na Golfchannel? Včera mě to už totálně znechutilo. A když není reklama, tak je místo golfu, který jsem si zaplatil, projev předsedy Kodejše, který s PGA Championship nemá vůbec nic společného.
Sice se mi to taky nezamlouvá, ale nenaděláš nic. Počítám jsme na tom pořád ještě lépe než amíci.
Kolik za golfchannel platíš? Jestli to máš v nějakém balíčku, vychází mi tak max. cena malého piva někde na vesnici za měsíc [emoji16]
 
Pouštím si to na O2 TV cca. o 45 min později a reklamu přeskakuju, jinak bych u toho usnul.
 
Znám plno lidí, a sebe k nim také řadím, na které působí reklama v podstatě negativně. Když se pak s předmětem otravné reklamy někde potkám, zježí se mi chlupy a už s principu mě to neosloví. Ale mainstream asi bude jiný, proto všude tolik reklam, většinou debilních.
 
Znám plno lidí, a sebe k nim také řadím, na které působí reklama v podstatě negativně. Když se pak s předmětem otravné reklamy někde potkám, zježí se mi chlupy a už s principu mě to neosloví. Ale mainstream asi bude jiný, proto všude tolik reklam, většinou debilních.
Neznám nikoho, kdo by řekl, že má rád reklamu nebo mu aspoň nevadí.
Předpokládám ale, že celej tenhle obor je založenej na něčem jiném než aby to měl někdo rád [emoji16]
Nevěřím, že se dokážeš vyhnout všemu, na co vidíš reklamu. Kdyby ano, už bys chcípnul hlady, nevěděl bys co je drogerie a chodil bys pěšky. Běž se podívat do ledničky nebo do koupelny a zkus najít něco, na co neběží v bedně reklama. Vyhneš se jen tomu, co tě aktivně nasere a pamatuješ si to. To je předpokládám rozdíl mezi špatnou a dobrou reklamou.
Když se budeš soustředit na golfchannel, všimni si, jak často dávají tu samou ránu chvilku po sobě. To je důsledek jejich daleko častějších reklam.
Neber to špatně, taky mě reklamy neskutečně serou..
 
To co píšeš asi obecně platí. Ale já za sebe jsem spíše atyp. Velmi nerad si cokoliv kupuji, už dávno jsem pochopil, že nejlíp je tomu, kdo nic nemá. Nelze to vzít doslova, ale přece jen se tím dost snažím řídit, protože život mi v tom už poučil. Navíc už nejsem mladík, tak už skoro všechno, co potřebuju, mám a nerad to měním. Takže je mi jasné, že cílová skupina nejsem. Proto jsem si zanadával.
 
Njn, já zas nejsem cilovka pro balíčky televizních operátorů. Nechci 30 kanálů abych mohl koukat na golf. Chci si zaplatit jen ten golfchannel v hd. A mám taky smolíka.
 
Ano, musíme nesmyslně kupovat různé programové balíčky. Já třeba Flexi10 ke Skylinku za 300 měsíčně a stejně se z těch 10 programů dívám jen na golf. Raději bych zaplatil 300 jen za Golfchannel bez reklam. Stejně si opět nekoupím oblečení Bogner, ani auto s hvězdou a nepojedu do Hodkoviček;)
 
Za mě souhlas, rovněž bych byl ochoten si zaplatit pár programů, které rád sleduji, bez reklam. Bohužel to nejde, takže mám tunu balastu, který nesleduju kvuli cca tří programům, které sleduji. :(

Btw. u těch reklam - kdyby alespoň měli technickou úroveň, aby se na ně hezky koukalo, ale to jsou reklamy občas jak z powerpointu - na ty česká hřiště, turnaje. Záběr na sponzory, ceny, přejíždějící kamera zprava doleva... nuda, šeď a bída. Čest vyjimkám.
 
No a proto už nemám Golfchanel, protože mi tři měsíce grátis vypršely (to jsem si říkala, že to je akorát tak do doby než začneme hrát a na televizi nebude čas) a přestože to není velká suma (cca 190,- Kč) kupuju si s tím programy, které mě vůbec nezajímají, vlastně jen pro ten golf. Takže nic. Kašlu na to.
 
Za mě souhlas, rovněž bych byl ochoten si zaplatit pár programů, které rád sleduji, bez reklam. Bohužel to nejde, takže mám tunu balastu, který nesleduju kvuli cca tří programům, které sleduji. :(

Btw. u těch reklam - kdyby alespoň měli technickou úroveň, aby se na ně hezky koukalo, ale to jsou reklamy občas jak z powerpointu - na ty česká hřiště, turnaje. Záběr na sponzory, ceny, přejíždějící kamera zprava doleva... nuda, šeď a bída. Čest vyjimkám.

Souhlas ...
Trochu si začínám připadat jak nějakej vlezdoprdelka. Dnes už jsem s tebou dvakrát souhlasil ... :vomit:😜

Taky to máte tak, že se občas objeví reklama, která vás tak zhnusuje, že nevydržíte a musíte jít okamžitě zvracet nebo alespoň přepnout na jinej kanál se snesitelnější reklamní přestávkou?

Já momentálně nemůžu ani pomyslet na to, že bych se podíval na nějaký film s rytířem Nespresso. :vomit::vomit::vomit:
A to jsem ho měl rád, protože je krásně sexy prošedivělej jako já.😎;)
 
Já teda přepínám okamžitě. Většinou na Eurosport 1 nebo 2, ale tam často chytím debilní upoutávku na Eurosport Player, tak přepínám dál. A pak mě něco někde zaujme a já se vracím ke golfu se zpožděním a bohužel tím i o kus hry přijdu. No prostě běs.
 
naučila jsem se jen vypnout zvuk a vzít do ruky tablet a kouknout na 19.jamku ;)
 
Taky jsem byl ve vaší skupině platící za něco co nechci jen pro jeden kanál, vyřešil jsem to krabičkou z alie takový transmitr a koukám se na golf na sky a NHL , “a je to.”.
 
Mě tyhle dlouhé reklamní bloky, které se tam teď objevily připadají poněkud kontraproduktivní. Dříve tam taky byla reklama, ale zůstal jsem u toho sedět a koukal, protože jsem věděl, že cca za minutu se zase bude hrát.....ale teď si odbydu WC, udělám kafe či to přepnu na chvíli jinam a reklamu mám na háku....
No řešením bude to pustit dejme tomu se zpožděním jedné hodiny, reklamy přejíždět.....a ke konci kola se dostat do reálného času. A tu hoďku využít k nějaké jiné bohulibé činnosti.. :D
 
A vrchol je, že tam pořád opakují projev prezidenta Kodejše. Na tohle mají peněz dost, zaplatit si tolik času v primetimu. Kam před různými projevy utéct? Když už i tady.
 
A vrchol je, že tam pořád opakují projev prezidenta Kodejše. Na tohle mají peněz dost, zaplatit si tolik času v primetimu. Kam před různými projevy utéct? Když už i tady.

Velmi bych se divil, kdyby za to ČGF platila - pujde jistě o nějaký vzájemný barter.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom