Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfchannel

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Nevíte někdo, proč si platím golfchannel, když tam nedávaj golf? :mad:
Myslel jsem, že když si zaplatím golfový kanál, budu mít golf z první ruky, tedy že uvidím přímé přenosy turnajů. Evidentně jsem se spletl.
 
Uvidíš..ale jen některé :D mně spíš nejde do hlavy, proč v roce 2017 stále není GC v HD kvalitě, když už je v HD snad i TV Šlágr
 
Mne udivuje, ze to není mozne koupit samostatne. Jen v balickach

Tohle štve úplně všechny. Ideální by bylo, kdyby sis mohl zaplatit jen konkrétní kanál, konkrétní den nebo dokonce konkrétní pořad. :)
 
Tohle štve úplně všechny. Ideální by bylo, kdyby sis mohl zaplatit jen konkrétní kanál, konkrétní den nebo dokonce konkrétní pořad. :)

Na tom by v životě nemohli vydělat. Mnohem lépe zdůvodníš cenu, když to máš v balíčku, než když to bude samostatně. A zaplatit si jen konkrétní pořad nebo den je proti logice. Spoustu problémů, účtování... takhle mají náklady pořád stejné. Nicméně, skládání programů a možnost koupit program samostatně by bylo dobré. Případně kdyby to měl golfchannel možno po internetu, alespoň a ne pouze přes kabelovky, ale napřímo.
 
Golfchannel po internetu poskytuje rextv.eu (aplikace Vigo pro android nebo iOS) , ale už neposkytuje Novasport, která momentálně vysílá PGA Championchip :confused:
 
no výše zmíněná KUKI TV má Golfchannel v rámci "ukázkového" balíčku .. tzn stáhnete aplikaci, registrujete se a máte 6 programů vč. Golfchannel (bohužel ne v HD :))
 
Přes jejich app v Samsung TV mají ten GC v HD i v rámci toho testovacího balíčku.
 
Ten
no výše zmíněná KUKI TV má Golfchannel v rámci "ukázkového" balíčku .. tzn stáhnete aplikaci, registrujete se a máte 6 programů vč. Golfchannel (bohužel ne v HD :))

Ten ukazkovy balicek ale asi neni na furt, ne?

Ja mam nakonec upc, vyuzivam i po internetu. S nejakou slevou, nakonec. Chtel jsem dva programy, Discovery a GolfChannel, samozrejme kazdy v jinem balicku. Ale pri dostatecne dlouhem hrozeni, ze ukoncuji smlouvu, to nakonec slo na vyssi tarif za nizsi cenu. Smutne, svym zpusobem.
 
Hlásím, že golf channel přes ukázkový balíček Kuki TV mi běží už 40 dní;)
Jo,mně taky, od té doby co to tu někdo zmínil funguje pořád.:D
 
GolfChannel nově od 29.4.2019 na Skylinku na nové pozici. Bohužel zatím stále v SD kvalitě :mad:
Ale třeba nás překvapí, až ho vypnou na staré pozici 🤔
Parametry pro naladění: Astra3A/B 12187 H 2/3 29900 DVBS2-8pks pilot Off
 
GolfChannel nově od 29.4.2019 na Skylinku na nové pozici. Bohužel zatím stále v SD kvalitě :mad:
Ale třeba nás překvapí, až ho vypnou na staré pozici 🤔
Parametry pro naladění: Astra3A/B 12187 H 2/3 29900 DVBS2-8pks pilot Off
Nebude ta kvalita tím, že v usa je jiná TV norma a přebírají pouze kanál, protože NHL jede hd, ale ten je přes novu.
 
Nebude ta kvalita tím, že v usa je jiná TV norma a přebírají pouze kanál, protože NHL jede hd, ale ten je přes novu.
Je to o penězích. Za HD se platí mnohem víc, než za SD (platba mezi GolfChannel CZ a Skylink). Tak mi to vysvětloval kamarád, když v GolfChannelu dělal.
 
Asi se toho Skylinku po vypršení smlouvy zbavím, oproti DIGI nebo O2TV nenabízí Skylink nic, pokud se bavíme o sportech, nic jiného moc nesleduju.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom