Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed GolfArena Holešovice

Peeter

Nováček
Ahoj,

zrovna jsem chtěl zahájit trénink v GolfAreně v Praze Holešovicích, kde mám z minulého roku ještě aktivní kartičku s pár košíky. Ovšem po kontrole na webu vůbec nefunguje jejich web http://www.golfarenapraha.cz/ (respektive je přesměrován na internetový obchod) a to ani pro indoor golf galaxy, který byl toho součástí. Nevíte náhodou někdo co se s tímto areálem stalo?

Díky,
Petr
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ahoj, rekl bych, ze je zavrena, dlouho se tam nic nedeje :(
 
parkrát jsem tento rok jel okolo a furt jsem si říkal, kdy tedy otevřou. Dokonce mají stále na parkovišti zaparkovaný FoodTruck, který byl celou minulou sezonu otevřen, i jsem měl pocit, že se tam minulý rok o to začal někdo více starat. Ale nyní to na mě působí jak když to někdo úplně zabalil a to včetně indoor simulátorů, kde přes zimu bylo narváno. Pokud někdo přesměruje svůj web někam úplně jinam, tak to ve mě moc jistoty teda nevzbuzuje :/ asi se s těma předplacenýma míčkama můžu rozloučit.
 
Už asi nikdy neotevřou.
S naším panem trenérem, který tam byl jako jeden z profíků, už chodíme jinam. Přesný důvod neznám, ale dnes i ze strany majitele pozemků není zájem.
 
Už asi nikdy neotevřou.
S naším panem trenérem, který tam byl jako jeden z profíků, už chodíme jinam. Přesný důvod neznám, ale dnes i ze strany majitele pozemků není zájem.
asi bude lukrativnejsi, kdyz na tom vyrostou budovy :(
 
jojo, na cely ten prostor koukam z vysky z okna, za chvili to bude plne budov :( uz zacali podel argentinske
 
Co jsem zaslechl, nájemce, který to měl jednu sezonu se vypařil.
Trenéři se rozprchli a asi fakt konec.
Taky jsem tam chodil a měl něco na kartě...
 
V patek jsem tam chtel zajet a tez jsou koukal.

Muj trener tam uz tez prestal chodit, slysel jsem k tomu jeste nejake historky... ty ale zde radeji sirit nebudu.

Kazdopadne me to mrzi, a nejen kvuli nabite karticce. Za casu Petra to byl driving s prima atmoskou. :(

Otazka do plena: kam mam chodit na driving, aby mebyla kazda navsteva 250?
 
No, já teď nic blízko nemám. Ale jezdím každý den kolem albatrosu.
Tak jsem tam volal a koukal na ceny. Překvapivě úplně normální, a asi se netřeba bát že bych našel zavřená vrata.
Jen co se trochu oteplí, testnu to.
 
Albatros ma driving v pohode.
Me vadi, ze vse kolem (cechie, hostivar) maji fixni vlezne... nejsem ten typ co musi popravit vzdy 150 micu...
 
Albatros ma driving v pohode.
Me vadi, ze vse kolem (cechie, hostivar) maji fixni vlezne... nejsem ten typ co musi popravit vzdy 150 micu...
Cerny Most funguje na kosiky. Myslim ze 50 micku za 80 kc. Pak se to da zlevnit kdyz si koupis kartu.
Jinak Hostivar chce 200 za vstup :(
 
Ten albatros funguje taky na košíky. Pokud chceš puttovat nebo chipovat svými míči, chtějí vstupné, drivingovymi můžeš bez vstupného...
 
Zajímavě vypadají Lahovice. 500 balonů za 700 a od května by měly být znormovaná 9ka.
Jinak nejdelší drajving je na Líšnici. :) A když nechceš koš míčů , tak si můžeš vzít jen za 20Kč.
 
Zajímavě vypadají Lahovice. 500 balonů za 700 a od května by měly být znormovaná 9ka.
Jinak nejdelší drajving je na Líšnici. :) A když nechceš koš míčů , tak si můžeš vzít jen za 20Kč.
znormovana devitka????? tell me more please!!
 
Zajímavě vypadají Lahovice. 500 balonů za 700 a od května by měly být znormovaná 9ka.
Jinak nejdelší drajving je na Líšnici. :) A když nechceš koš míčů , tak si můžeš vzít jen za 20Kč.
uz vidim, pisou to na netu, mas vic info?? tam je jen, ze par 30
 
Tam by se podel vody vesla plnohodnotna devitka ;)
 
Albatros ma driving v pohode.
Me vadi, ze vse kolem (cechie, hostivar) maji fixni vlezne... nejsem ten typ co musi popravit vzdy 150 micu...
Na Rohanském ostrově vlezné od letoška nemají a je to hned naproti Čechii ;)
 
Na Rohanském ostrově vlezné od letoška nemají a je to hned naproti Čechii ;)

Dnes jsem tam strcil cumak :) , vsechno v cajku. Micky umyte, velmi slusne.
Kafe delaji dobre, chipping je v poho.
Zdalo se mi 2 kose za 160 korun, bohate stacilo :)
Hra z travy prozatim off.
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom