Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfAdvisor.cz - hodnocení hřišť (za fee zdarma :)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Znáte tento projekt? Je to šance, jak získat fee pro hru zdarma, relativně bezpracně. Omlouvám se všem, kteří znají a používají... pro mnoho dalších to bude novinkou. :)

http://www.golfadvisor.cz

V podstatě pokud rezervujete svojí hru pomocí teetime, přijde vám po ukončení hry na email žádost o hodnocení hřiště. Relativně snadné - pomocí hvězdiček se hodnotí:
Výstřižek.PNG


...kdy slovní komentář má 30 znaků, maximálně 240 znaků. Za celým projektem dle Pravidel je schován i určitý herní prvek (jako kvalita hodnotitele). Podrobně pravidla pro hodnocení tady. Co ale je důležité pro možnost si zahrát je Motivace pro rok 2017 - 2019:

---
Za každé páté plnohodnotné motivační hodnocení získá hráč odměnu v podobě hracího fee.
  • Podmínkou pro získání odměny je:
    • že každé z pěti hodnocení je platné,
    • dotazník byl vyplněn u každého hodnocení včetně slovního hodnocení,
    • hráč hodnotil pět různých hřišť a za žádné hřiště nezískal v daném roce odměnu.
  • Hodnotitel si vybírá ze společného hracího koše fee, která provozovatel serveru Golf Advisor získal ve prospěch zvyšování motivace hodnotících hráčů.
  • Počet hracích fee je dostatečný, hrací fee jsou ve prospěch akce průběžně doplňována, přesto je počet omezený, akce platí do vyčerpání koše nebo časového ukončení akce.
---

Aktuálně mi to nabízí tato fee:

Výstřižek.PNG


---
Osobně vyzkoušeno, nějaké to fee jsem už taky obdržel (dle svého výběru). Myslím, že to za těch 5*5 min stojí. :)
 
Upraveno:
A já blbeček ty maily mažu :)
 
Přestože jsme součástí tohoto projektu, považuji je jako všechny ostatní podobné portály za ve velké míře nefunkční. Golf a zážitek z něj má tolik proměnných, že nelze jeho hodnocení degradovat na pár hvězdiček. A moc by mne zajímalo, jestli je tu někdo, kdo se skutečně řídí těmito hodnoceními.
 
Přestože jsme součástí tohoto projektu, považuji je jako všechny ostatní podobné portály za ve velké míře nefunkční. Golf a zážitek z něj má tolik proměnných, že nelze jeho hodnocení degradovat na pár hvězdiček. A moc by mne zajímalo, jestli je tu někdo, kdo se skutečně řídí těmito hodnoceními.

Věcně s tebou souhlasím - byť hodnocení považuju za docela užitečná. Já to sem nedával ani tak jako promo hodnocení, ale spíše, jak pro "socky" jako jsem já se dostat k nějaké té hře levně/zdarma. (což jasně, trochu degraduje i "kvalitu" toho hodnocení)
 
Věcně s tebou souhlasím - byť hodnocení považuju za docela užitečná. Já to sem nedával ani tak jako promo hodnocení, ale spíše, jak pro "socky" jako jsem já se dostat k nějaké té hře levně/zdarma. (což jasně, trochu degraduje i "kvalitu" toho hodnocení)

Podle mne to je zcela nefunkční. 90% zde prezentovaných hřišť se pohybuje v rozmezí "jednoho bodu" od 8,9 do 7,9. To je tak naprosto zanedbatelný rozdíl, že to nemá žádnou vypovídací hodnotu. Ano, dovolím si tvrdit, že hřiště pod např. 7 bodů už bych řešil, v čem je zakopaný pes.

Pokud to má sloužit jako katalog, tak je to v pořádku. Zbytek je jen plkání okolo...
 
To pořád ale nemá moc co dělat s tím, že za pět "plků okolo" je možné získat fee zdarma. Uznávám, není to úplně vysoce morální myšlenka... ale proč toho nevyužít.
 
To pořád ale nemá moc co dělat s tím, že za pět "plků okolo" je možné získat fee zdarma. Uznávám, není to úplně vysoce morální myšlenka... ale proč toho nevyužít.
co by me zajimalo co na tom vidis nemoralniho, hriste musis odehrat a plky napsat :eek::eek::eek:
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
co by me zajimalo co na tom vidis nemoralniho, hriste musis odehrat a plky napsat :eek::eek::eek:

Neřekl jsem, že to je nemorální, ale že to není vysoce morální myšlenka (myšleno pro mě osobně). Za sebe se klidně přiznám - ano, hodnocení jsem tam dával jenom proto, protože mě zajímá zdarma fee. Jinak mě ten projekt v této výsledné podobě nijak osobně nezaujal - tzn. morálně jsem ve svých očích klesl - byť jsem se za sebe snažil být objektivní. :) Prostě považuji si více "recenzí", "názorů" a "doporučení", které nejsou primárně motivovány automatickou odměnou nijak se neodvíjející od kvality "hodnocení".
 
Upraveno:
Aha, tak jsem to pochopil, ty jsi jen prováděl "golfové sebemrskačství" ........ pokud by to nepomohlo, zajdi na zpověď do nejbližšího kostela nebo clubhouse :D:D:p:p
 
Využívám a 2 free fee jsem už obdržel. O nějaké velké vypovídající hodnotě recenzí si nedělám iluze, nicméně pokud jedu na hřiště, kde jsem nebyl a neznám jej, podívám se nejprve na 19jamku a pokud zde není aktuální recence, na golfadvisoru většinou je. A vlastně jediné, co mě zajímá je, v jakém je aktuálně hřiště stavu. Sousta informací je subjektivních, nicméně jestli je hřiště bez trávy a tvrdé jako šutr nebo je celé jeden velký green, to většinou hodně lidí vnímá podobně.
A jestli někoho motivují k předání těchto informací ostatním tím, že mu dají free fee, já proti tomu nic nemám :)
 
A bylo to nějaké hřiště, co jsi chtěl, nebo úplně mimo?

Vybiras si ze seznamu, jaké chceš. Viz screen/obrázek dostupných hřišť v prvním příspěvku. Zkus a uvidíš :up:
 
Ještě mě tady k tomuto napadlo... hodnocení lze dodávat i zpětně. Tzn. nemusíte teď čekat, až odehrajete pět hřišť, ale naťukejte si letošní vaše hry. Při zadávání zadáte měsíc, kdy jste hráli... počkáte na schválení a hotovo.

škoda nevyužít.
 
Musím trochu zarazit tvůj optimismus

"Hráč zadává dobu kdy hrál, minimálně měsíc a rok. V případě uvedení přesného data se tento údaj transformuje v zobrazení na měsíc a rok. Hodnocena by neměla být hra starší než hra odehraná v minulém měsíci."

takže do konce srpna lze hodnostit hry z července...
 
Hodnocena by neměla být hra starší než hra odehraná v minulém měsíci.

Pravda. Díky za opravení. Teď jsem se díval a všechna svá hodnocení jsem zadával někdy minulý týden a byla z července a srpna.

Osobně se ale domnívám, že to bude fuk, do pravidel často napíšeš víc, než pak je funkční mechanismus, zvlášť v případě internetových akcí a různých sběrů dat... (a to pominu slovíčkaření "neměla vs nesmí"). Třeba to někdo ověří a napíše, jestli je uznáno hodnocení i starší, než dva měsíce.

Btw. když už si mě navedl na ta Pravidla (abych si je znovu přečetl), tak tohle je dobrý:

"V případě, že hodnotitel zvolí hodnotu libovolného parametru menší než 7, je vyzván ke slovnímu vyjádření k danému parametru! "

To je dobrý způsob, jak všechny donutit, aby vlastně dávali vysoká hodnocení. :) Úplně to vidím, jak se bude chtít každému chtít pod svým jménem tam negativa dopodrobna osobně rozepisovat (někdy jo, ale proč si přidělávat prací, že) - v tomto bych dal zapravdu @mkopcak. Pro mě tato podmínka výrazně snižuje kvalitu dat.
 
Upraveno:
Pravda. Díky za opravení. Teď jsem se díval a všechna svá hodnocení jsem zadával někdy minulý týden a byla z července a srpna.

Osobně se ale domnívám, že to bude fuk, do pravidel často napíšeš víc, než pak je funkční mechanismus, zvlášť v případě internetových akcí a různých sběrů dat... (a to pominu slovíčkaření "neměla vs nesmí"). Třeba to někdo ověří a napíše, jestli je uznáno hodnocení i starší, než dva měsíce.

Btw. když už si mě navedl na ta Pravidla (abych si je znovu přečetl), tak tohle je dobrý:

"V případě, že hodnotitel zvolí hodnotu libovolného parametru menší než 7, je vyzván ke slovnímu vyjádření k danému parametru! "

To je dobrý způsob, jak všechny donutit, aby vlastně dávali vysoká hodnocení. :) Úplně to vidím, jak se bude chtít každému chtít pod svým jménem tam negativa dopodrobna osobně rozepisovat (někdy jo, ale proč si přidělávat prací, že) - v tomto bych dal zapravdu @mkopcak. Pro mě tato podmínka výrazně snižujekvalitu dat.
Si to měl napsat dřív. Já blbec hodnotil podle toho, co si opravdu myslím..
 
Jak dlouho trvá to schvalování?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom