Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfAdvisor.cz - hodnocení hřišť (za fee zdarma :)

Když ho neseženeš, mohu Ti zařídit fee za 50 % ceny za předpokladu, že půjdeš
hrát se mnou jako můj host. Platí to i pro
ostatní členy fóra.🙂
Dík, budu si to pamatovat. U nás v Lípě, bohužel, nic takového nemáme.
 
Jasně, jen povzdech, protože loni tam bylo třeba certovo břemeno a terezín myslím.
Což jsou hřiště, která mám rád..

Loni to vypadalo takhle:


Letos je to už nuda, v porovnání. Resp. buď hřiště zjistili, že jim je to k ničemu, nebo se nikdo před sezónou do toho neopřel a nesnažil se nová fee získat. Kdo ví - netuším.
 
Loni to vypadalo takhle:


Letos je to už nuda, v porovnání. Resp. buď hřiště zjistili, že jim je to k ničemu, nebo se nikdo před sezónou do toho neopřel a nesnažil se nová fee získat. Kdo ví - netuším.
Loni tam byly i jine hriste. Nejak v prubehu roku to menili. Ja jsem porizoval voucher na Kaskady, ktery v tvem odkazu nevidim... letos se mi to ani nechce vyplnovat...
 
Loni tam byly i jine hriste. Nejak v prubehu roku to menili. Ja jsem porizoval voucher na Kaskady, ktery v tvem odkazu nevidim... letos se mi to ani nechce vyplnovat...

Jj, já to vyplňuji už jen proto, abych to mohl nabídnout někomu dál, komu se to bude hodit. Těch pár minut mě nezabije. Bohužel nabídka hřišť není taková, aby se tam člověk rozhodl vydat na výlet - spíš, když náhodou pojede kolem... Blbý na tom je, že se tady u mě ještě trochu pere svědomí, protože v nabídce jsou spíše menší hřiště, u kterých i rád zaplatím, protože zpravidla to u těchto hřišť má smysl a každá kačka se jim hodí.
 
Jj, já to vyplňuji už jen proto, abych to mohl nabídnout někomu dál, komu se to bude hodit. Těch pár minut mě nezabije. Bohužel nabídka hřišť není taková, aby se tam člověk rozhodl vydat na výlet - spíš, když náhodou pojede kolem... Blbý na tom je, že se tady u mě ještě trochu pere svědomí, protože v nabídce jsou spíše menší hřiště, u kterých i rád zaplatím, protože zpravidla to u těchto hřišť má smysl a každá kačka se jim hodí.
Ja se blizim k druhymu voucheru. Vezmu si Horehledy, protoze se mi urcite naposledy @mkopcak smal, kdyz byla kosa. Tak se k nemu pojedu gratis ohrat... 😂
 
Nemáte někdo info, zda se takto získané voachery dají použít i na víkend?
 
Moje taky, je tam uvedena platnost PO-NE:
Tento voucher je považován za ceninu, na níž lze bezplatně čerpat golfovou hru a jejíž platnost je stanovena od pondělí do neděle na uvedeném golfovém hřišti v období uvedeném přímo na voucheru.
 
Stav ke dnešku, nabídka se krapet rozšířila:
7168
 
Pecka, tak hura vyplnovat, dokud je vyber. Dik za echo!
 
nevíte co s tím teď je? před týdnem na velikonoční pondělí jsem žádal o fee zdarma a nic, teď tam aktuálně nejsou ani žádná hřiště na výběr.
 
@Klok
No bezva, zrovna jsem si chtěl nějaké fee objednat [emoji848]
 
tak údajně nějaké technické problémy, do konce týdne by mělo být vše v cajku
 
Uz od minuleho tydne to nic nenabizi:(
 
Dnes jsem dostal od pana Srba email s voacherem a informací, že nabídka bude brzy v provozu. Podle náznaků jsem ale pochopil, že nebude tak bohatá, jako na úvod.
 
Tak vouchery už zase jsou v nabídce a je jich tam poměrně dost (jako v dubnu, obrázek o kousek výš v diskuzi)
 
Tak nevím, fee objednáno v neděli a doteď nic. Hlavně že po odeslání zobrazí hlášku "ozveme se vám do jednoho pracovního dne"...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom