Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfAdvisor.cz - hodnocení hřišť (za fee zdarma :)

Když už jsem měl ten golfový víkend, tak jsem si vzpomněl na tohle hodnocení a vyplnil u nich nedomovská hřiště, která jsem navštívil (Stará Boleslav, Beřovice) a při té příležitosti se podíval na aktuální nabídku...

No, prořídlo to, žádné vyložené pecky. Tak uvidíme, jestli je to jen výprodej a před sezónou se to doplní, nebo ne.

6535



Pro porovnání viz stav z 23.8.2018.
 
Upraveno:
Když už jsem měl víkend, tak jsem si vzpomněl na tohle hodnocení a vyplnil u nich nedomovská hřiště, která jsem navštívil (Stará Boleslav, Beřovice) a při té příležitosti se podíval na aktuální nabídku...

No, prořídlo to, žádné pecky. Tak uvidíme, jestli je to jen výprodej a před sezónou se to doplní, nebo ne.

Zobrazit přílohu 6535


Pro porovnání viz stav z 23.8.2018.

Vidim minimalne jedno superexkluzivni hriste!
 
Když už jsem měl ten golfový víkend, tak jsem si vzpomněl na tohle hodnocení a vyplnil u nich nedomovská hřiště, která jsem navštívil (Stará Boleslav, Beřovice) a při té příležitosti se podíval na aktuální nabídku...

No, prořídlo to, žádné vyložené pecky. Tak uvidíme, jestli je to jen výprodej a před sezónou se to doplní, nebo ne.

Zobrazit přílohu 6535


Pro porovnání viz stav z 23.8.2018.
Tak jsem ted vyplnil prvni hriste - Benatky. Chodi notifikace, ze jsem vyplnil, nebo az po tech pěti?
 
Ne. Nepřijde ti žádné potvrzení, ani po těch pěti. Musíš si to hlídat sám. Jakmile budeš mít pět uznaných recenzí, tak si v profilu vybereš fee, o které máš zájem a cca po dvou dnech ti pak přijde na email voucher v příloze.
 
Ne. Nepřijde ti žádné potvrzení, ani po těch pěti. Musíš si to hlídat sám. Jakmile budeš mít pět uznaných recenzí, tak si v profilu vybereš fee, o které máš zájem a cca po dvou dnech ti pak přijde na email voucher v příloze.
Ok, díky za info. ;-)
 
Dostal jsem se na uznaných 20 hřišť, takže mohu zažádat o jedno fee (za 5,10,15 jsem už využil loni), bohužel aktuální nabídka je pro mě nezajímavá (nemám šanci se buď na dané hřiště v dohledné době dostat, nebo tam mohu hrát díky jiným možnostem). Tak kdyby někdo jedno fee chtěl, ať tu napíše kam, zažádám o voucher, a přepošlu, jak mi přijde na email...

Výstřižek.PNG
 
Upraveno:
@requo Hradec Králové, prosím. Vyrovnáme se v pátek.....

Ok, objednávám Roudničku, vyrovnání není potřeba.
Jak dorazí, pošlu.
 
Objednáno, bojím se, ale, že to dneska nepřijde, většinou v minulosti to trvalo tak dva prac dny. Tak holt využiješ případně jindy. :) Když přijde, přepošlu hned.
 
Koukám nabídka čím dál lepší :(
 
Dostal jsem se na uznaných 20 hřišť, takže mohu zažádat o jedno fee (za 5,10,15 jsem už využil loni), bohužel aktuální nabídka je pro mě nezajímavá (nemám šanci se buď na dané hřiště v dohledné době dostat, nebo tam mohu hrát díky jiným možnostem). Tak kdyby někdo jedno fee chtěl, ať tu napíše kam, zažádám o voucher, a přepošlu, jak mi přijde na email...

Zobrazit přílohu 7094
Do kdy se to musí vyčerpat ten voucher? Někdy v červnu by se mi hodil na Grosshof.
 
Dostal jsem se na uznaných 20 hřišť, takže mohu zažádat o jedno fee (za 5,10,15 jsem už využil loni), bohužel aktuální nabídka je pro mě nezajímavá (nemám šanci se buď na dané hřiště v dohledné době dostat, nebo tam mohu hrát díky jiným možnostem). Tak kdyby někdo jedno fee chtěl, ať tu napíše kam, zažádám o voucher, a přepošlu, jak mi přijde na email...

Zobrazit přílohu 7094
Jo ale vlastně koukám že můžeš čerpat jen jedno.
 
Koukám nabídka čím dál lepší :(

Ma to svoji logiku - jde o fee hrist, ktere za spolupraci plati plnym nebo castecnym barterem. Tohle reseni resi spise nizkonakladova hriste, ktera chteji nebo potrebuji usetrit.
 
Kdyby ještě někdo měl přebytečné fee na Roudničku, beru všema 10. ;)
 
Ma to svoji logiku - jde o fee hrist, ktere za spolupraci plati plnym nebo castecnym barterem. Tohle reseni resi spise nizkonakladova hriste, ktera chteji nebo potrebuji usetrit.
Jasně, jen povzdech, protože loni tam bylo třeba certovo břemeno a terezín myslím.
Což jsou hřiště, která mám rád..
 
Kdyby ještě někdo měl přebytečné fee na Roudničku, beru všema 10. ;)

Když ho neseženeš, mohu Ti zařídit fee za 50 % ceny za předpokladu, že půjdeš
hrát se mnou jako můj host. Platí to i pro
ostatní členy fóra.🙂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom