Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfAdvisor.cz - hodnocení hřišť (za fee zdarma :)

dotaz - jak je to s uznáváním voucherů na hřišti? měli jste s tím někdo problém?
 
V neděli jsem hodnotil 5 hřišť které jsem hrál v srpnu, zatím nic.
Mám čekat nějaký mail o schválení nebo tak něco?
 
V neděli jsem hodnotil 5 hřišť které jsem hrál v srpnu, zatím nic.
Mám čekat nějaký mail o schválení nebo tak něco?

pozor - domácí hřiště se nepočítá

a žádal jsi o konkrétní voucher na vybrané hřiště?
 
pozor - domácí hřiště se nepočítá

a žádal jsi o konkrétní voucher na vybrané hřiště?
Na domácím jsem snad ani nebyl.
Nejdřív jsem myslel, že mi to musejí nějak schválit. Některá hřiště vyfasoval ode mě za některé služby míň než 7,tak jak psal @requo ..
 
Tak koukám, mám tam šedé hodnocení u hřiště, které dostalo ode mě míň než 7. A taky u Beřovic, kde jsem členem, ale není to domovský klub. Tak nevím..
 
Tak koukám, mám tam šedé hodnocení u hřiště, které dostalo ode mě míň než 7. A taky u Beřovic, kde jsem členem, ale není to domovský klub. Tak nevím..
A nemusí být i slovní hodnocení aby to uznali?
 
A nemusí být i slovní hodnocení aby to uznali?
To jsem všude dával, já jsem ukecanej. Jedno jsem musel i zkracovat:)
 
To jsem všude dával, já jsem ukecanej. Jedno jsem musel i zkracovat:)

Vydrž. Určitě žádný e-mail mi neprisel, ze si mohu vybrat. Proste jakmile jsem měl pět zelených hřišť, tak jsem si vybral z nabídky u nich na webu. Objednal - nic neplatil. Za cca dva dny mi voucher přistál v e-mailu.
 
Vydrž. Určitě žádný e-mail mi neprisel, ze si mohu vybrat. Proste jakmile jsem měl pět zelených hřišť, tak jsem si vybral z nabídky u nich na webu. Objednal - nic neplatil. Za cca dva dny mi voucher přistál v e-mailu.
Zelenejch mám 8, šedé 2. Beřovice a Kynžvart (ten to schytal).
Zaklikl jsem hřiště, dal objednat. Nic jako třeba objednávka odeslána nebo tak něco se nestalo. Jen se jakoby znovunačetla stránka. Tak nevím.
Jak jsi psal, v podstatě je to jen o tom dostat fee. Nikdo tam za tou stránkou nestojí o nějaký podrobný popis nebo moc příkré hodnocení...
 
Zelenejch mám 8, šedé 2. Beřovice a Kynžvart (ten to schytal).
Zaklikl jsem hřiště, dal objednat. Nic jako třeba objednávka odeslána nebo tak něco se nestalo. Jen se jakoby znovunačetla stránka. Tak nevím.
Jak jsi psal, v podstatě je to jen o tom dostat fee. Nikdo tam za tou stránkou nestojí o nějaký podrobný popis nebo moc příkré hodnocení...

Jj, myslím, ze u mě ten průběh byl obdobný. Vydrž par dni - já pak do e-mailu fee dostal (a pak někde tady nabídl dal) Jak říkáš - je ten web tak zvláštně nedotazeny.
 
Jj, myslím, ze u mě ten průběh byl obdobný. Vydrž par dni - já pak do e-mailu fee dostal (a pak někde tady nabídl dal) Jak říkáš - je ten web tak zvláštně nedotazeny.
Jj, nabízel jsi. Vybral sis hřiště co nejdál od baráku :)
 
Jj, nabízel jsi. Vybral sis hřiště co nejdál od baráku :)

Njn. Protože jsem tam měl jet a pak se to vyvrbilo jinak. Proste jsem trdlo. :)
 
Aktuálně jsem na to narazil: viz http://golfadvisor.cz/HappyHourTee.aspx (nevyzkoušeno)

Výstřižek.PNG
 
Je možné si vybrat páté fee zdarma až příští rok nebo je se vše koncem roku nuluje? Máte někdo zkušenost? Díky:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom