Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf4you.cz

"...největší výběr golfových vozíků a bagů, největší počet míčů,..." Jako chápu, že napsat si na web něco ve smyslu "...obstojný počet golfových vozíků, průměrné množství holí a ucházející služby..." není dostatečně marketingově zvučné, ale podobně nejistě působí i tvrzení o největším a nejlepším výběru. Držím palec každému, kdo sebere dost odvahy v tomto odvětví v ČR podnikat...
 
Web mi nefunguje, koukám na FB, tam tedy skutečně se zdá, že od 1.3. na Hostíku. :up:

...největší výběr golfových vozíků a bagů, největší počet míčů,...

No, jestli to bude v prostorech po webgolfu, tak bych o tom dramatickém výběru na živo tak nějak za sebe pochyboval. Už jen kvůli velikosti těch prostor (poměrně malé), které tam v tuto chvíli na tom místě jsou. Tak že jo, když si nej... tak to napsat můžeš. Napsat, že "víc/lepší než xyz" nemůžeš. :)
 
Upraveno:
Tak třeba dopadne lépe než Golf4all (nebo se to jmenovalo All4golf?).
 
Web mi nefunguje, koukám na FB, tam tedy skutečně se zdá, že od 1.3. na Hostíku. :up:



No, jestli to bude v prostorech po webgolfu, tak bych o tom dramatickém výběru na živo tak nějak za sebe pochyboval. Už jen kvůli velikosti těch prostor (poměrně malé), které tam v tuto chvíli na tom místě jsou. Tak že jo, když si nej... tak to napsat můžeš. Napsat, že "víc/lepší než xyz" nemůžeš. :)
1643105418693.png
 
Web mi nefunguje, koukám na FB, tam tedy skutečně se zdá, že od 1.3. na Hostíku. :up:



No, jestli to bude v prostorech po webgolfu, tak bych o tom dramatickém výběru na živo tak nějak za sebe pochyboval. Už jen kvůli velikosti těch prostor (poměrně malé), které tam v tuto chvíli na tom místě jsou. Tak že jo, když si nej... tak to napsat můžeš. Napsat, že "víc/lepší než xyz" nemůžeš. :)
No já bych na to odvahu neměl. Byť těžko si představit lepší místo na prodejnu, než u jednoho z nejnavštěvovanějších drivingů v republice. Parkování zdarma, v centru českého golfového světa.

Do tajů marží na golfovém vybavení jsem pronikl jen okrajově a o nějakých zajímavých ziscích jsem si mohl nechat zdát. Většina velkých golfových značek mi nabízela relativně zajímavé marže až od nákupu v řádech vyšších desítek, až stovek tisíc korun za rok. Jen tak pro zajímavost dle statistik jsem nejvíce rukavic prodal v roce 2020 (99 ks), balení týček v roce 2014 (260 ks), balení nových míčů v roce 2019 (119 ks).

Nedokážu odhadnout, kolik takových položek prodají v Hostivaři, ale tak nějak tuším, že to spolu s náklady na personál, energie a nájem, nebude žádnej dramatickej vejvar...
 
Tak třeba dopadne lépe než Golf4all (nebo se to jmenovalo All4golf?).
To druhé. Mám od nich hole. Pravděpodobně to stálo na jednom člověku, který zemřel. Stejně jako ten whiskey kilt golf klub nebo jak se to jmenuje, ten snad přežil. Ale moc jsem se nezajímal.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom