Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Golf Zhoř

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Ahoj, dnes počas letu z Brna jsem si všiml plochy, která mi z dálky připadala jako golfové hřiště, ale nebyl jsem si jistý, večer jsem dle mapy dohledal a našel 9 kratších jamek u městečka Zhoř nedaleko Jihlavy, bohužel google moc nepomohl, nevíte někdo o něm něco víc?
tempImage3AyFhT.png
523CC30D-13F1-467D-AA5A-2A2DB6DFD8B7.png
4204D3D5-EE92-4A32-805C-2B21FDC4351D_1_201_a.jpeg
 
Tak jsem kouknul na internet, je to privátní 9ti jamkové hřiště v areálu dostihového závodiště
Článek je z roku 2013. Je tam asi v polovině o tom zmínka.
 
To je jasná výzva! @JanKostalCZE vs @Romano - kdo bude první? Nebo @Tom512? :)

Po víkendu vám to přidám do mGolf. (Akorát vůbec netuším, co k tomu napsat - kolik jamek a tak :)
 
Upraveno:
To je jasná výzva! @JanKostalCZE vs @Romano - kdo bude první? Nebo @Tom512? :)

Po víkendu vám to přidám do mGolf. (Akorát vůbec netuším, co k tomu napsat - kolik jamek a tak :)
podle pocitani z mapy je to 9 jamek, docela me prekvapuje, ze ani Vsudehralove se o tom nikde nezminuji a ani jsem o tom nikdy neslysel, vsiml jsem si ho jen nahodou :D
 
v týdnu jsem opět letěl kolem, pořád nikdo neví něco více, jestli se tam dá zahrát? :)
 
Ne, ne, Golf klub Pegas http://golflozorno.sk/# je na slovenském Záhorí severně od Bratislavy. Jde jen o shodný název s firmou p. Trávníčka, jehož zálibou je m.j. chov závodních koní. Ten má uprostřed hippodromu privátní golfové hřiště, jak je vidět z leteckého i mapového snímku.
 
jinak dle historie leteckých snímků je hřiště postavené již 20 let
 
tak to bude asi tezke si tam zahrat :/
Starosta mi říkal, že s nimi nikdo z provozu nekomunikuje, nemají na nikoho kontakt a co ví, tak tam hrají lidé pouze na pozvání. Ale zkus jim napsat/ zavolat. Případně si kup koně...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom