Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Golf v zimě?

Golf v zimě


  • Hlasovalo
    27

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Téma aktuální, mírně rozbředlé už v několika jiných vláknech, ale pojďme si zahlasovat, jak na tom jsme. V anketě je možno zvolit více možností. Kdo nevidíte (Tapalkáři) zhruba v tomto duchu. Případně slovně popište.

- Golf v zimě téměř nehraju, rád si od něj odpočinu
- Chodím hlavně na indoor, lepší něco, než nic
- Chodím hrát i v zimě, když to podmínky venku alespoň trochu dovolí
- Jezdím za sluníčkem do ciziny, nemůžu bez golfu být
- V zimě hlavně trénuju
-...
 
Jednoznačně preferuji hru venku, mám velkou výhodu že domácí hřiště nezavírá na datum ale podle aktuálních podmínek, takže když není sníh a brutální mráz je otevřeno. Už několikrát jsem zažil že se na drivingu lyžuje(mj. dětská školička, děla, vlek) a já o sto metrů dál hraju.. No a na nejhorší dny mám home made driving, síť a podložku v garáži.. :)
 
Mám to stejně, není měsíc ve kterém bych už nehrál venku na letní greeny, dokonce i na Nový rok v Beřovicích a taky letní greeny.
 
Jsem jeden z tech, kteri nechavaji prirodu pres zimu odpocinout. Nemam moc v lasce zimu, hrat navlecenej jak snehulak neni muj sen. Ale na indoor chodim o to pravidelneji a driluju. Zatim mi to funguje, tak to menit asi jen tak nebudu. A pokud abstak prekroci sve meze, tak holt do teplych krajin.
 
Letošek je prozatím dost jinej - vždycky jsem rád hole v listopadu hodil do garáže a vyndal je až v březnu. Letos jsem na drivingu/ na hřišti skoro každej den. Mám to jako takovou soukromou terapii, dopoledne pracuju a odpoledne se jdu uvolnit, abych večer zase pracoval:). Ale už na to kašlu, zítra je poslední pracovní den letošního roku, pak si beru volno a budu hrát celej den:-D.
 
přiznám se, že přes zimu moc nehraju. Většinou se mi dařilo alespoň chodit trénovat. Letos je to špatné a víc pracuji => vůbec netrénuji. To musím nějak změnit :)
 
V minulých letech jsem chodil na hřiště pokud to šlo celou zimu. Když napadl sníh, tak jsme si tam spolu s ostatními nadšenci nadělali krásné stopy na běžkách.
Letos jsem se k tomu postavil trochu jinak. Snažím se zamakat na švihu a to , co jsem v minulosti od trenéra pracně pobral se mi na hřišti pokaždé úplně rozsypalo. A tak se držím buď na TCM nebo na DV. Občas do toho proložím trenéra a doufám že to k něčemu bude. Uvidíme jak dlouho to vydržím.
 
Když není sníh, je aspoň pár stupňů nad nulou tak o víkendu chodím, vemu si pencil bag čtyři hole a jdu si pinknout. Když je sníh, jedu se zklouznout na lyže. A když je někde mezi tak "gaučink" ten mi jde nejlíp.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom