Golf v zimě

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Je tu zima, mrzne až praští. Některá hřiště zavřená, některá otevřená, teploty v našich zeměpisných šířkách stabilitou moc nevynikají. Když ale je zima, co děláte, aby jste se při hře venku zahřáli? Pořádné oblečení (páč není špatné počasí, jen špatně oblečený golfista), něco na zahřátí v placatce, případně zahřívací prostocviky... atp. Hledáte i v zimě stejně pečlivě míčky, které zalítnou jako v létě? A nebo prostě když je zima - nehraju? A jak vás hra v zimě baví? A kde, tipy na zimní hru, oblečení, atmosféru a vše, vítány!

Pro mě má zimní hra několik výhod:

• + prázdnější hřiště
  • + větší klid na hru
  • + více přehlednosti, není listí, takže více vzduchu mezi větvemi
  • + zpravidla výrazně nižší cena za fee
  • - zima :)

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
alda: Krásná fotka. Odehrával si to z toho ledu? Btw. na zimu někde mám ještě zastrčené pár tzv. zimních týček, něco takového

Upraveno:

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Ježíšek už skoro za dveřmi. Btw. taky jste rádi, že jste rádi, nebo přeci jen se v posledních dnes dostali někdo někam na hřiště, indoor nepočítaje?

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Ježíšek už skoro za dveřmi. Btw. taky jste rádi, že jste rádi, nebo přeci jen se v posledních dnes dostali někdo někam na hřiště, indoor nepočítaje?
Já bych to klidně zkusil. Naposled venku v 2016 - dáme Michale? :)

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Já bych to klidně zkusil. Naposled venku v 2016 - dáme Michale? :)
Před vánocemi to nedám, musím být v práci, mezi svátky možná, bez záruky, tak se domluvíme. Jsem bohužel taky v práci. A jak je tma brzo, tak to nestíhám včas odejít. Ty se máš, můžeš i dopoledne, mně to takhle teď nevyjde.

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Před vánocemi to nedám, musím být v práci, mezi svátky možná, bez záruky, tak se domluvíme. Jsem bohužel taky v práci. A jak je tma brzo, tak to nestíhám včas odejít. Ty se máš, můžeš i dopoledne, mně to takhle teď nevyjde.
Musím si ten volný čas užít. Po Novém roce mi začne kolotoč a pak to budu mít s časem podobně jako ty (vlastně jako skoro vsichni), takže si chci udělat zásobu :)
No nic,škoda....v létě bude lépe ;-)

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF