Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

Mám to velmi podobné jako ty (co nejvíce sportovních kanálů, menší regionální poskytovatel...atd)...a Kuki z toho vyšla taky nejlépe. Po 14 denním bezplatném úspěšném otestování jsem nejdříve vzal tu menší verzi (200 Kč/měsíc)....a když jsem zjistil, že PGA Championship dávají na Sportu1, tak jsem šel do "plný palby".....a nelituju:up:. Za 400 Kč/měsíc mi to ještě připadá za rozumné peníze........
Jen poznámka......ideální je TV Samsung (a nově myslím i LG), kde Kuki běží přímo v aplikaci. Na ostatních TV to taky samozřejmě jde, ale už se to musí řešit třeba kabelem HDMI z PC nebo z mobilu přes Chromcast (tak jsem to jsem měl chvíli loni na SonyTV)..........a tak podobně....
já mám Sony TV s androidem a mám staženou aplikaci Kuki v TV. takže nemusím nic řešit navíc. Vše funguje.
 
já mám Sony TV s androidem a mám staženou aplikaci Kuki v TV. takže nemusím nic řešit navíc. Vše funguje.
Jo....máš pravdu. Já měl nějakou levnější Sony TV s Linuxem. A na stránkách Kuki mě zmátlo, že tam uvádějí jen TV Samsung a LG.....ten Android jsem přehlíd......
 
Já používám Telly, bývalou DiGi TV. U internetové TV nabízejí sportovní balíček za 250 Kč měsíčně. Obsahuje 18 sportovních kanálů v HD vč. GC, EU1, EU2 na 4 zařízení po celé Evropě.
P.S. nejsem jejich dealer, mám to kvůli fotbalu;)

 
Dnes mi to na GCH při Abu Dhabi HSBC CH dost kostičkovalo. Napadlo mě přepnout na satelit a tam to naštěstí dělalo taky. Ostatní programy byly ok. Kostičkovalo to ještě někomu z Vás?
 
Dnes mi to na GCH při Abu Dhabi HSBC CH dost kostičkovalo. Napadlo mě přepnout na satelit a tam to naštěstí dělalo taky. Ostatní programy byly ok. Kostičkovalo to ještě někomu z Vás?
Skylink - ano. Dělalo to už včera. Ale jen přenos z Abu Dhabi.
 
Dnes mi to na GCH při Abu Dhabi HSBC CH dost kostičkovalo. Napadlo mě přepnout na satelit a tam to naštěstí dělalo taky. Ostatní programy byly ok. Kostičkovalo to ještě někomu z Vás?
Taky mi to kostičkovalo, chvílema to bylo k nekoukání.......ale komentátor říkal, že "porucha není na našem přijímači".....že je to někde na trase.
 
Taky mi to kostičkovalo, chvílema to bylo k nekoukání.......ale komentátor říkal, že "porucha není na našem přijímači".....že je to někde na trase.
Dík, že se o tom mluvilo, jsem nezaregistroval. Jj nebylo to nic moc.:down:
 
Vcera jsem na delsi dobu zapl PGA Tour, protoze Jordan Spieth po mnoha letech bojuje o vitezstvi, co me velmi stve na Eurosportu neni komentar, ale mnozstvi 2-3 minutovych reklam, odhadem je to kazdych 10-15 minut a to bez ohledu na to, jestli je jeden z komentatoru uprostred vety nebo ne, to nevidi kdy tato nesmyslna pauza, nejcasteji s ukazkou historickeho zapasu v tenisu nebo jizdy na lyzich, bude? Zkusim dnes pocitat a stopovat cas, kolik tech reklam opravdu je. Mate z toho nekdo stejny pocit?
 
Vcera jsem na delsi dobu zapl PGA Tour, protoze Jordan Spieth po mnoha letech bojuje o vitezstvi, co me velmi stve na Eurosportu neni komentar, ale mnozstvi 2-3 minutovych reklam, odhadem je to kazdych 10-15 minut a to bez ohledu na to, jestli je jeden z komentatoru uprostred vety nebo ne, to nevidi kdy tato nesmyslna pauza, nejcasteji s ukazkou historickeho zapasu v tenisu nebo jizdy na lyzich, bude? Zkusim dnes pocitat a stopovat cas, kolik tech reklam opravdu je. Mate z toho nekdo stejny pocit?
Jo, uřvanýho strejdu nebo pumpičku bourající zezadu do motorky znám už nazpaměť. Zlatý reklamy na plínky...
 
Proto mam koupeno Golf TV a pres iPad sleduju. Reklamy zadne.
 
Vcera jsem na delsi dobu zapl PGA Tour, protoze Jordan Spieth po mnoha letech bojuje o vitezstvi, co me velmi stve na Eurosportu neni komentar, ale mnozstvi 2-3 minutovych reklam, odhadem je to kazdych 10-15 minut a to bez ohledu na to, jestli je jeden z komentatoru uprostred vety nebo ne, to nevidi kdy tato nesmyslna pauza, nejcasteji s ukazkou historickeho zapasu v tenisu nebo jizdy na lyzich, bude? Zkusim dnes pocitat a stopovat cas, kolik tech reklam opravdu je. Mate z toho nekdo stejny pocit?
Jj, jak říká @JardaK, uřvaný manager, ten mě teda irituje dost.
Včera mi přišlo, že ty Eurosport reklamy ještě zahustili. Podle mě na začátku sezóny, cca měsíc zpátky, toho bylo méně.
Musím říct, že mě to sledování baví, J. Spiethovi to přeji, dnes to bude podle mě super na koukání, ale už dopředu se děsím těch předělů.

V tom Golf Channel lepší, tam je to přerušení minimální. Ale dnes zase vše bylo excelentní a nažhavené puttery, přišlo mi to jak ve fotbale :D
 
Jj, jak říká @JardaK, uřvaný manager, ten mě teda irituje dost.
Včera mi přišlo, že ty Eurosport reklamy ještě zahustili. Podle mě na začátku sezóny, cca měsíc zpátky, toho bylo méně.
Musím říct, že mě to sledování baví, J. Spiethovi to přeji, dnes to bude podle mě super na koukání, ale už dopředu se děsím těch předělů.

V tom Golf Channel lepší, tam je to přerušení minimální. Ale dnes zase vše bylo excelentní a nažhavené puttery, přišlo mi to jak ve fotbale :D
No...GC lepší......ono si nevybereš. Poslouchat už asi po desáté, kde se hraje nějaká Privat tour nebo Poulíčka, co si mám přečíst na GolfExtra, když už jsem to dávno četl.........tak taky nic moc.
 
No...GC lepší......ono si nevybereš. Poslouchat už asi po desáté, kde se hraje nějaká Privat tour nebo Poulíčka, co si mám přečíst na GolfExtra, když už jsem to dávno četl.........tak taky nic moc.

Zajímalo by mne, co je důvodem stále dokola se opakujících reklam. Respektive na Golfchannelu si vybavuji asi 2 reklamy, protože zbytek jsou jen upozornění na jejich vlastní produkty. Jestli nemají potřebu to plnit něčím jiným, nejsou toho schopni (respektive není o to zájem) a nebo chtějí těm pár partnerům dát skutečnou exkluzivitu.

Když se nad tím jen povrchně zamyslím, tak já bych měl být pro jejich diváky vhodným zdrojem reklamy - prezentovat se v golfové TV by měl chtít každý golfový resort. A nevybavuji si, že by mě někdo s nějakou nabídkou oslovil...
 
No...GC lepší......ono si nevybereš. Poslouchat už asi po desáté, kde se hraje nějaká Privat tour nebo Poulíčka, co si mám přečíst na GolfExtra, když už jsem to dávno četl.........tak taky nic moc.
Ale, jo, máš pravdu, nicméně pocitově si myslím, že těch upoutávek je výrazně méně než přerušení na Eurosportu. A podle mě i ve vhodný čas.
 
Zajímalo by mne, co je důvodem stále dokola se opakujících reklam. Respektive na Golfchannelu si vybavuji asi 2 reklamy, protože zbytek jsou jen upozornění na jejich vlastní produkty. Jestli nemají potřebu to plnit něčím jiným, nejsou toho schopni (respektive není o to zájem) a nebo chtějí těm pár partnerům dát skutečnou exkluzivitu.

Když se nad tím jen povrchně zamyslím, tak já bych měl být pro jejich diváky vhodným zdrojem reklamy - prezentovat se v golfové TV by měl chtít každý golfový resort. A nevybavuji si, že by mě někdo s nějakou nabídkou oslovil...
nejsem na tohle odborník, ale obávám se, ježe bude problém v penězích, kdy za tu reklamu budou požadovat moc. A nebo je to jen o pohodlnosti. Nicméně pak mi to nehraje s tím prohlášením, že nechtějí vysílat PGA Tour, protože se hraje v noci a tam je dopad reklam malý.
 
No...GC lepší......ono si nevybereš. Poslouchat už asi po desáté, kde se hraje nějaká Privat tour nebo Poulíčka, co si mám přečíst na GolfExtra, když už jsem to dávno četl.........tak taky nic moc.
A teď ještě přibyla reklama na pardubický hokej 🙈
 
Fuj dnes je to snad ještě horší. Reklama je snad po každých pěti ranách:(
 
Fuj dnes je to snad ještě horší. Reklama je snad po každých pěti ranách:(
snazim se to psat, tak uvidime co z toho bude, uz dvakrat byla reklama po peti minutach
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom