Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Budeme vysílat ten nejlepší golf. A Čechy, slibuje programový šéf Golf Channelu (GolfExtra.cz)

Česká verze Golf Channelu vstoupí v příštím roce do své už 13. televizní sezony a českým a také slovenským golfovým fanouškům opět nabídne to nejlepší ze světového golfu. V něm se navíc stále více začínají prosazovat také čeští hráči, když se na vrcholné scéně přidal ke Kláře Spilkové i Ondřej Lieser. Také je nabídne Golf Channel exkluzivně v rámci svého programu.

Pokračovat ve čtení...
 
Takže v podstatě méně PGA, ale hezky se to snažil ten moderátor Kolotoče okecat 👎
 
Takže v podstatě méně PGA, ale hezky se to snažil ten moderátor Kolotoče okecat 👎
Pochopil jsem to úplně stejně. :down:
 
tak nevím, co víc kvalitnějšího chtějí vysílat, když aktuálně v programu Golfchannel není nadcházející turnaj šampionů...
 
tak nevím, co víc kvalitnějšího chtějí vysílat, když aktuálně v programu Golfchannel není nadcházející turnaj šampionů...
Ale vždyť to „kolotočář” zdůvodnil - výrazný časový posun a tím pádem nezajímavý reklamní čas. Takže žádné turnaje z Havaje a minimum ze západního pobřeží USA. Ale zase budeme moci koukat na nezáživnou hru Korejek 🤭
Jen mne napadá, proč aspoň ty turnaje nevysílat s časovým zpožděním jako re-live.
 
PGA určitě souvisí s vysíláním Eurosportu

 
PGA určitě souvisí s vysíláním Eurosportu

A na Skylinku Eurosport skončil 😡
 
PGA určitě souvisí s vysíláním Eurosportu

Tak děkuji za zprávu, potvrzuji, Eurosport vysílá od čtvrtka PGA – Tournament of Champions.
No dobře jsem udělal, když jsem si mezi svátky pořídil tv od T-Mobile :D
 
PGA určitě souvisí s vysíláním Eurosportu

Paráda......konečně nějaká dobrá zpráva v týhle pochmurný době :up:.
 
Tak děkuji za zprávu, potvrzuji, Eurosport vysílá od čtvrtka PGA – Tournament of Champions.
No dobře jsem udělal, když jsem si mezi svátky pořídil tv od T-Mobile :D
Jsem docela zvědav na úroveň komentátorů golfu na Eurosportu.........dívám se tam často na snooker (kvalita komentování velmi dobrá) a někdy i na biathlon (proti ČT .......komentátor Rejman:down:.... o level lepší)
 
Jsem docela zvědav na úroveň komentátorů golfu na Eurosportu.........dívám se tam často na snooker (kvalita komentování velmi dobrá) a někdy i na biathlon (proti ČT .......komentátor Rejman:down:.... o level lepší)
Třeba budou angažovat duo Lorenc/Bosák?
 
A to je důvod, že jsem u nich asi po 10. letech skončil. Eurosport považuji za nejlepší dostupnou sport tv.

Skylink sem rušil asi rok a půl zpět, dnes nemá prakticky co nabídnout, já měnil hlavně kvůli fotbalu za O2TV. Šmejdi ještě volali a nabízeli slevu 50% na měsíčním poplatku, tak sem jim poděkoval ale když vysílají prd, tak ani za půlku to nestojí.
 
Tak děkuji za zprávu, potvrzuji, Eurosport vysílá od čtvrtka PGA – Tournament of Champions.
No dobře jsem udělal, když jsem si mezi svátky pořídil tv od T-Mobile :D
Na kterém Eurosportu to dávají? Chytám na satelitu Eurosport Deuschland (což je dle loga E1). Tak bych si promrskal němčinu 🤭
 
Skylink sem rušil asi rok a půl zpět, dnes nemá prakticky co nabídnout, já měnil hlavně kvůli fotbalu za O2TV. Šmejdi ještě volali a nabízeli slevu 50% na měsíčním poplatku, tak sem jim poděkoval ale když vysílají prd, tak ani za půlku to nestojí.
No, když zrušili v květnu Eurosport, tak mě hodně naštvali, když jsem měl předplaceno do konce ledna 2021 sportovní balíček. A ani nemaj na live tv Golfchannel. Doufám, že mi volat nebudou, až jim nepřijde platba, smlouvu u nich nemám. O2 TV nemám, fotbal vidět od jisté doby nemusím. Od 1.1. mám kuki.tv
 
Další problém u Skylinku byl nevím jak teď, že GC byl pouze v SD, o2tv jede v HD, Takže na 150cm televizi se na tu mazanici nedalo koukat.
 
Další problém u Skylinku byl nevím jak teď, že GC byl pouze v SD, o2tv jede v HD, Takže na 150cm televizi se na tu mazanici nedalo koukat.
Tak GC stále jede v SD. Holt se Dědkovi nechce platit za HD transpondér.
Bohužel IPTV nemohu využít, nejsem na kabelu a spojení vzduchem mám občas s krátkými výpadky či večer se sníženou propustností.
 
Tak GC stále jede v SD. Holt se Dědkovi nechce platit za HD transpondér.
Bohužel IPTV nemohu využít, nejsem na kabelu a spojení vzduchem mám občas s krátkými výpadky či večer se sníženou propustností.
Taky nemám kabel a měl jsem z internetové tv trošku obavy, ale vyzkoušel jsem na 14 dnů zdarma a bylo to v pohodě a když jsem byl poskytovatelem int. ubezpečen, že to bude ok, tak jsem neváhal. Uvidíme, až bude třeba bouřka, ale on mi Skylink poslední dobou často taky vypadával a stačilo, když jenom silněji pršelo😁 Navíc to jejich věčný přelaďování programů...👎
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom