Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

Za mě k Alanu B. - vůbec mi jeho styl komentování nevadí, trochu podobný Bosákovi, ale mnohem odbornější.

Asi přejdu na E2, absence reklam je balzám.
No musím říct, že za ty 4 dny jsem si celkem i zvykl.
Teda ještě by mohli trochu vychytat to, aby AB neskákal kolegovi do řeči, nicméně v posledním dni jsem to zaregistroval asi dvakrát. První den to bylo šílené.

Reklamy nejsou, ale když slyším toho šaška na TdF křičet na svého jezdce v jeden den 10x (a Nadala omlouvat se podavačce míčků), mohli by to častěji měnit. Ale jinak dobré. :D:D:D
 
Za mě k Alanu B. - vůbec mi jeho styl komentování nevadí, trochu podobný Bosákovi, ale mnohem odbornější.

Asi přejdu na E2, absence reklam je balzám.
Jo....taky mě to napadlo. Ještě ale počkám, co tam bude za komentátory od čtvrtka na Sony Open....
 
Admin note: Téma z důvodu rozvinuté diskuse přejmenováno na obecné "Golf v TV". Vypíchnuto v kategorii "Golf, golf, golf" na úvod plus zároveň se k němu dá rychle dostat tlačítkem v "pexesu", viz screen (na mobilu na titulce rolovat dolů).

Výstřižek.JPG
 
Jo....taky mě to napadlo. Ještě ale počkám, co tam bude za komentátory od čtvrtka na Sony Open....
p. Kárník je jasný, jde o to, kdo tam bude ten druhý ;)
 
p. Kárník je jasný, jde o to, kdo tam bude ten druhý ;)
S tím Kárníkem to víš určitě?.....Čtyři nocovky týden co týden.... se z toho zblázní. Na GC se jich taky střídá několik....
 
S tím Kárníkem to víš určitě?.....Čtyři nocovky týden co týden.... se z toho zblázní. Na GC se jich taky střídá několik....
No včera v přenosu to říkal, že prý má i SONY Open, ale kontrolní otázka prý asi bude jen s AB, je to prý jeho výmysl :D
 
Omlouvám se! Kdo je Richard Vokurka? Spolukomentátor včerejšího ( dnešního ) přenosu na E2.
 
Taky nemám kabel a měl jsem z internetové tv trošku obavy, ale vyzkoušel jsem na 14 dnů zdarma a bylo to v pohodě a když jsem byl poskytovatelem int. ubezpečen, že to bude ok, tak jsem neváhal. Uvidíme, až bude třeba bouřka, ale on mi Skylink poslední dobou často taky vypadával a stačilo, když jenom silněji pršelo😁 Navíc to jejich věčný přelaďování programů...👎
Tak včera u nás sněhová vánice. přepnul jsem schválně párkrát na parabolu a skylink ( ještě ho budu mít cca14 dní ) vypadával, ale kuki no problem! Jsem moc rád, snad to vydrží!
 
Omlouvám se! Kdo je Richard Vokurka? Spolukomentátor včerejšího ( dnešního ) přenosu na E2.
Taky jsem to jméno slyšel včera poprvé.........hned jsem googloval a: Jmenuje se správně Vokůrka, prý komentuje na Eurosportu hlavně tenis a taky snad nějak funguje jako herec. Jak kvalitně komentoval golf nevím, neb bylo pozdě a šel jsem hned co jsem ho prolustroval spát....
 
Měl jsem to puštěný ze záznamu více méně jako kulisu, takže jsem to jako správnej chlap vnímal jen občas a vždy mě upoutal ten šílenej fanoušek na cyklistice. Ten řve, že by vskřísil mrtvýho. RV komentoval asi normálně, žádnej extrém.
 
komentátoři E2 by si měli zajít na školení z pravidel, základní neznalosti ohledně dropování, u dropu u zídky (zřejmě nehratelný míč) přestože hráč dropoval na vzdálenost 2 x driveru tvrdili že se jedná o beztrestnou úlevu...
 
Zaujalo me, ze i na strankach PGA, maji uvedeno od ledna ze vysilaji na Eurosport 2. A zmizel GolfChannel.

7B6774A6-29FD-417A-BD1A-F766EAE3C9F9.png
 
avšak E2 nemá ani jeden golfový major,
takže potřebujeme jenom 4 programy, Golfchannel - 3 majory, E2, ČTSport kvuli Masters a Sport1 kvuli PGChampionship,

omg
 
Když to tady řešíme... poradíte mi jakou českou službu? Funguju zatím přes UPC. Přemýšlím, že bych UPC zredukoval na základ (kvůli internetu doma) a přešel na nějakou striktně online službu, kterou bych přehrával přes google chromecast, tzn. android. Ivysilani, kuki, lepsi.tv... atp.

Která z těch TV má pro golf v aktuálních českých podmínkách největší smysl s ohledem na poměr cena/výkon?

Tak jasně, že není problém nabouchat nějaký komplet balíček, ale tak nějak... prostě, kvůli pár programům nemusím mít dalších 100. :) Dík.
 
Když to tady řešíme... poradíte mi jakou českou službu? Funguju zatím přes UPC. Přemýšlím, že bych UPC zredukoval na základ (kvůli internetu doma) a přešel na nějakou striktně online službu, kterou bych přehrával přes google chromecast, tzn. android. Ivysilani, kuki, lepsi.tv... atp.

Která z těch TV má pro golf v aktuálních českých podmínkách největší smysl s ohledem na poměr cena/výkon?

Tak jasně, že není problém nabouchat nějaký komplet balíček, ale tak nějak... prostě, kvůli pár programům nemusím mít dalších 100. :) Dík.
sledovanitv.cz
 
Tak ono je těžký radit. Každý máme jiné možnosti a hlavně představy.
Já jsem měl skylink, ale ten ruším. Chci mít co nejvíc sportovních kanálů, ale téměř nesleduju motosport, adrenalinové a bojové sporty a minimálně fotbal a hokej ( přesto, že jsem byl fotbalista hodně aktivní ). Takže mi maximálně vyhovuje sestava ČT Sport, Nova Sport1,2, Sport 1,2, Eurosport 1,2, Arena Sport1,2. Všechny tyto kanály nenabízí např. Lepší TV. O2 a TMobile mají balíčky těchto programů cca o 100,-Kč/měsíc dražší než KUKI TV, pro kterou jsem se rozhodl. Internetová data i Kuki mám od menšího, regionálního poskytovatele internetu a jejich vysílač mám asi 200 m. od domu na komíně staré továrny. Kuki mám už přes měsíc a funguje spolehlivě ( zatím a doufám, že to vydrží, až mi vypnou skylink :) ) Jsem běžný uživatel internetu, žádný profesionální IT. Když mám najednou zapnutýPC a přes WiFi Tv, tablet i mobil, není problém - vyzkoušeno!
 
Tak ono je těžký radit. Každý máme jiné možnosti a hlavně představy.
Já jsem měl skylink, ale ten ruším. Chci mít co nejvíc sportovních kanálů, ale téměř nesleduju motosport, adrenalinové a bojové sporty a minimálně fotbal a hokej ( přesto, že jsem byl fotbalista hodně aktivní ). Takže mi maximálně vyhovuje sestava ČT Sport, Nova Sport1,2, Sport 1,2, Eurosport 1,2, Arena Sport1,2. Všechny tyto kanály nenabízí např. Lepší TV. O2 a TMobile mají balíčky těchto programů cca o 100,-Kč/měsíc dražší než KUKI TV, pro kterou jsem se rozhodl. Internetová data i Kuki mám od menšího, regionálního poskytovatele internetu a jejich vysílač mám asi 200 m. od domu na komíně staré továrny. Kuki mám už přes měsíc a funguje spolehlivě ( zatím a doufám, že to vydrží, až mi vypnou skylink :) ) Jsem běžný uživatel internetu, žádný profesionální IT. Když mám najednou zapnutýPC a přes WiFi Tv, tablet i mobil, není problém - vyzkoušeno!
Ta moje hlava děravá.:( Golfchannel mám samozřejmě taky, ale to ja asi tady každýmu jasný!
Jo a balíček Kuki větší má 30 pevných programů a dalších 30 volitelných. :)
 
Já používám KUKI základ, kde je 15 pevných stanic a 15 volitelných, mezi kterými je GolfChannel. K tomu jsem si přikoupil balíček Navíc 5, kde jsou E1 a E2. Platím 350Kč/měsíc. Funguje mi to bez problémů
 
Tak ono je těžký radit. Každý máme jiné možnosti a hlavně představy.
Já jsem měl skylink, ale ten ruším. Chci mít co nejvíc sportovních kanálů, ale téměř nesleduju motosport, adrenalinové a bojové sporty a minimálně fotbal a hokej ( přesto, že jsem byl fotbalista hodně aktivní ). Takže mi maximálně vyhovuje sestava ČT Sport, Nova Sport1,2, Sport 1,2, Eurosport 1,2, Arena Sport1,2. Všechny tyto kanály nenabízí např. Lepší TV. O2 a TMobile mají balíčky těchto programů cca o 100,-Kč/měsíc dražší než KUKI TV, pro kterou jsem se rozhodl. Internetová data i Kuki mám od menšího, regionálního poskytovatele internetu a jejich vysílač mám asi 200 m. od domu na komíně staré továrny. Kuki mám už přes měsíc a funguje spolehlivě ( zatím a doufám, že to vydrží, až mi vypnou skylink :) ) Jsem běžný uživatel internetu, žádný profesionální IT. Když mám najednou zapnutýPC a přes WiFi Tv, tablet i mobil, není problém - vyzkoušeno!
Mám to velmi podobné jako ty (co nejvíce sportovních kanálů, menší regionální poskytovatel...atd)...a Kuki z toho vyšla taky nejlépe. Po 14 denním bezplatném úspěšném otestování jsem nejdříve vzal tu menší verzi (200 Kč/měsíc)....a když jsem zjistil, že PGA Championship dávají na Sportu1, tak jsem šel do "plný palby".....a nelituju:up:. Za 400 Kč/měsíc mi to ještě připadá za rozumné peníze........
Jen poznámka......ideální je TV Samsung (a nově myslím i LG), kde Kuki běží přímo v aplikaci. Na ostatních TV to taky samozřejmě jde, ale už se to musí řešit třeba kabelem HDMI z PC nebo z mobilu přes Chromcast (tak jsem to jsem měl chvíli loni na SonyTV)..........a tak podobně....
 
sledovanitv.cz
Jak říkám: každý máme jiné požadavky. Taky jsem zvažoval, ale tady bych za to samé, co mám u kuki platil cca o 600,-/měs více, pokud se nepletu, tak GCH je pouze v balíčku Premium.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom