Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

.... ono taky neni lehky komentovat treba 5 hodin kazdy den golf a porad si vymyslet nejaky zajimavosti - …
Někdy je lepší mlčet, než si „plácat játra” a hladit ego.
Pokud nemá (nejspíš) kvalitně připravené podklady pro 5h přenos, tak přijdou na řadu „historky z natáčení” 🙈
 
K Babickému: Jako i když si to možná někteří myslí, opravdu není nutné žvanit bez přestání. Možná to někoho baví, ale mě osobně ne. To platí v podstatě na většinu těch, které jsem v poslední době slyšel komentovat golf. Kdybych potřeboval poslouchat někoho, jak bez přestání mele celý den, půjdu třeba za tchýní nebo tak....
Někde jsem četl nebo slyšel, co by rozhodně komentátor dělat neměl. A jedna z těch věcí je mluvit sám o sobě. A Babický nedělá v podstatě nic jiného.
 
Z Babického je strašně cejtit, že kdyby ho KONEČNĚ někdo začal poslouchat a realizoval jeho nápady a vize, tak už máme minimálně tři Tigery a golf by hrála půlka Česka. Já si na ten jeho styl neumím zvyknout a opravdu mele hodně, klidně i přes puttování hráčů na birdie, a často z něj jde pocit, že by ten 300 metrovej drajv doprostřed úzké ferjveje zahrál líp... :)

Ale proti gustu žádný dišputát ;)
 
Jak píše nade mnou @Kebek, proti gustu.....atd. Já zase způsob komentovaní Babickýho mám celkem rád (a to platí i pro Bosáka, kterej je podobnej typ komentátora). Souhlasím s tím, že si AB občas musí pohladit své ego, ale těch několik míst během přenosu přežiju....a ve zbytku se dozvím spustu zajímavých věcí z techniky, zákulisí apod. semtam okořeněných nějakou více či méně vtipnou hláškou. A tohle mě baví fakt víc, než to, že mi někdo říká stále to, co vidím na obrazovce (kdo hraje, kolikátou ránu, na které jamce, kolik yardů má do greenu....atd.), nebo mlčí.......a nebo jako např. včera, když jsem se x-krát!! dozvěděl. že Finau vyhraje svůj čtvrtý turnaj, druhý po sobě a jak dlouho mu trvalo, než vyhrál svůj první.....:down:
 
Z Babického je strašně cejtit, že kdyby ho KONEČNĚ někdo začal poslouchat a realizoval jeho nápady a vize, tak už máme minimálně tři Tigery a golf by hrála půlka Česka. Já si na ten jeho styl neumím zvyknout a opravdu mele hodně, klidně i přes puttování hráčů na birdie, a často z něj jde pocit, že by ten 300 metrovej drajv doprostřed úzké ferjveje zahrál líp... :)

Ale proti gustu žádný dišputát ;)
Koneckonců se o jeho schopnostech můžeme/ budeme moci přesvědčit v reálném životě - nepletu-li se, stojí za vzkříšením Vinoře...
 
Koneckonců se o jeho schopnostech můžeme/ budeme moci přesvědčit v reálném životě - nepletu-li se, stojí za vzkříšením Vinoře...
Jo, prý šéf trenér. Otvírání koncem září.
 
Já si myslím, že je na místě být tolerantní. Osobně znám hodně golfistů, kteří Babického mají v komentáři rádi a kvůli něho se na přenosy dívají. Aspoň máme o čem diskutovat :). Sebestředných lidí jsou mraky, nemusíme všechny kádrovat. Pokud by to lidi nebavilo, tak ho nikdo nezaměstná.
Osobně vidím jako největší parádu, kolik možností sledovat golf nyní máme : Golf TV, Eurosport - obojí online, Golf Channel, ČT Sport -Masters... No, není to paráda? Ty platformy mají featured groups, můžeme se podívat na oblíbeného hráče a pokud chceme, máme ještě Alana :). Takže za mě je to pro golf skvělé!
 
58FDABC6-F663-43FD-9ADB-A9E351786E1E.jpeg
 
Kde se bude vysílat Prezidentský pohár?
Eurosport 2
Čt - 18.30
Pá - 17.30
So - 18.00
Ne - 18.00
 
btw taky vas vykopl golf.tv s tim, ze v mym regionu si mam zaplatiti Eurosport?
a Eurosport nema appku a ten jejich web mi prijde ultra non UX...fuj!
 
btw taky vas vykopl golf.tv s tim, ze v mym regionu si mam zaplatiti Eurosport?
a Eurosport nema appku a ten jejich web mi prijde ultra non UX...fuj!
Kdy a jak Tě vykopli? Já tak cca před měsícem platil znovu roční poplatek a nikde nic. Je ale pravda, že od té doby jsem na golf nekoukal.
 
btw taky vas vykopl golf.tv s tim, ze v mym regionu si mam zaplatiti Eurosport?
a Eurosport nema appku a ten jejich web mi prijde ultra non UX...fuj!
A co VPN? Ta nepomůže?
 
Já sleduju Eurosport na televizi přes jejich aplikaci. Mám roční předplatné (to mi teda v listopadu končí). Dokonce tam posílají přenosy z EuropeanTour a pak i "dědky"... pokud jde o golf. A vše funguje
 
A co VPN? Ta nepomůže?
Ony ty VPN fungují všelijak. Třeba mě zrovna ta lepsi.tv (když mám zaplou VPN) hlásí, že ze zahraničí nelze sledovat a musím ji vypnout. Přitom mám na VPN nastavenou Prahu 🤔. A to nejsou zdaleka jediné stránky co to dělají, Ikdyž většinou problém není.
To ale neznamená, že by to v tomto případě třeba nepomohlo. :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom