Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

Tak GC stále jede v SD. Holt se Dědkovi nechce platit za HD transpondér.
Bohužel IPTV nemohu využít, nejsem na kabelu a spojení vzduchem mám občas s krátkými výpadky či večer se sníženou propustností.

Tohle je ale problém čistě Skylinku, prostě preferují mít v HD jiné stanice než nějaký golf na který stejně moc lidí nekouká, na O2TV je GC v HD.
 
Používám Kuki, základní, kde byla možnost sledovat GolfChannel a teď jsem si přikoupil 5 kanálu navíc, abych měl přístup k Eurosportu. Trochu blbý je, že E1a E2 je součástí balíčku 5 programů, takež nemohu si zvolit ty zbylé 3, ale co už.
 
Nevím jak vy, ale mám takový nejasný pocit, že pan Dědek řeže GolfChannelu větev pod prdelí. Naštěstí mám O2TV, takže mě nemusí trápit ta nepochopitelnost toho, že E2 má víc živých golfových přenosů, než televize, která má slovo GOLF v názvu. o_O
Ale to se holt v Čechách stává ...
 
Tohle je ale problém čistě Skylinku, prostě preferují mít v HD jiné stanice než nějaký golf na který stejně moc lidí nekouká, na O2TV je GC v HD.
Vysílat v HD na IPTV nestojí nic navíc, u satelitu je cena za pronájem respondéru SD vers. HD rozdílná (a ten rozdíl nebude nejspíš malý). Skylink si pronajme respondér podle požadavku poskytovatele signálu.
 
Na kterém Eurosportu to dávají? Chytám na satelitu Eurosport Deuschland (což je dle loga E1). Tak bych si promrskal němčinu 🤭
Dávají to na Eurosport 2 :(
 
Jsem docela zvědav na úroveň komentátorů golfu na Eurosportu.........dívám se tam často na snooker (kvalita komentování velmi dobrá) a někdy i na biathlon (proti ČT .......komentátor Rejman:down:.... o level lepší)
Uvidíme, myslím, že se to dá přežít, hlavně že je možné to pustit, pokud tedy neusnu :D
 
Já už takovej nadšenec nejsem, abych kvůli tomu ponocoval, pustím si to až někdy zpětně. Další výhoda int. tv.👍
No jasně, ale někdy se mi prostě spát nechce. A nebo musím něco dodělat, tak to mám místo rádia ;)
 
Já už takovej nadšenec nejsem, abych kvůli tomu ponocoval, pustím si to až někdy zpětně. Další výhoda int. tv.👍
Já u běžných turnajů ponocuju maximálně u nedělního finálovýho kola....a to to ještě musí být vyrovnaný (a tím pádem i napínavý) a případně tam hrát o prvenství nějací zajímaví hráči. Samozřejmě majory a Ryder cup je jiná píseň.... :)
 
Jsem docela zvědav na úroveň komentátorů golfu na Eurosportu.........dívám se tam často na snooker (kvalita komentování velmi dobrá) a někdy i na biathlon (proti ČT .......komentátor Rejman:down:.... o level lepší)
Tak koukám zpětně a komentuje Kárník ☹️, což se dalo čekat, když na Eurosportu komentuje třeba lyžování ( manželka to říkala hned 👍) a Alan Babický. Ten už kdysi golf na E spolukomentoval. Chtějí zapojit do vysílání diváky formou mailu, to už tady taky bylo, třeba i na Novasportu. Tak uvidíme. AB mi nevadí a snad trochu vyváží, že DK nemusím. Hlavně, aby nemluvili moc, oba jsou dost ukecaní.
 
Tak koukám zpětně a komentuje Kárník ☹️, což se dalo čekat, když na Eurosportu komentuje třeba lyžování ( manželka to říkala hned 👍) a Alan Babický. Ten už kdysi golf na E spolukomentoval. Chtějí zapojit do vysílání diváky formou mailu, to už tady taky bylo, třeba i na Novasportu. Tak uvidíme. AB mi nevadí a snad trochu vyváží, že DK nemusím. Hlavně, aby nemluvili moc, oba jsou dost ukecaní.
No, já jsem si říkal, kdo to komentuje, nikde na webu jsem to nenašel.
Musím říct, že mi to přišlo takové divné, asi si musím zvyknout.
 
Kárníka ještě přežiju, i když nic moc, hlavně ať nedostane angažmá MH, hráč nejtěžší hry na světě z jihoseveru na východozápad, kde to při jeho komentu všichni zahrají jak nejlíp mohou (dost udivující, myslel jsem že někdy to chtějí zahrát blbě), o ranách pár excelánc ani nemluvím, a to všechno tisíckrát za hodinu.. Někdo by mu mohl říct že méně je někdy více..;):)
 
Koukám, že jsme ještě absolutně nezkušený, co se týká znalosti komentátorů golfu v Čechách :D:D:D
Jako AB mi přišel dost svůj, což je určitě fajn, ale některé komentáře mi přišly takové na rámec.
Přijde mi, že se snaží v komentářích oslovit i negolfisty, což je určitě dobré, ale bohužel i dost úsměvné.
 
No, já jsem si říkal, kdo to komentuje, nikde na webu jsem to nenašel.
Musím říct, že mi to přišlo takové divné, asi si musím zvyknout.
Koukal jsem od 0.00 do 1.30....a ze začátku mi to přišlo taky trochu divný. Ale je to spíše nezvyk, protože na rozdíl od komentátorů na GC nebo Bosáka na CT se tito dva skoro vůbec nevěnují tomu kdo právě hraje - ale to každý vidí (aspoň teda tu první hoďku a půl to tak dělali) a vykládají různé více či méně zajímavé postřehy......
 
Kárníka ještě přežiju, i když nic moc, hlavně ať nedostane angažmá MH, hráč nejtěžší hry na světě z jihoseveru na východozápad, kde to při jeho komentu všichni zahrají jak nejlíp mohou (dost udivující, myslel jsem že někdy to chtějí zahrát blbě), o ranách pár excelánc ani nemluvím, a to všechno tisíckrát za hodinu.. Někdo by mu mohl říct že méně je někdy více..;):)
No uvidíme, kdo tam bude příští týden, podle slov A.Babického tam oni dva budou zase až za 14 dní...
 
Komenty a postřehy AB mi přišly fajn.
Jj....mě celkem taky. Je to takovej trochu "Bosákovskej" způsob kometování, AB se určitě rád poslouchá......ale tomu golfu rozumí a to je pro mě to hlavní.
 
Jsem se dnes dozvěděl od D. Kárníka zajímavou věc, když jsem si pustil 2. kolo. B. DeChambeau prý má ve vybavení jednu specialitu. Na všech holích, kromě patru, má stejné gripy! Věděli jste to? Fantazie! Já je mám taky stejný!:) No a A. Babický okamžitě dodal: "A stejně dlouhé shafty." :)
 
Jsem se dnes dozvěděl od D. Kárníka zajímavou věc, když jsem si pustil 2. kolo. B. DeChambeau prý má ve vybavení jednu specialitu. Na všech holích, kromě patru, má stejné gripy! Věděli jste to? Fantazie! Já je mám taky stejný!:) No a A. Babický okamžitě dodal: "A stejně dlouhé shafty." :)
A já bych dodal, že má všech 14 holí na grafitových šaftech ;)
 
Za mě k Alanu B. - vůbec mi jeho styl komentování nevadí, trochu podobný Bosákovi, ale mnohem odbornější.

Asi přejdu na E2, absence reklam je balzám.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom