Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

Udělala jsem výcuc přenosů z Masters na ČT, ale nevím, jestli vás všechny nenaštvu už tři neděle dopředu ;):
Masters 2022
Přímý přenos z nejprestižnějšího turnaje mužského profesionálního golfu z Augusty v USA
1.kolo
Čtvrtek 7. 4. 2022 23:30 Délka: 120 minut LHD
Pátek 8. 4. 2022 06:00 Délka: 120 minut HD
2.kolo
Pátek 8. 4. 2022 22:00 Délka: 210 minut L HD
3.kolo
Sobota 9. 4. 2022 21:00 Délka: 240 minut LST HD
4.kolo
Neděle 10. 4. 2022 20:00 Délka: 120 minut LS THD

Neděle 10. 4. 2022 22:30 Délka: 150 minut LST HD
 
Když budete roky komunikovat s lidmi ze Skotska, tak potom budete rozumět i finštině :p
Rad bych to potvrdil, ale nekterejm Skotum nerozumim po trech letech ani pozdrav. Nastesti vsichni Fini s kterejma sem hral umeji anglicky mnohem lip. Jejich jazyku Mordoru ale nerozumim ani za nic :)
 
Jé! Tím se úplně všechno vysvětluje! :)
Příklad: Když mi někdo vyčte, že jsem absolutně nepochopil jeho skvostnou myšlenku, tak nejsem tatar já, ale on se právě vrátil z dlouhodobého pobytu ve Skotsku! :)
UF. To se mi ulevilo!
 
Před lety jsem měl šéfa Skota, když měl s námi první face to face meeting a pak jsme měli večeři, tak jsme říkal svým kolegům: tvl já mu vůbec nerozumím, moje angličtina prostě není dost dobrá...všichni jelita z Německa, Belgie, Španělska přikyvovali a pak mi kolega Angličan říka: já mu taky nerozumím...
prostě je to jiná liga :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Před lety jsem měl šéfa Skota, když měl s námi první face to face meeting a pak jsme měli večeři, tak jsme říkal svým kolegům: tvl já mu vůbec nerozumím, moje angličtina prostě není dost dobrá...všichni jelita z Německa, Belgie, Španělska přikyvovali a pak mi kolega Angličan říka: já mu taky nerozumím...
prostě je to jiná liga :)
Skotové mají Angličany historicky tak "rádi", že raději mluví SCOTTISH ...
 
Včera jsem neviděl 2. kolo VTO, tak jsem si ho teď pustil ze záznamu. Pustil jsem si s českým komentářem od AB. Tak se třeba něco dozvím - dozvěděl jsem se.

Víte proč hrají golfisté ve voděodolných botech? 🤔


Aby mohli hrát z potoka 🙈😂

Jdu přepnout na anglický koment 🤭
 
Eurosport 2 - v programu golf a běží, jak jinak, tenis 🙈
Takže Eplayer to jistí. Jinak ten včerejší komentář v ČJ byl ještě horší než od AB. Ten aspoň nekecá do úderů. 😂
 
No v programu třeba na seznamu nebo idnesu je tenis a až do devíti je golf.
Podle mě česká verze Eurosportu (stejně asi jako kdekoli jinde) nechává dobíhat program, který možná vyhodnotí jako lákavější.
Já teda nevím, co je na tenise lákavějšího, ale tenista by mi asi řekl něco podobného na golf :D:D:D
Včerejší komentář úplně neřeším, moc jsem ho nevnímal.
 
Nejlepší rozhodnutí letošního roku? Nainstalovat do telefonu a pc unlocator a přes US VPN sledovat MASTERS na ESPN+. Žádnej Bosák, žádná ČT a jejich hodinový přenosy, přenos komplet celýho turnaje, 160,- Kč. Doporučuju... :)
 
Trochu na obranu CT - pry ta zhruba hodina preruseni ve ctvrtek kvuli zaznamum zapasu EL a KL sla sledovat na webu CT. Jinak teda jejich pristup taky nechapu, ve ctvrtek odpoledne strasnej program, asi nejsou primarne po sledovanosti, ale prece jen snad Masters by melo sledovanost vyssi, kdyby to davali cele - netusim, jestli by prava byla o tolik drazsi... kdysi vysvetlovali, ze proste hokej a fotbal musi dostat prednost kvuli povinnostem vyplyvajicim z televiznich prav (nemaji z toho jen pravo vysilat, ale proste i vysilat musi a nemuzou jentak prepnout nekam jinam nebo najednou nejaky zapas nevysilat jen kvuli tomu, ze se zrovna hraje Masters, obcas jsou to asi dost slozity smluvni konstrukce) ... ted zkousim hledat, jestli maji Masters na webu nebo pres hbtv, asi ne.... basket USK-Fen.... ale to ma preci jenom asi vyssi sledovanost, nas golfistu prece jen tolik neni. Ty nocni prenosy z univerzitni ligy hokeje uz mi prijdou uplne mimo (to jim nekdo dava prava a ten prenos zadarmo?)... na to snad nemuze nikdo koukat, kdyz pro nespavce proti tomu jde spousta sportu zive z USA/Kanady, treba NHL.
Ale treba i pro deti je skoda, ze nedavaji Masters i v odpolednim bloku (naseho casu), treba by to nekoho prilakalo a zajimalo (tezko se deti budou divat na pozdni vecerni prenos nebo druhy den na ranni zaznam) - teda at jsou radsi venku :) ale ted stejne prsi...
 
No, nějak mluvili o tom, že Masters neuvolnilo pro mezinárodní přenosy nic víc, než vysílají na ČT. Jestli je to pravda, to jsem nezkoumal.
 
Jo jo, jsem to zaslechl taky, že oficiální přenos mohli pustit až v 21:00.
 
No, nějak mluvili o tom, že Masters neuvolnilo pro mezinárodní přenosy nic víc, než vysílají na ČT. Jestli je to pravda, to jsem nezkoumal.
Já si myslím, že to pravda je......co se zajímám o golf (cca 14 let), tak přenosy z Masters začínaly vždy v 21.00 (Čt, Pa a So) a v 20.00 (Ne) SEČ.
 
Já si myslím, že to pravda je......co se zajímám o golf (cca 14 let), tak přenosy z Masters začínaly vždy v 21.00 (Čt, Pa a So) a v 20.00 (Ne) SEČ.
.......ale asi to bude fakt o těch právech, na SkySport přenos už běží........nevít teda jak dlouho
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom