Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf-score.cz - historický web (neaktualizovaný)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Kamarád mi připomněl (resp. zeptal se mě) tento projekt a co si o něm myslím:


Říkám, že netuším, že hrát golf jsem začal až v roce 2015 a pokud někde vidím poslední aktualizaci z roku 2012, případně 2014, že to prostě nepoužívám, byť o něm vím. Ale vypadá to, že dříve to vcelku frčelo, prolezl jsem si doposud vnitřní funkčnosti a hezké, resp. funkční. Zároveň i aplikace na android - což už znamená, že někdo se tomu musel věnovat. Bohužel v kontaktech toho příliš není. A pochybuji, že jsou aktualizovaná hřišť (byť jsem to neověřoval). když kouknu na android shop, tak je tam za appku spousta negativních zhodnocení, takže to vypadá na minimálně klinickou smrt. Neví někdo o co jde, kdo za tím je a o proč to bylo "opuštěno"?
 
Já to používám už asi 3 roky, mám to asi i zaplacený a pro moje potřeby to stačí jak to je. Ale aktualizace hřišť určitě žádná.
 
Používali jsme to poměrně hodně, daly se z toho tisknout skorky pro celý flight, kde byly najednou vidět rány k dobru a další v tu dobu užitečné funkce. Aplikaci neznám, používali jsme jen webovou verzi. Neprobíhala aktualizace hřišť, tak jsme to v průběhu času opustili.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom