Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Golf s partnerem či partnerkou. Pohoda nebo horor?

Golf s partnerem či partnerkou. Pohoda nebo horor? :-D


  • Hlasovalo
    33

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Valentýnská anketa a téma. Když už je tedy toho 14.2.

6536


Jak vy a vaše lásky současné, minulé či budoucí a golf? Chodíte hrát společně, nebo raději společně přijdete a pak raději každý ve vlastním flajtu? Nebo si chodíte na golf odpočinout? Případně nějaké pikatní zážitky, co, ne, nic? :)
 
Upraveno:
Golf s partnerkou znamená dvojnásobné náklady a poloviční radost :D:cool:
 
@Mirek_62 Jojo, to platí, ale zase jsme spolu.
My jsme cíleně s mojí polovičkou začali hrát golf, abychom měli společný koníček. Protože jinak bysme se doma moc nepotkali, kdyby každý dělal něco jiného
Na nervy si lezeme tak nějak normálně :) A to ta moje někdy vzteky hází nebo mlátí holema a mě to hrozně vadí, ale přesto s ní chodím hrát rád
 
S cizí partnerkou to může být docela v pohodě. ;):p. S vlastní nevím, golf jí nic neřiká.
 
Mě tam chybí cosi mezi "chodíme spolu rádi ve flajtu" a "No, v tréninku ano, ale jak o něco jde..." - protože jsem svýmu chlapovi řekla, že jestli se hodlá tak vztekat, že s ním ve flajtu chodit nechci, tak si dává bacha:cool: A někdy se cíleně necháme rozdělit, pro klid v rodině:):D Ale jsme rádi, že můžeme něco podnikat spolu, když já jsem na tom jeho milovaném kole už tak tragická:eek:
 
Me tam chybi moznost: chodi s se mnou nakupovat golfove hadry, ale na hriste nevleze. :)
 
Někdy jde žena se mnou jako nehrající doprovod. Hole mi nenosí, vezu si je sám;)
 
ono pořád poslouchat ...

"proč furt hraješ tím drajvrem? , ... proč si to nejdeš jen tak užít a neodehraješ celou hru třeba jenom wedžemi? , ... to musíš pořád tak machrovat, že hraješ tak dlouhé rány, ... proč tak utíkáš? , ... nehoň mě tak pořád, kam pořád tak spěcháš ? ..."

... raději chodím bez manželky, beru ji jen 1x za uherský rok, vždy ale počítám s tím, že se do 3.jamky pohádame
 
Žena nehraje. Někdy jede se mnou, ale kedíka nedělá kromě občasného vyndání vlajky, chválení naprosto nepovedené rány a napomínání, když se vztekám.
Kromě hledání svých míčků ještě řeším, aby se nemotala do rány mě nebo těm za námi. Je to fajn, že tam je se mnou někdy. Aspoň člověk vypadne z toho neustálého řešení co by kdyby to zahrál jinak, proč to zkazil atd...
 
chybi mi moznost, ze nemam partnerku :D
 
U mě je to jednoduchý, máme tak málo společnýho času, že to prostě nevychází, byla se mnou za dva roky třikrát, z toho se dvakrát pokusila hrát, jednou na procházce když jsme hráli ve třech.. Ze zásady nekedí, nehraju tak nic nenosím ani netlačím..:):):)
 
ono pořád poslouchat ...

"proč furt hraješ tím drajvrem? , ... proč si to nejdeš jen tak užít a neodehraješ celou hru třeba jenom wedžemi? , ... to musíš pořád tak machrovat, že hraješ tak dlouhé rány, ... proč tak utíkáš? , ... nehoň mě tak pořád, kam pořád tak spěcháš ? ..."

... raději chodím bez manželky, beru ji jen 1x za uherský rok, vždy ale počítám s tím, že se do 3.jamky pohádame
Ty máš za manželku Kláru Spilkovou? :cool:
 
Kde bys jí vzal, leda bys zatajil, že si schopen denně vymést 36 děr a ještě toho nemáš dost ...o_O:D:D:D
Chtěl jsem Ti na to ještě odpovědět, ale bojím se - ještě není 22 hodin:devil:
 
Pokud jdu s partnerkou má hra jde mimo. Funguju spíše jako hrací doprovod. Když bych hrál za sebe, pak bych se jí moc nevěnoval a v tu chvíli nemá smysl ji brát s sebou. Na svou hru a výsledek potřebuji "klid".

Ale obě verze mají své. Dokážu si užít den na golfu tak i tak. [emoji4]
 
Dneska jsme měli třetího do flghtu a jen se divil a melancholicky uvažoval, že o něj se manželka tak nestará (zrovna žena vytáhla čokoládové bonbóny)
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom