Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf Rakousko - Salzburg

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,2
Zdravím,

pánové a dámy, máte někdo osobní zkušenost s nějakým hřištěm kolem Salzburgu nebo cestou do něj? Plánuji tam cestu a rád bych si někde zahrál a ještě radši někde, kde mi to někdo doporučí:)

Díky, M.
 
pred tydnem jsem se z okoli vratil. 
Doporucuji Gut Altentann, je to severovychodne od mesta, bude ale drahe, stoji 110e (ja ho mel za 39e, studenstka cena, za plnou bych nesel).
Vedle Altentannu je ,,hlavni''salzburgske hriste, nehral jsem, neporadim.
Pote neni spatne Mondsee, stoji take kolem 80-90e
Docela pekna devitka je hned vedle Mondsee, jmenuje se Drachenwand.
Cca 30-40 min jizdy na vychod smer na Bad Ischl je krasne kopcovite hriste Salzkammergut :) 
Pokud bys chtel zazitek, tak hodku jizdy po dalnici na jih je hriste Radstadt. Pekne hriste, trochu vody, ale to hlavni, od greenu 11. jamky k odpalisti 12. vede lanovka. 12 je kratky tripar a pote se hraje 13. jamka dolu z kopce s prevysenim 82m. (Radstadt na fotkach) 
 

Přílohy

  • IMG_8983.JPG
    IMG_8983.JPG
    931,6 KB · Zobrazení: 619
  • IMG_9023.JPG
    IMG_9023.JPG
    169,5 KB · Zobrazení: 573
Paráda, díky moc! Netušíš, jestli je problém vzít s sebou na bugině 3 roky starý mrně?
 
to opravdu nevim, chodil jsem ve vsedni dny a vetsinou jsem byl na hristi sirokodaleko sam, ci ve dvou. 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom