Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf Pride Multicompound Cord Plus4

cajdar

Nováček
Golf Pride Multicompound Cord Plus4 - koupil jsem si tri nove gripy na wedge, a chci si je sam nasadit ... dozvedel jsem se, ze je nekteri golfisti nasazuji napisem dolu, nekteri nasazuji napisem dolu jen wedge, pry aby to nerusilo ... Jak to maji clenove 19.jamky?
Jeste jenom takova malickost ... zkousel nekdo pregripovat s pomoci jarove vody ... nechci kupovat solvent ...
 
Nahoru. Ale klidně by mohl být dolů, na značku se nedívám (dívám se na hlavu hole). Při nastavení driveru mně ale vyšlo, že bych měl mít nápis na boku - a to jsem teda nezvládl.
 
snazim se zarovnavat dle hlavy hole, takze pri posledni vymene jsem si nechal dat napis dole, ale toto funguje si myslim jen u gripu co jsou stejne ze vsech stran

Vyzkousej vzduch a kobercovou pasku, s timto resenim jsem nadseny....
 
Tyhle gripy používám už druhým rokem a nemůžu si je vynachválit. Konzistentnost úderů s železama šla prudce nahoru a výrazně jsem si omezil přetažené draw do hooku, což se mi stávalo kvůli chybnému chycení hole.
Ta linka musí být dole. Proč, je to přesně ukázáno zde:
https://www.golfpride.com/grips/mcc-plus4-align/
Chytit tu linku při nasazování gripu přesně tam kde má být je ze začátku opravdu velmi zdlouhavá a mravenčí práce. Po dvacátém gripu to už dostaneš tak nějak do oka jde to celkem snadno.
Solvent nebo benzín má myslím naleptat to lepidlo na pásce aby šel grip lehce nasunout a pak rychle vyschnout, aby se z lepidla stalo zase lepidlo a grip držel tam kde má. U jaru si nejsem s tímto jistý. Místo solventu lze určit použít benzín, který ale profesionální fitéři nepoužívají kvůli smradu z něj a následných bolestí hlavy.
Stejně tak i papírovou pásku lze nahradit oboustrannou plastovou z Baumaxu nebo Obi. Problém nastává při dalším přegripování, kdy sundat papírovou je hračka, ale sundat plastovou je očistec hlavně u grafitu.
 
Upraveno:
Hele ja mam ty gripy bez ty linky ... zkusim to nasadit napisem dolu, benzinem a uvidim ...
 
Tyhle gripy používám už druhým rokem a nemůžu si je vynachválit. Konzistentnost úderů s železama šla prudce nahoru a výrazně jsem si omezil přetažené draw do hooku, což se mi stávalo kvůli chybnému chycení hole.
Ta linka musí být dole. Proč, je to přesně ukázáno zde:
https://www.golfpride.com/grips/mcc-plus4-align/
Chytit tu linku při nasazování gripu přesně tam kde má být je ze začátku opravdu velmi zdlouhavá a mravenčí práce. Po dvacátém gripu to už dostaneš tak nějak do oka jde to celkem snadno.
Solvent nebo benzín má myslím naleptat to lepidlo na pásce aby šel grip lehce nasunout a pak rychle vyschnout, aby se z lepidla stalo zase lepidlo a grip držel tam kde má. U jaru si nejsem s tímto jistý. Místo solventu lze určit použít benzín, který ale profesionální fitéři nepoužívají kvůli smradu z něj a následných bolestí hlavy.
Stejně tak i papírovou pásku lze nahradit oboustrannou plastovou z Baumaxu nebo Obi. Problém nastává při dalším přegripování, kdy sundat papírovou je hračka, ale sundat plastovou je očistec hlavně u grafitu.
To chci *-*
 
Na zelezech ma ribed gripy a je to :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom