Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf po padesátce...

Ad 4/ jsme pořád u devítky s rozlohou 15-20 ha včetně zázemí (budka s automatem na nápoje a obsluhou.

Myslím, že pro začátek nemusí být hned 9 jamek, stačí i 3 (nebo 6). Na to by asi spousta měst, městeček či obcí prostor a finance našla. Jenže v tom městě, městečku či obci musí být nadšenec (nadšenci), kteří to budou tlačit do realizace.
Krásný příklad takové 6 je zde.
 
To je obecní?
To nevím, asi jsem měl napsat, “příklad jak by taková obecní 6 (3) mohla vypadat.”
 
Jinak vlákno "rady a tipy" bylo zablokováno a zde bych se chtěl věnovat seniorskému golfu, takže jen okrajově...

Krátká techadmin vsuvka: klidně vytvoř nové, původní bylo zablokované nikoli z důvodu, že by rady k tréninku minimálně v myšlence nebyly užitečné, ale že se to rozjelo úplně jiným směrem - což už považuji za uzavřené.

Problém jednoho obecného vlákna na více konkrétních otázek je v tom, že se nedá konkrétní dotaz později příliš dohledat a pak na něj případně navázat - podobně jako v této multitématické "kecárně", což sice tady nevadí, ale u těch konkrétních otázek a odpovědi by bylo dobré už udržet určitou monotématičnost - alespoň následně (přeci jen, hodně lidí hledá na google, seznam a je obecně dobré mít oddělené konkrétní témata od obecně kecacích vlákan). Dokážu si představit i na to zatím jedno nové rodičovské vlákno, po ukončení diskuse (otázky a zodpovězení) zodpovězení je ho pak možné x "spojitých" příspěvků vyčlenit jako samostatné.... příliš jsem o tom zatím nepřemýšlel. Tím chci vyjma jiného říct, že zablokování jednoho vlákna není zákaz pro vytváření vláken nových, kde se může zkusit začít znovu a uvidí se.
 
Upraveno:
@m
Víš co, nemusíš být doktor, abys věděl, že nadledvinky jsou tzv. žlázy s vnitřní sekrecí a produkují hormony. Nikoliv nějaké mazivo do kloubů. Těžko říci kde @bohumil.koval tu informací získal.
Marto, zrovna včera jsem četl zajímavý článek ohledně alobalua kolena. Stačí pořádně zabalit a nechat působit cca hoďku.
A nebo si nechat vyrobit z hlubšího drátu trojitou plochou spirálu a tu přikládat točenou ve/ proti směru hodinových ruček.
Můžeš taky vyzkoušet reiki bod pod kolenem.
A nebo taky BRUFEN, tam už zdroje poznání nemusíš hledat, ostatní najdeš u strýčka googla.
 
@m

Marto, zrovna včera jsem četl zajímavý článek ohledně alobalua kolena. Stačí pořádně zabalit a nechat působit cca hoďku.
A nebo si nechat vyrobit z hlubšího drátu trojitou plochou spirálu a tu přikládat točenou ve/ proti směru hodinových ruček.

No já bych ještě přidal na hlavu takový ten hliníkový cedník a přidělat na něj pár antének. Tím se zvýší schopnost přijímat vesmírnou energii a zábal kolene do alobalu pak stačí jen na půl hodiny.
Říkala to Máňa, četla to na internetu, tak to musí být pravda. :cool:
 
@m

Marto, zrovna včera jsem četl zajímavý článek ohledně alobalua kolena. Stačí pořádně zabalit a nechat působit cca hoďku.
A nebo si nechat vyrobit z hlubšího drátu trojitou plochou spirálu a tu přikládat točenou ve/ proti směru hodinových ruček.
Můžeš taky vyzkoušet reiki bod pod kolenem.
A nebo taky BRUFEN, tam už zdroje poznání nemusíš hledat, ostatní najdeš u strýčka googla.
Poněkud mi uniká smysl tohoto příspěvku.
 
Poněkud mi uniká smysl tohoto příspěvku.
Asi, že je lepší hledat informace o nemocech a jejich léčbě na internetu, než v lékařské literatuře ;)
 
Vijay Singh ukazuje, že i po padesátce se dá útočit na titul v turnaji PGA :up:
 
Asi, že je lepší hledat informace o nemocech a jejich léčbě na internetu, než v lékařské literatuře ;)
Vijay je neskutečný, škoda jen, že mu to nevyšlo, byl by to docela gól a hrál by všechny turnaje.
ano na Vijay, si z TV pamatuji velice dlouho a utkvěla mi jeho netradiční hra wedgemi.
 
K tématu bolavého kolena, sešel jsem se pár lidmi z jamky navštívil doktory, čínské lékaře a zaplatil nějaké medikamenty včetně injekcí. Jako vítězný nápad vzešlo zhubnout, tak ze 120 jsem cca na 111 a letos se chci dostat, jak již tu už někdo zmínil "pod kilo".
Zhubnout pod kilo je krásný, ale jen pomocný argument. Když neuděláš správné kroky k výživě chrupavek kolena, tak klidně můžeš zhubnout na padesát kilo, vypadat jako "somálec", ale ty kurvy kolena budou bolet pořád. Při setkání jsem ti řekl své zkušenosti a ty se s tím poper jak chceš. To co pomohlo mě jsem ti řekl.
 
Zhubnout pod kilo je krásný, ale jen pomocný argument. Když neuděláš správné kroky k výživě chrupavek kolena, tak klidně můžeš zhubnout na padesát kilo, vypadat jako "somálec", ale ty kurvy kolena budou bolet pořád. Při setkání jsem ti řekl své zkušenosti a ty se s tím poper jak chceš. To co pomohlo mě jsem ti řekl.

Somálci mají zřejmě lepší kolena než my ;-).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom