Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf po padesátce...

Asi měl na mysli tohle, jen si to přebral moc doslovně :D
A deficiency in kidney yang can result in cold and soreness in the knee and back regions, aversion to cold, enuresis, incontinence, edema and diarrhea in the wee hours of mornings.
In Traditional Chinese Medicine (TCM) theory, chronic knee osteoarthritis is considered to be mainly due to kidney deficiency, blood stagnation, and the retention of damp cold in the knee.
 
to jsem se docela pobavila...koukám že tady vzkvétá výměnný obchod: " za koleno vola ledviny" není to nelegální ?? :D:D

Já byl teda u p. Dungla, prohlídka dopadla dobře, je asi i dost drsný, protože tam měl lidí frontu. Klobouk dolů, že v 70 dokáže pracovat s takovým nasazením. Hraje dokonce i golf a připmněl, že všichni aktivní sportovci se musí starat o aparát víc než ostatní.
 
Tohle je tak zaprasený téma, že to už nic nezachrání. Taky způsob, jak si vylepšit kondici. Moje maličkost dnes odpoledne:
6455
 
Propánajána. Na jaké forum jsem se to dostal? Já, který tak miluji teplo:)
EDIT: Ber to jako hec. Samozřejmě máš můj obdiv. Ale zkoušet to nebudu:)
 
Upraveno:
Kdo se občas díváte na Championschip tour, od té doby kdy tam hraje Fred Couples a čerství přetoupivší borci, tak tam taky hrají dobrý golf, už tomu tolik nevládne Langer.
Ale “občas” i vyhraje ;)
6457
 
Tohle je tak zaprasený téma, že to už nic nezachrání. Taky způsob, jak si vylepšit kondici. Moje maličkost dnes odpoledne:Zobrazit přílohu 6455

Nevím v čem je "zapras*ný", golf po padesátce je trochu jiný než v mládí. Co se týče tvé koupele, tak to má dvě roviny, doma jsi ušetřil, své tělo posílil. Určitě je to dobré pro tělo. ;-)
 
Gratulace Langerovi, já se na to díval, hráli skvělý golf. Pryč jsou doby, kdy vyhrával o deset ran...
I pět ran je v profi golfu “o parník” ;)

Uvidíme, jak se situace změní, až k seniorům přestoupí Furyk nebo Phil, už to mají kluci “za pár” :D
 
I pět ran je v profi golfu “o parník” ;)

Uvidíme, jak se situace změní, až k seniorům přestoupí Furyk nebo Phil, už to mají kluci “za pár” :D

Myslím si že už teď stouply price money a sledovanost se také zdvihá, jak přestoupí Phil, tak to bude mít opravdu vysokou sportovní úroveň.
 
Ahoj vsem diskutujicim v teto skupine. Dostala jsem se k ni az ted, ale chvili jsem mela pocit, ze jsem si spletla stranku :(:rolleyes:o_O. I ja uz jsem bohuzel v kategorii Golf senior, jinak ale tohle slovo odmitam pouzit v souvislosti s mou osobou alespon do 80!!! A neverim, ze jsou na 19. jamce nejaci golfiste, kteri by si misto hrani golfu a aktivni pripravy na hrani, stezovali, ze je neco boli. To prece boli kazdeho a stejne ten golf hrajeme. Takze mi spis poradte, ktera tour je nejlepsi, abych se tam mohla prihlasit. Mam totiz pro letosek velmi ambiciozni cile!!! A stale mluvim o golfu :up:
 
Myslela jsem seniorskou tour, takze to klidne muze zustat tady. Jinak se na to vrhnou ti mladi draci a budou me posilat na Pro turnaje :sleep:
Pokud máš zájem o sportovní seniorský golf tak např. http://www.cgscz.eu/
 
Ahoj vsem diskutujicim v teto skupine. Dostala jsem se k ni az ted, ale chvili jsem mela pocit, ze jsem si spletla stranku :(:rolleyes:o_O. I ja uz jsem bohuzel v kategorii Golf senior, jinak ale tohle slovo odmitam pouzit v souvislosti s mou osobou alespon do 80!!! A neverim, ze jsou na 19. jamce nejaci golfiste, kteri by si misto hrani golfu a aktivni pripravy na hrani, stezovali, ze je neco boli. To prece boli kazdeho a stejne ten golf hrajeme. Takze mi spis poradte, ktera tour je nejlepsi, abych se tam mohla prihlasit. Mam totiz pro letosek velmi ambiciozni cile!!! A stale mluvim o golfu :up:

Zřejmě zdravá jak řípa, to ti tu samozřejmě všichni přejeme! Ambice, pokud odpovídají schopnostem, tak ven s nimi na pořádném turnaji a nemusí být ani seniorský. Vlákno "Golf po padesátce" snese všechno, od rad, "jak na kolena", až po tvoje výsledky z túry...

Doufám tedy, že s námi budeš sdílet zážitky, abycho také věděli, která ta túra stojí za to. ;-)
 
Upraveno:
Zřejmě zdravá jak řípa, to ti tu samozřejmě všichni přejeme! Ambice, pokud odpovídají schopnostem, tak ven s nimi na pořádném turnaji a nemusí být ani seniorský. Vlákno "Golf po padesátce" snese všechno, od rak jak na kolena, až po tvoje výsledky z túry...

Doufám tedy, že s námi budeš sdílet zážitky, abycho také věděli, která ta túra stojí za to. ;-)
hele, jen technicka : jakym zpusobem jsi zamenil "k" za "d" kdy jsou na opacny strane klavesnice o_Oo_Oo_O
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom