Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf po padesátce...

Zřejmě zdravá jak řípa, to ti tu samozřejmě všichni přejeme! Ambice, pokud odpovídají schopnostem, tak ven s nimi na pořádném turnaji a nemusí být ani seniorský. Vlákno "Golf po padesátce" snese všechno, od rak jak na kolena, až po tvoje výsledky z túry...

Doufám tedy, že s námi budeš sdílet zážitky, abycho také věděli, která ta túra stojí za to. ;-)
No radu, která túra stojí za to, jsem právě chtěla získat zde, na jamce. Jinak své zdravotní problémy neřeším v takovém to foru, ale ráda ti o nich někde při panáku povím víc. :p. A můžeme se chvíli trumfovat, kdo je na tom hůř. Ale razím heslo, kdo o problémech nemluví, ten je nemá. :up: A kdo mluvil o schopnostech? Já mluvím jen o plánech a ambicích...
 
No radu, která túra stojí za to, jsem právě chtěla získat zde, na jamce. Jinak své zdravotní problémy neřeším v takovém to foru, ale ráda ti o nich někde při panáku povím víc. :p. A můžeme se chvíli trumfovat, kdo je na tom hůř. Ale razím heslo, kdo o problémech nemluví, ten je nemá. :up: A kdo mluvil o schopnostech? Já mluvím jen o plánech a ambicích...

Jasně, u panáka se dá říci skoro vše, a pokud si aktéři nerozumí, tak si to vysvětlí znakovou řečí. Já se na seniory těším, konečně ze žlutých... ;-) Asi bych vybíral podle bydliště, abych to neměl daleko.
 
dík.. na tohle jsem koukala. Docela zajímavá hřiště. Snad bude i fajn parta.
Parta v pohodě :up:
 
díky, mrknu. A máš osobní zkušenost s některou? Popsané jsem je našla, ale realita může být často jiná.
Reference od ženy a kamarádů. Jako v každé skupině se tam najdou ambiciozní hňupové a pohodoví hráči. Takže je to i o tom, s kým se dostaneš do kontaktu. Když někdo chce hrát sportovní golf na výsledek a druhý se jde víc bavit pohodou a přírodou, tak si nemusí moc sedět navzájem. Já budu hrát seniory letos poprvé, osobní zkušenosti nemám. Ale varovali mě, že když někomu jde o výsledek, tak umí být protivný (a pak nastává i hádání o pravidlech atd.)
Pro mě je důležitá pohoda, jdu si zahrát dobrovolně a pro radost. Nechci anonymní turnaj, kde není žádný promotér ani nikdo jiný, kdo by turnaj řídil. Když mám navíc pocit, že jsem na turnaji vítaný a sejdou se fajn lidi ve flajtu, tak je to pro mě super den.
Takže chodím hrozně rád hrát PG Tour (kde už je dost lidí vě věku plus minus padesát, ale jsou tam i mladší a starší skupiny). A nechodím třeba na Mentour a pod., protože z toho pro mě čiší jen snaha promotéra nalákat anonymní dav a co nejmíň se o něj starat (zkušenost asi 3x a vždycky špatná).
 
Jasně, u panáka se dá říci skoro vše, a pokud si aktéři nerozumí, tak si to vysvětlí znakovou řečí. Já se na seniory těším, konečně ze žlutých... ;-) Asi bych vybíral podle bydliště, abych to neměl daleko.
Hele trenére, a nejsi ty PRO? Většina turnajů je pro amatéry, nebo to blbě chápu?
 
Hele trenére, a nejsi ty PRO? Většina turnajů je pro amatéry, nebo to blbě chápu?
Nevím jestli se nepletu, ale i PRO může hrát amatérský turnaj, ale bez nároku na výhru či umístění. Je zařazen do kategorie “nezařazení” a ve výsledkovce je uváděn na konci.
 
Nevím jestli se nepletu, ale i PRO může hrát amatérský turnaj, ale bez nároku na výhru či umístění. Je zařazen do kategorie “nezařazení” a ve výsledkovce je uváděn na konci.
Ale turnaj musí být otevřený i pro profesionální hráče. Trenér tady píše, jak se těší na seniorské turnaje, ty mají (co jsem zatím viděl) v podmínkách, že je to pro amatérské hráče s omezením věku.
 
Ale turnaj musí být otevřený i pro profesionální hráče. Trenér tady píše, jak se těší na seniorské turnaje, ty mají (co jsem zatím viděl) v podmínkách, že je to pro amatérské hráče s omezením věku.
Jenže to je pak “OPEN” a PRO je zařazen normálně do výsledů s nárokem na výhru.
Proto, když se někdo přihlásí “mimo kategorii”, tak jej server “šoupne” do kategorie “nezařazení”.
Ale asi není problém se s pořadatelem seniorky domluvit, aby mohl hrát i PRO.
 
Nevím jestli se nepletu, ale i PRO může hrát amatérský turnaj, ale bez nároku na výhru či umístění. Je zařazen do kategorie “nezařazení” a ve výsledkovce je uváděn na konci.

Přesně tak, na některých turnajích zařadí PRO i do normální kategorie. Je to ale spíše recese, ale u nás v klubu hrajeme mistrovství společně, takže mistr klubu může být i profík, ale máme to s amatéry těžké... ;-)
 
Ale turnaj musí být otevřený i pro profesionální hráče. Trenér tady píše, jak se těší na seniorské turnaje, ty mají (co jsem zatím viděl) v podmínkách, že je to pro amatérské hráče s omezením věku.

Těším, poněvadž máme seniorku, kde hrajeme senioři PRO s amatéry dohromady. Hraje se ze žlutých, mě se bude týkat příští rok... Tak tu sbírám různé rady a doporučení, jak bojovat s artrózou a nadváhou.
 
Těším, poněvadž máme seniorku, kde hrajeme senioři PRO s amatéry dohromady. Hraje se ze žlutých, mě se bude týkat příští rok... Tak tu sbírám různé rady a doporučení, jak bojovat s artrózou a nadváhou.
S nadváhou je to jednoduchý - stačí “nežrat” :D:D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom