Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf po padesátce...

Co máš s tím kolenem? Zkus to nepsat do zs. Řešil jsem stejný pripad a úspěšně.
Já to četl pořádně, zmátlo mě tam to "taky". ;-)

Klasickou artrózu, na lyžích jsem měl těžký pád a obě kolena jsem si pochroumal. Vloni jsem chtěl trochu potrénovat na mistrovství a málem jsem umřel. Teď jsem byl na injekci, dostal jsem condrosulf a dolgit.

Začal jsem cvičit a posilovat vazy, každý den se snažím aspoň 15 minut na rotopedu. Taky bych se chtěl s váhou dostat pod kilo. Dnes jdu na tréning jen s utáhnutou protézou, ale pomalu se to zlepšuje.
 
Klasickou artrózu, na lyžích jsem měl těžký pád a obě kolena jsem si pochroumal. Vloni jsem chtěl trochu potrénovat na mistrovství a málem jsem umřel. Teď jsem byl na injekci, dostal jsem condrosulf a dolgit.

Začal jsem cvičit a posilovat vazy, každý den se snažím aspoň 15 minut na rotopedu. Taky bych se chtěl s váhou dostat pod kilo. Dnes jdu na tréning jen s utáhnutou protézou, ale pomalu se to zlepšuje.
Jestli máš fakt artrózu, tak ta se nezlepšuje, to je špatná zpráva. Dá se jen zpomalit její rozvoj. Jako prevence je dobré posilovat kloubní vazy a svaly kolem, redukovat váhu a brát něco jako třeba Alavis a podobně. Poslední 2 roky je největší hit mezi sportovci je tohle https://www.ceskyrajzdravi.cz/geloren-horse-zele-kosticky-450g-1sacek-30kosticek-
 
Jak kdo a jak kde, 200 driver umím, 200 wedge nee..:):):)
Tak jasně, jsou i dlouhý PAR4 i ze žlutých, ale spousta jich je do cca 350m, takže driver a krátký železo ;)
 
Když jsem učil takovou partu Sasů (Němci) , senioři od 55 do cca 70, všichni hráli golf relativně dlouhou v prúměru 20 let, ti nejlepší se dostávali k devedesátce, průměrně ake hráli kolem 110 ran a byli fakt šťastní, PAR pro ně byla odměna jednou dvakrát za 18 jamek.

Jsi na sebe příliš náročný, i když nevím kolik máš HCP, tak hrát pořád, dle tvých slov "špatný golf", tě přece nemůže bavit...

Osobně si myslím, že výborný seniorský golf se pohybuje mezi 90 až 110 ranami, pod 90 ran, se stabilně dostane možná sto seniorů v čgf a pod 80, to bude hodně málo...
Tak například Severočeská Senior Tour je celkem sportovní a i supersenioři běžně hrají pod 90 ;)
0AC60F17-FB6D-41F6-A816-7C17D5D39446.jpeg
 
Upraveno:
Jestli máš fakt artrózu, tak ta se nezlepšuje, to je špatná zpráva. Dá se jen zpomalit její rozvoj. Jako prevence je dobré posilovat kloubní vazy a svaly kolem, redukovat váhu a brát něco jako třeba Alavis a podobně. Poslední 2 roky je největší hit mezi sportovci je tohle https://www.ceskyrajzdravi.cz/geloren-horse-zele-kosticky-450g-1sacek-30kosticek-

Děkuju, díval jsem se. Teď mám předepsáno a koupeno a po konzumaci to rozjedu s komercí. ;-)
 
Klasickou artrózu, na lyžích jsem měl těžký pád a obě kolena jsem si pochroumal. Vloni jsem chtěl trochu potrénovat na mistrovství a málem jsem umřel. Teď jsem byl na injekci, dostal jsem condrosulf a dolgit.

Začal jsem cvičit a posilovat vazy, každý den se snažím aspoň 15 minut na rotopedu. Taky bych se chtěl s váhou dostat pod kilo. Dnes jdu na tréning jen s utáhnutou protézou, ale pomalu se to zlepšuje.
Známý bere na artrozu (na radu doktora) něco pro koně, od Orlingu myslím...a je to fakt dobrý a hlavně účinný. Nevzpomenu si jak se to jmenuje, ale když je to dobrý pro koně, proč ne pro lidi. Koně jsou na klouby a nohy dost hákliví. Ale pravdu má @NOVALEN , artroza zlepšit nejde, jen zastavit, zpomalit. Vím o tom svý. A hlavně - je to pořád omílaný, ale váhový úbytek pomůže hodně a i chodit. Což jsem zjistila, že díky golfu mě už kolena nebolí. Prostě mnohem víc chodím.
 
Známý bere na artrozu (na radu doktora) něco pro koně, od Orlingu myslím...a je to fakt dobrý a hlavně účinný. Nevzpomenu si jak se to jmenuje, ale když je to dobrý pro koně, proč ne pro lidi. Koně jsou na klouby a nohy dost hákliví. Ale pravdu má @NOVALEN , artroza zlepšit nejde, jen zastavit, zpomalit. Vím o tom svý. A hlavně - je to pořád omílaný, ale váhový úbytek pomůže hodně a i chodit. Což jsem zjistila, že díky golfu mě už kolena nebolí. Prostě mnohem víc chodím.
Myslím že je to již zmiňovaný alavis, max něco podobného.. i v dávkování je uvedeno co kolik toho má užívat kůň 600kilo a kolik 100kilový, no a to už jsou lidi..:):):). Ale pozor na vedlejší účinky, známý to bere a první bylo že začal řehtat a následně má chuť na klisničky...:):):)
 
Myslím že je to již zmiňovaný alavis, max něco podobného.. i v dávkování je uvedeno co kolik toho má užívat kůň 600kilo a kolik 100kilový, no a to už jsou lidi..:):):). Ale pozor na vedlejší účinky, známý to bere a první bylo že začal řehtat a následně má chuť na klisničky...:):):)

Pomalu, nebo nám zablokují i tohle vlákno, nicméně k chuti nepotřebuji alavis... ;-)
 
Myslím že je to již zmiňovaný alavis, max něco podobného.. i v dávkování je uvedeno co kolik toho má užívat kůň 600kilo a kolik 100kilový, no a to už jsou lidi..:):):). Ale pozor na vedlejší účinky, známý to bere a první bylo že začal řehtat a následně má chuť na klisničky...:):):)
TripleBlend je právě zmíněný Avalis upravený pro lidi. Uživatelé Avalisu si jen upravili dávkování. Jenže to není jen o tom. Jsou v něm látky, se kterými může mít člověk problémy. Proto se udělala tahle verze pro lidi.

Cituji:

Mgr. Pavla Horáková a dodává: "Ve většině případů toto dochucení či použití pomocných látek není příliš vhodné pro člověka, ať již chuťově nebo esteticky. U citlivějších jedinců se mohou objevit i trávicí problémy. Tím, že zvířata mají trochu odlišné vstřebávání látek než člověk, není vždy správný přepočet hmotnosti zvířete na odpovídající hmotnost člověka. Použití veterinárních přípravků je vždy na vlastní riziko a je vhodnější poohlédnout se po stejně kvalitních přípravcích pro lidi."
 
Jako doplněk na klouby foto je neškodné , konzultován s místním ortopedem, říkal, že to můžu brát, neuškodí a zlepší mazání kloubů . To co tady bylo řečeno poškozené už žádný zázračný přípravek neobnoví . Jako prevenci je třeba pít čaje na pročištění nadledvinek, tam se tvoří mazivo kloubů.
 

Přílohy

  • D85EBCBA-C7F8-44C0-9CEC-F91D2A0EB083.png
    D85EBCBA-C7F8-44C0-9CEC-F91D2A0EB083.png
    111,5 KB · Zobrazení: 250
Jako doplněk na klouby foto je neškodné , konzultován s místním ortopedem, říkal, že to můžu brát, neuškodí a zlepší mazání kloubů . To co tady bylo řečeno poškozené už žádný zázračný přípravek neobnoví . Jako prevenci je třeba pít čaje na pročištění nadledvinek, tam se tvoří mazivo kloubů.

Tento přípravek jsem již konzultoval s Nutrendem. Zatím beru předepsané léky, a pak do něčeho půjdu, abych byl fit na sezónu, hra mi hodně chybí. Musím uznat, že mi hodně pomáhá kolo, protže už teď může hrát skoro normálně. Nevím jestli na tom mají podíl léky, ale kombinace je to zřejmě správná.

Dík
 
Tento přípravek jsem již konzultoval s Nutrendem. Zatím beru předepsané léky, a pak do něčeho půjdu, abych byl fit na sezónu, hra mi hodně chybí. Musím uznat, že mi hodně pomáhá kolo, protže už teď může hrát skoro normálně. Nevím jestli na tom mají podíl léky, ale kombinace je to zřejmě správná.

Dík
Jesli mohu doporučit, tak si najdi dobrého/rou , masérku reiki, akupresura, nejlépe z komunity Vietnam, umí a nepoškodí, doporučí bylinky a říká nebrat léky, jen návštěva je úsměvná , samé bolí, bolí , vzpomenete si na všechny “vyjmenovává slova” ale pomůže, kolega prošel všechny” odborníky”, kamarády lékaře a až zmiňovaná ho postavila na nohy, myslel, že přestane hrát a to jsem si myslel, že to bylo novými holemi z callaway na titleistap2, chtěl být stejně dlouhý na číslo hole a nějak mu to nešlo.
Léky jen , když už nevydržíš bolestí, jinak příroda a její produkty, jinak na klouby tinktury z kaštanů a vlašských ořechů, takový ten domácí opodenlok.
 
Se to tu zvrhlo v kvalitní důchodcovskou diskuzi, co koho bolí a co na to zabírá :D:D Už zbývají jen léky na tlak a na prostatu :D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom