Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf po padesátce...

Přes 160 to jsou špičky - většinou po odpalu drivem, pak to hned klesne k průměru. Pokud nezapnu „kardio” tak to měří pulz v delším intervalu, takže to špičky ořeže a pohybuji se na max. 150 a průměru někde okolo 120.
Též mám TP kolem 120, když cítím, že mám mám víc (zrychlený dech), tak neodpaluji raději se vydýchám, někdy lehké dechové cvičení. Pokud je teda k tomu prostor.
 
Tak na mě dneska vyskočila na FB jedna vzpomínka. Je to už sice „trošku” déle, ale byl fakt dobrej 👍

A pro rejpaly, ta číslice na praporku není můj hendikep - i když - každým dalším dnem už začíná „tak trochu” být 🤭
58204B38-5BBA-4458-9078-A8F9BB78D21E.jpeg
 
Tak na mě dneska vyskočila na FB jedna vzpomínka. Je to už sice „trošku” déle, ale byl fakt dobrej 👍

A pro rejpaly, ta číslice na praporku není můj hendikep - i když - každým dalším dnem už začíná „tak trochu” být 🤭
Zobrazit přílohu 9487
Ten je super, mě čeká něco podobného v dubnu. ;-)
 
Tys nikdy neviděla pořádně číst grýn? 🤭
Musím se ještě hodně učit😁, to víš začátečnice. Počítám, že až pojedu do Pihele, tak od Tebe nějaké triky okoukam😁. Doufám, že se nejedná ještě o komplikovanější polohy😂.
 
Musím se ještě hodně učit😁, to víš začátečnice. Počítám, že až pojedu do Pihele, tak od Tebe nějaké triky okoukam😁. Doufám, že se nejedná ještě o komplikovanější polohy😂.
Do Pihele tmavýho...říká se do PIHELU 😁 😁 😁
 
Do Pihele tmavýho...říká se do PIHELU 😁 😁 😁
No je otázka jesli je to TA Pihel, nebo TEN Pihel.
Ale asi to @Jesterka brala dle „vzoru” pr*el 🤭
 
Musím se ještě hodně učit😁, to víš začátečnice. Počítám, že až pojedu do Pihele, tak od Tebe nějaké triky okoukam😁. Doufám, že se nejedná ještě o komplikovanější polohy😂.
Tyhle polohy neprovozuji, už bych se taky nemusel zvednout 🤭😂
 
Do Pihele tmavýho...říká se do PIHELU 😁 😁 😁
Jestli jsem se někoho dotkla, hluboce se omlouvám. Je to chyba, která se stává jedenkrát za 10 let. Tedy do Pihelu. Přečtu si historii tohoto malebného koutu světa a tím napravím svoji neodpustitelnou chybu 😁.
 
Jestli jsem se někoho dotkla, hluboce se omlouvám. Je to chyba, která se stává jedenkrát za 10 let. Tedy do Pihelu. Přečtu si historii tohoto malebného koutu světa a tím napravím svoji neodpustitelnou chybu 😁.
Nedotkla, pocházím kousek od Pihelu, doufám, že mi @Dana dá za pravdu. ;) Když ono to přímo svádí, říkat "do Pihele" 😁😁
 
Jestli jsem se někoho dotkla, hluboce se omlouvám. Je to chyba, která se stává jedenkrát za 10 let. Tedy do Pihelu. Přečtu si historii tohoto malebného koutu světa a tím napravím svoji neodpustitelnou chybu 😁.
Nic si z toho nedělej, Pihel je prdel světa... ;). Ale naše hřiště leží na okraji Český Lípy, jen katastrálně, několik kilometrů vzduchem, leží od samotný vesnice Pihel, kteráž patří katastrem do Nového Boru. Víc studovat nemusíš... 😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom