Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

golf olympiada

Svacinar

Člen fóra
Zdravim,
jsem jen slepý, nebo opravdu dnes v programu na ČT, včetně těch webových kanálů golf všehovšudy 30min? Kde případně sledovat na netu, nemáte někdo tip?
Díky
 
Nebo nová sport 2 to vysílá celé. .
 
hm, taky koukám na LOH5 :) Jak se vám přenos zatím líbí? Mně tam chybí titulky grafika (všechny hned neznám), počet ran atp - resp. zobrazí se, ale jenom někdy. Pak přijde střih někam jinam a tam už třeba žádné info neni. Rázem jsem ztracený a nevím nic, vzdálenost, jamku atp, celkový pohled na jamku atd. Přijde mi ten přenos, na to, že je to olympiáda (v podstatě vrchol) trochu odfláknutý) - oproti PGA . Takhle jsem si to tedy nepředstavoval... ?
 
tak vzhledem k tomu ze to mam spis jako kulisu, mi to ani tak nevadi, ale osobne se mi moc zatim moc nelibi to hriste, je zvlastni...
 
Mám u toho stejný pocit jako Requo. Jen jsem od toho nic nečekal, pro mě to vrchol není. Je i pochopitelné, že to neumí. Nevědí ani, že když už barevně označit v grafice birdie, je zvykem červená. Oni značí červenou bogey..
 
alda: jojo, to je problem, stejne tak je to u voyo.cz (nova) 
JardaK: s tema barvama mam taky problem, uz kdyz koukam na slovenskou federaci na vysledky, znaci biride oranzove a bogie zelene 
 
Myslím že je to linksové hřiště, zvyklí na to asi nejsme, osobně jsem nic podobného ani nehrál, takže líbí nelíbí je asi diskutabilní, Lorenc se to snaží komentovat pro úplné laiky, nevím kdo na to kouká, ale když je to olympiáda tak možná dost neznalých.
 
Na pohled se zda, ze pro normálního  hrace ( amatera :) ) bude to hriste pekne tezke ....

Tento typ hriste je první devítka na New cursu v Celadne a tak se vždy pekne trapim. Když prijde normalni devítka tak je to v pohode
 
Tak jak se vám celkový golfový turnaj na RIU líbil? Pro mě, abych se přiznal, spíše zklamání. Osobní dojmy ze sledování hřiště - vizuálně se mi nelíbí. No a mrzelo mě, jak dopadla Spilková. 

Ještě k diskusi doplním aktuální článek na golfchannel.cz "7 věcí, které by mohly vylepšit olympijský turnaj" a vyjmenované body (více viz článek): 

  1. Začlenit turnaj lépe do PGA Tour
  2. Početnější startovní pole
  3. Přidat cut a olympijské kvalifikace
  4. Týmový formát olympijského turnaje
  5. Ještě zvýraznit týmové oblečení
  6. Přidat body do žebříčků
  7. Další golfové i netradiční soutěže

Za sebe by se mi především bod 3 a pak 4. A překvapivě i 5, olympiáda je především reprezentace (tak to chápu já), takže národní barvy/dresy.
 
Btw. tak to dopadá, kdy se golf cpe někam, kde nemá dle mého názoru co dělat. Viz http://zsg.golfchannel.cz/rubriky/clanky/olympijske-hriste-v-existencni-nejistote_597.html

Za celý týden si na hřišti zahrálo jen 15 hráčů, na driving range zašli tři golfisté. Navíc na světlo světa vypluly informace o tom, že správce hřiště se o krásný resort nestará, chybějí zaměstnanci, klubovna zeje prázdnotou. V luxusní kavárně chyběly židle a jako kůl v plotě tam stál číšník, který už 4 dny nikoho nezkasíroval.
 
To ale prece neni problem golfu, ale konceptu her obecne. Rada sportovist se stavi na jednorazove pouziti bez vize. Tzn. uz davno predem planovat a premyslet. Tusim, ze v Londyne se jim to celkem podarilo.

Vyhoda golfoveho hriste, ktere se necha bez vyuziti lezet ladem, je, ze za 5 let nikdo nepozna, ze tam nejake kdy bylo. To se napr. o hokejovem nebo plaveckem stadionu rict neda.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom