Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf na zahradě

Mirek_62

Guru fóra
Klub
GCCEL
HI (HCP)
5.5
Trošku OT, ale toto je smysluplně využitá zahrada 🤭
2BDD79D2-6BA4-4EA9-AC6D-23B842D422B2.jpeg
 
Trošku OT, ale toto je smysluplně využitá zahrada 🤭
Zobrazit přílohu 15715

To je krása. Nepředpokládám, že by se pán domu o to staral osobně, ale kdo ví. Nejvíc mě ale osobně na té fotce zaujaly ty okraje bunkeru... nevím, jaké "úchylky" je tohle projev. :)
 
To je krása. Nepředpokládám, že by se pán domu o to staral osobně, ale kdo ví. Nejvíc mě ale osobně na té fotce zaujaly ty okraje bunkeru... nevím, jaké "úchylky" je tohle projev. :)
vypada to jako umela trava
 
vypada to jako umela trava

To je možný (asi budeš mít pravdu), ale stejně mi to přijde divný. Na výrobu, na přípravu, zaměření... prostě mi to přijde divné. :)
 
Já bych v mém případě litoval ty sousedy, Ta střecha je velmi dobrá dopadová zóna :D
 
To je krása. Nepředpokládám, že by se pán domu o to staral osobně, ale kdo ví. Nejvíc mě ale osobně na té fotce zaujaly ty okraje bunkeru... nevím, jaké "úchylky" je tohle projev. :)

No jako designovka je to pěkný, respektive zajímavý. Ale ta údržba musí být pekelná. Písek s bunkerech pravidelně sesedá, takže držet ho v těhle šikmých úzkých plochách musí být vopruz...byť v tohle místě asi moc neprší:)
 
Pro mě inspirací na podzim v roce 2019 je byla návštěva zahradního hřiště ve Zloníně. https://www.golfzlonin.cz/ Byli jsme tam s @JanKostalCZE.

IMG_4036.jpg IMG_4038.jpg IMG_4039.jpg IMG_4040.jpg

K dokonalosti Zlonína jsem se ještě nedostal, ale loni jsem pomalu začal s přeměnou zahrady na chatě, musí se postupně, aby mi to prošlo :)) Takže nejprve loni jen na zkoušku 6 jamek (tyčky).... Délka jamek 8 - 30 metrů. A vydrželo to na zahradě od dubna až do listopadu.

52A794E0-8C8E-4F99-AEE9-1848A342C194.jpg obrázek 2.jpg

Docela jsme se přes sezónu vyblbli s prckem. Pravidla jednoduchý, jen wedge. Kolem tyček zmenšená tráva, no a hraje se na dotek míčku k praporkové tyči. 4x třípar, dva povinné 4 pary - doglegy (zkratkou se jít nesmí). Mapku a skorecard si uděláme až letos. Na letošek jsem to doma už ukecal, že pískoviště, kterému se rozpadají dřevěné stěny, nahradíme pískovištěm v zemi... že to samozřejmě lépe vypadá, může být větší a tak. Kdyby přijely návštěvy s dětmi, samozřejmě. :up: Takže to jednou přijde!
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom