Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf na Mallorce recenze

Ano, na Praia DEL Rey jsem bydlel. Jinak pro mne nej hřiště z těch tří West Cliffs

Jj dle recenzi je West Cliffs nejlepsi v cele oblasti Lisabonu a ty dalsi dve jsou hned v zavesu - koukal jsem, ze ani feecka nejsou nijak extra draha
 
Jj dle recenzi je West Cliffs nejlepsi v cele oblasti Lisabonu a ty dalsi dve jsou hned v zavesu - koukal jsem, ze ani feecka nejsou nijak extra draha
Nicméně zejména na West Cliffs doporučuji buggy, přechody mezi jamkami jsou totiž brutálně dlouhý.
Jedna Westcliffka ;)
6810


Jedna Obidos - je to ta jamka, co jsem ukazoval birdiebook

6811


A jedna Praia Del Rey
6812
 
Birdiebook je tak akorát pro turisty. Představa, že někam jedu 3x do roka a pokaždé ji dostanu (zaplatím ve fee) mě zrovna štěstím nenaplňuje..
Jen drobná poznámka, ne všude chtějí za birdiebook násobky výrobní ceny. Před pár dny jsem se zastavil v Portugalsku na recepci Monte Rei, aniž bych tam chtěl zrovna hrát, jen jsem to měl při cestě a chtěl se zeptat, zda u nich ještě funguje fitting Titleist. Fitting se už od nich odstěhoval na jiné hřiště, tak mi jen našli kontakt a svůj (fakt hezky udělaný) birdiebook a scorekartu jen tak přidali na cestu, kdybych se třeba někdy chtěl vrátit.
 
Jen drobná poznámka, ne všude chtějí za birdiebook násobky výrobní ceny. Před pár dny jsem se zastavil v Portugalsku na recepci Monte Rei, aniž bych tam chtěl zrovna hrát, jen jsem to měl při cestě a chtěl se zeptat, zda u nich ještě funguje fitting Titleist. Fitting se už od nich odstěhoval na jiné hřiště, tak mi jen našli kontakt a svůj (fakt hezky udělaný) birdiebook a scorekartu jen tak přidali na cestu, kdybych se třeba někdy chtěl vrátit.
Oni za to možná ani nechtějí násobky výrobní ceny. Nejde počítat jen tisk, ale i to zpracování se do ceny promítne v počtech, které obvykle tisknou. Ale pořád platí, že to nechci pokaždé zaplatit v ceně fee.
 
Oni za to možná ani nechtějí násobky výrobní ceny. Nejde počítat jen tisk, ale i to zpracování se do ceny promítne v počtech, které obvykle tisknou. Ale pořád platí, že to nechci pokaždé zaplatit v ceně fee.

Já to zjišťoval před pár lety pro Hořehledy. Když pominu, že pro naše hřiště to nemá význam, tak výrobní náklady byly někde kolem 80-120 Kč/ ks, podle toho, kolik by se jich tisklo. A to v tom nebyla práce člověka, co to fakticky změří na hřišti, což jsou další desítky, možná stovky hodin práce...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom