Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf na Mallorce recenze

Ok, tohle mozna plati v zemich 3. sveta, ne na Kanarech. Nic to nemeni na tom, ze je mi to neprijemne a v podstate to dle meho symbolizuje to, proc si o golfu lidi mysli to, co si mysli.
Možná by ses divil, ale i na Kanalrech to může bylt jediný zdroj příjmu.
Takže stejně nepříjemné ti je, když ti na hotelu odnesou kufry, taxikář ti je naloží do auta atd.?
Prostě je to služba jako každá jiná.
 
Možná by ses divil, ale i na Kanalrech to může bylt jediný zdroj příjmu.
Takže stejně nepříjemné ti je, když ti na hotelu odnesou kufry, taxikář ti je naloží do auta atd.?
Prostě je to služba jako každá jiná.

Jop, je to tak. Mam rucicky i nozicky zdravy.
 
vypada to fakt pekne

Byla to fantazie a pohadka, opravdu stoji za to tam jet :)
 
vypada to moc pekne, az na ceny fee, ale musim rict, ze mi mnohem vic zalezi na kvalite hracich ploch, nez na tom, jestli mi nekdo vynda z auta bag a da mi s sebou vodu, jako @mkopcak je mi to obcas az neprijemne, hlavne v asijskych zemich, tam mi obcas prijde mnozstvi pracovnich pozic co tam lide delaji kolem hriste jako umele tvorena zamestnanost
 
vypada to moc pekne, az na ceny fee, ale musim rict, ze mi mnohem vic zalezi na kvalite hracich ploch, nez na tom, jestli mi nekdo vynda z auta bag a da mi s sebou vodu, jako @mkopcak je mi to obcas az neprijemne, hlavne v asijskych zemich, tam mi obcas prijde mnozstvi pracovnich pozic co tam lide delaji kolem hriste jako umele tvorena zamestnanost
Kluci, kdybyste to srovnali s Malagou/Marbelou... Je to stejne ci lepsi?
Dle popisu mi to prislo vice mene podobne. Jen cena fee asi o chlup vyssi.
 
Upraveno:
Nepotrebuju. Birdie book jsem v zivote nepouzil a ani jsem tu potrebu nikdy nemel. Zeton na driving - zasadne se pred hrou nerozehravam, jen si zaputtuju a zachipuju. Markovatko - mam jich v bagu asi 20.
Silherovice dávají k fee, dřevěné týčka mix v sáčku. To nestojí majlant a šetří přirodu, ovšem pouze nenatřená.
 
Silherovice dávají k fee, dřevěné týčka mix v sáčku. To nestojí majlant a šetří přirodu, ovšem pouze nenatřená.

Ok, týčka asi ke hře využije každý, tak proč ne. Ale zase - o kolik je kvůli tomu dražší fee? A s ekologií bych moc nezačínal, byť to asi bude lepenej odpad, přesto radši použiju ty ulámaný zbytky co najdu po odpalištích než kvůli sobě nechat pokácet strom...
 
Kluci a kdybyste to srovnali s Malagou/Marbelou. Je to stejne ci lepsi?
Dle popisu mi to prislo vice mene podobne. Cena fee asi o chlup vyssi.

Hral jsem i tam a v oblasti Malagy je rozhodne vetsi rozptyl ceny, ale i kvality - tj muzes hrat normalni hriste za 50 EUR stejne jako pecku za 200 a vice...takze zalezi co presne hledas, na Mallorce snad neni hriste pod 100 EUR
 
Ok, týčka asi ke hře využije každý, tak proč ne. Ale zase - o kolik je kvůli tomu dražší fee? A s ekologií bych moc nezačínal, byť to asi bude lepenej odpad, přesto radši použiju ty ulámaný zbytky co najdu po odpalištích než kvůli sobě nechat pokácet strom...
Nevím, kolik ustřelených plastových týček se kde válí po hřištích, to je jako o té jedné kapce, kolik stojí, nic,tak mi nakapejte plnou nádrž. Kdyby byly lepene klihem, záťěž nula, fee není dražší o týčka , kolik stojí 5, když 1000 stojí 300,-.
 
Upraveno:
Nevím, kolik ustřelených plastových týček se kde válí po hřištích, to je o té jedné kapce, tak mi nakapejte plnou nádrž. Kdyby byly lepene klihem, záťěž nula, fee není dražší o týčka , kolik stojí 5, když 1000 stojí 300,-.

Bohumile, prosim tě, piš česky. Dělej tečky a čárky pokud možno tam, kam patří. Rozvíjej své věty. A uplně na konci, než to odešleš, si to po sobě přečti a představ si, že jsi někdo uplně tupý. Rozumíš tomu? Super, pak to teprve pošli. Protože pochopit z tohohle, cos tim vlastně chtěl říct, na to moje školy nestačí.
 
Bohumile, prosim tě, piš česky. Dělej tečky a čárky pokud možno tam, kam patří. Rozvíjej své věty. A uplně na konci, než to odešleš, si to po sobě přečti a představ si, že jsi někdo uplně tupý. Rozumíš tomu? Super, pak to teprve pošli. Protože pochopit z tohohle, cos tim vlastně chtěl říct, na to moje školy nestačí.
Předešel jsi mě.
 
MI treba birdibook prijde fajn, nemusim cumet na nakres jamky na teecku a mam alespon vzpominku :)
Taky si na hřišti, kde hraji poprvé, kupuji birdiebook. Jednak mám památku a hlavně se alespoň trochu orientuji na neznámém hřišti. I když je birdiebook a birdiebook.
Taky příklad, jak by měl přinejmenším vypadat


6803
 
Taky si na hřišti, kde hraji poprvé, kupuji birdiebook. Jednak mám památku a hlavně se alespoň trochu orientuji na neznámém hřišti. I když je birdiebook a birdiebook.
Taky příklad, jak by měl přinejmenším vypadat


Zobrazit přílohu 6803

To je moc pěkný! Greeny tam jsou někde bokem detailně?
 
A ještě jeden povedený - i s fotkou (pohledem) z týčka

6806

6807
 
A do třetice - zde je i info, kam ideálně mířit
6808

6809
 
Zrovna jsem na oblast Portugalska koukal :) - jake to bylo na Royal Obidos? A hral jsi i West Cliffs a Praia DEL Rey?
Ano, na Praia DEL Rey jsem bydlel. Jinak pro mne nej hřiště z těch tří West Cliffs
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom