Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Golf na Čapím hnízdě: byl jsem překvapen

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Golf na Čapím hnízdě: byl jsem překvapen (GolfDigest.cz)

KOMENTÁŘE > Když se řekne Čapí hnízdo, vyvolává to nejrůznější postoje a emoce. Ale tento text je pouze o novém golfovém hřišti v areálu Čapí hnízdo, nikoli o politice a dotacích. Právní či etické konsekvence jsou jedna věc, zde nicméně píšeme o golfu. Čapí hnízdo je navíc z golfového hlediska areál hodný pozornosti, o němž má smysl psát.

Pokračovat ve čtení...
 
Hezký, jeden by se tam zrovna vydal. Ale protože stále platí to, co jsem v souvislosti s tímto hřištěm už napsala, nechci tam hrát. Nejde jen o golf, svoji přítomností ( a zaplacením fee) bych podpořila něco, co za tímto hřištěm stojí, a s tim nejsem v pohodě.
 
Jelikož jsem tam byl tak musím potvrdit co se v článku píše, jen mě tenkrát(kdysi v létě), nenapadla ta možnost 3 x 6. Jen jedna výtka, klubovna s malým barem hezká, ale v běžné době jsem ji neviděl otevřenou, možná pouze pro VIP, u čehož jsem nebyl.. A pro svoji omluvu, i když ji nepotřebuji, když máte hřiště 500m od baráku tak by mě hanba fackovala kdybych ho nevyzkoušel.. A mr. Hrabiš je mi u zadku.. :D
 
1. Já bych osobně byl překvapen, kdyby to hřiště bylo naopak mizerné. V areálu za stovky milionů korun očekávám hřiště špičkové kvality.
2. Každé nové hřiště nám golfistům pomáhá. Umožňuje dostat do golfu více lidí, zajistit mu větší pozornost.
3. O Babišovi a Čapím hnízde se v mainstreamových médiích napsali možná miliony stránek. O tom, že tam vzniklo celé golfové hřiště ani řádka. Čím to?
4. Nikdo neřeší vlastnickou strukturu a zdroj financí u žádného z golfových hřišť. Řešit to u tohohle je značně pokrytecké.
5. Babiš je populistickej zm*d a byť hrou na jeho hřišti nic nezměním, nemám v plánu se tam ukázat.
 
o sve navsteve hriste jsem psal pod vlaknem hriste, vse v clanku je pravda, kvalita spickova a kdybych mel resit financovani hriste, nemohl bych skoro nikam
 
Nejde jen o golf, svoji přítomností ( a zaplacením fee) bych podpořila něco, co za tímto hřištěm stojí, a s tim nejsem v pohodě.

Vzhledem k tomu, že Babiš ovládá v tomto Kocourkově skoro všechno, tak normální občan nemá šanci se jeho "podpoře" vyhnout...;);););). Ale za mně, radši zaplatím za hezký hřiště než za paštiku nebo chleba, který nemá chuť....
 
Upraveno moderátorem:
Nejde jen o golf, svoji přítomností ( a zaplacením fee) bych podpořila něco, co za tímto hřištěm stojí, a s tim nejsem v pohodě.
Škoda, že spousta lidí nemá tento postoj i k dovolené v Turecku.
Fašista Erdogan dostal od EU miliardy € na ochranu hranic před "uprchlíky" a teď vesele posílá bojovníky IS do Evropy oficiálně a vyhrožuje "otevřením hranic".

Ale pryč od politiky - souhlasím s @JanKostalCZE "kdybych mel resit financovani hriste, nemohl bych skoro nikam".
 
Možná je můj postoj pokrytecký, možná jsou jiná hřiště financována ještě z horších zdrojů...co já vím...Tohle zcela konkrétní je prostě spojeno s Čapákem a nehodlám tam jet hrát, ani navštívit cokoliv dalšího tam. Ale neodsuzuji a nekritizuji nikoho, kdo tam hrát bude a chce. Jsem přesvědčena, že je hřiště fakt hezké a perfektní, jak je popsáno a možná se tím o něco ochuzuji. Prostě to tak mám a měnit to nehodlám. Jako jsem již nikdy nevlezla do obchodu s oblečením, kde byla prodavačka povýšená a neochotná (byť už tam nejspíš neprodává).
 
Škoda, že spousta lidí nemá tento postoj i k dovolené v Turecku.
Fašista Erdogan dostal od EU miliardy € na ochranu hranic před "uprchlíky" a teď vesele posílá bojovníky IS do Evropy oficiálně a vyhrožuje "otevřením hranic".

Ale pryč od politiky - souhlasím s @JanKostalCZE "kdybych mel resit financovani hriste, nemohl bych skoro nikam".
já jsem skoro až militantně protiturecká, ani golf, ani dovolená, ani bonbony ;), a že se jich tu prodává
 
já jsem skoro až militantně protiturecká, ani golf, ani dovolená, ani bonbony ;), a že se jich tu prodává
To jsme na tom podobně, ale „turecký med” mám rád 🤭 Ještě, že není z Turecka ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom