GolfDigest.cz Golf na Čapím hnízdě: byl jsem překvapen

Jamka R. Reader

Aktivní člen
Autor vlákna
Robot 19.jamky
26.2.2019
151
58
1
Golf na Čapím hnízdě: byl jsem překvapen (GolfDigest.cz)

KOMENTÁŘE > Když se řekne Čapí hnízdo, vyvolává to nejrůznější postoje a emoce. Ale tento text je pouze o novém golfovém hřišti v areálu Čapí hnízdo, nikoli o politice a dotacích. Právní či etické konsekvence jsou jedna věc, zde nicméně píšeme o golfu. Čapí hnízdo je navíc z golfového hlediska areál hodný pozornosti, o němž má smysl psát.

Pokračovat ve čtení...

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Ferrry

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,512
1,320
123
Jméno
Marta N.
Hezký, jeden by se tam zrovna vydal. Ale protože stále platí to, co jsem v souvislosti s tímto hřištěm už napsala, nechci tam hrát. Nejde jen o golf, svoji přítomností ( a zaplacením fee) bych podpořila něco, co za tímto hřištěm stojí, a s tim nejsem v pohodě.

karlos

Guru fóra
25.2.2016
1,002
1,165
123
Benešov
Jméno
Karel
Jelikož jsem tam byl tak musím potvrdit co se v článku píše, jen mě tenkrát(kdysi v létě), nenapadla ta možnost 3 x 6. Jen jedna výtka, klubovna s malým barem hezká, ale v běžné době jsem ji neviděl otevřenou, možná pouze pro VIP, u čehož jsem nebyl.. A pro svoji omluvu, i když ji nepotřebuji, když máte hřiště 500m od baráku tak by mě hanba fackovala kdybych ho nevyzkoušel.. A mr. Hrabiš je mi u zadku.. :D

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,956
4,280
123
Jméno
Martin Kopčák
1. Já bych osobně byl překvapen, kdyby to hřiště bylo naopak mizerné. V areálu za stovky milionů korun očekávám hřiště špičkové kvality.
2. Každé nové hřiště nám golfistům pomáhá. Umožňuje dostat do golfu více lidí, zajistit mu větší pozornost.
3. O Babišovi a Čapím hnízde se v mainstreamových médiích napsali možná miliony stránek. O tom, že tam vzniklo celé golfové hřiště ani řádka. Čím to?
4. Nikdo neřeší vlastnickou strukturu a zdroj financí u žádného z golfových hřišť. Řešit to u tohohle je značně pokrytecké.
5. Babiš je populistickej zm*d a byť hrou na jeho hřišti nic nezměním, nemám v plánu se tam ukázat.

miky.tommy

Aktivní člen
15.3.2016
141
103
53
Praha
Jméno
Tomáš
Nejde jen o golf, svoji přítomností ( a zaplacením fee) bych podpořila něco, co za tímto hřištěm stojí, a s tim nejsem v pohodě.
Vzhledem k tomu, že Babiš ovládá v tomto Kocourkově skoro všechno, tak normální občan nemá šanci se jeho "podpoře" vyhnout...;);););). Ale za mně, radši zaplatím za hezký hřiště než za paštiku nebo chleba, který nemá chuť....

Upraveno moderátorem:
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: davidfara

Ferrry

Aktivní člen
1.1.2019
189
216
43
o sve navsteve hriste jsem psal pod vlaknem hriste, vse v clanku je pravda, kvalita spickova a kdybych mel resit financovani hriste, nemohl bych skoro nikam
Ámen... 👏👍

Mirek_62

Guru fóra
25.8.2018
1,445
1,170
123
KHGCS
Nejde jen o golf, svoji přítomností ( a zaplacením fee) bych podpořila něco, co za tímto hřištěm stojí, a s tim nejsem v pohodě.
Škoda, že spousta lidí nemá tento postoj i k dovolené v Turecku.
Fašista Erdogan dostal od EU miliardy € na ochranu hranic před "uprchlíky" a teď vesele posílá bojovníky IS do Evropy oficiálně a vyhrožuje "otevřením hranic".

Ale pryč od politiky - souhlasím s @JanKostalCZE "kdybych mel resit financovani hriste, nemohl bych skoro nikam".

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,512
1,320
123
Jméno
Marta N.
Možná je můj postoj pokrytecký, možná jsou jiná hřiště financována ještě z horších zdrojů...co já vím...Tohle zcela konkrétní je prostě spojeno s Čapákem a nehodlám tam jet hrát, ani navštívit cokoliv dalšího tam. Ale neodsuzuji a nekritizuji nikoho, kdo tam hrát bude a chce. Jsem přesvědčena, že je hřiště fakt hezké a perfektní, jak je popsáno a možná se tím o něco ochuzuji. Prostě to tak mám a měnit to nehodlám. Jako jsem již nikdy nevlezla do obchodu s oblečením, kde byla prodavačka povýšená a neochotná (byť už tam nejspíš neprodává).

• Super!
Reactions: Basty10

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,899
1,538
123
62
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Škoda, že spousta lidí nemá tento postoj i k dovolené v Turecku.
Fašista Erdogan dostal od EU miliardy € na ochranu hranic před "uprchlíky" a teď vesele posílá bojovníky IS do Evropy oficiálně a vyhrožuje "otevřením hranic".

Ale pryč od politiky - souhlasím s @JanKostalCZE "kdybych mel resit financovani hriste, nemohl bych skoro nikam".
já jsem skoro až militantně protiturecká, ani golf, ani dovolená, ani bonbony ;), a že se jich tu prodává

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
2,246
Členové
532
Nejnovější uživatel
Honza Temr