Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf & Lockdown

zdarovka

Aktivní člen
Jméno
Petr
Klub
PCG, ČGK
Ahoj, chci se zeptat jak je to s golfem o lockdownu? Hraje se normálně?

Nikde jsem nevyčetl jak to omezuje venkovní sportoviště, a během jarního lockdownu jsem ještě golf nehrál :)
 
No, taky si to bohužel myslím...
On by golf mohl spadat do přírody, ale tam bohužel rozlišovací schopnosti našich činitelů nesahají... Ale třeba se to začne upřesňovat a pustí se to. Víme už jak to bylo doteď. Každý den se něco upravovalo, vyjímalo, měnilo.
 
Určitě vydá právní komise ČGF své stanovisko co nejdříve.
Nicméně se dá hledat paralela s jarem.
1) flajty po 2 hráčích (pokud se nejedná o rodinu)
2) žadný prodej fee na hřišti - takže jen hra na domácím hřišti, pokud členství umožňuje volnou hru. Nicméně je otázka, zda nelze řešit nákupem a samoodbavením na TeeTime, neboť je zakázán nákup služby jen na provozovně, takže on-line by to mohlo být OK.
3) ostatní opatření (zavřené šatny, wc atd.) platí už dnes
 
Podle mě to je celkem jasný...Golf se nehraje. :)
Sport v přírodě je povolen, je povolena i cesta do přírody.
 
Ahoj, chci se zeptat jak je to s golfem o lockdownu? Hraje se normálně?

Nikde jsem nevyčetl jak to omezuje venkovní sportoviště, a během jarního lockdownu jsem ještě golf nehrál :)
Na serveru ČGF najdeš příslušné dokumenty, co a jak bylo na jaře povoleno.
 
Uvidíme co nato ČGF.... Já si myslím, že aktuálně je zákaz až na výjimky a tam jsem sportovište, byť venkovní nepostřehl...Ale určitě se to bude měnit den ode dne. :) Podle mě teď stejně nikdo neví přesně co se smí a co ne. :D
 
To bude pro home office problém, bude více adeptů na hru, hra ve dvou zaplní hřiště, když to bude pouze na domácím hřišti( free hra bez recepce a Marshall ) asi ve stejném režimu jako na jaře.
 
To bude pro home office problém, bude více adeptů na hru, hra ve dvou zaplní hřiště, když to bude pouze na domácím hřišti( free hra bez recepce a Marshall ) asi ve stejném režimu jako na jaře.
Bohouši některých tvých poznámek už mám docela dost, jsou mimo a jen prudíš. Proč do toho zase montuješ "home office"??!!
A ke zbytku vyjádření, nemyslím si, že v tuto roční dobu hrozí zaplnění hřiště.
 
Já mám pocit, že sportování venku tím není nijak postiženo. Notabene hra ve dvou, s rozestupy, rouškami nebo členové rodiny. Ale bez recepce, jen pro členy, něco jako na jaře. Uvidíme.
 
Já mám pocit, že sportování venku tím není nijak postiženo. Notabene hra ve dvou, s rozestupy, rouškami nebo členové rodiny. Ale bez recepce, jen pro členy, něco jako na jaře. Uvidíme.

Sportování venku postiženo sice není, ale problém může být v tom, že je zakázán volný pohyb s výjimkou přesně vymezených příkladů. Klíčové bude tedy, jaký je právní výklad bodu 8 Usnesení o omezení pohybu, kde jsou povoleny cesty za účelem pobytu v přírodě. Pokud je to aplikovatelné na přesun na golf, tak budeme hrát po dvou všichni, pokud ne, tak může hrát jen M.Kopčák, protože ten bydlí přímo u hřiště ;)
 
Já si myslím, že se závěry je potřeba vyčkat na ČGF.
Ale obávám se, že to bude uzavřené, na jaře také uzavřeli vše vyjma vybraných obchodů a měsíc se nehrálo. Ale kéž bych se mýlil.
 
V Beřovicích mi na dotaz jestli se hraje řekli, že zatím normálně otevřeno, že tam nic o sportovních aktivitách není, tak uvidíme.
 
Takže mám stanovisko - golf hrajeme, jde o pohyb v přírodě a ten zakázaný není. Hra možná max po 2 osobách (rodina 4 osoby), odbavení ideálně online nebo přes okýnko. Hezkou hru!
 
Takže mám stanovisko - golf hrajeme, jde o pohyb v přírodě a ten zakázaný není. Hra možná max po 2 osobách (rodina 4 osoby), odbavení ideálně online nebo přes okýnko. Hezkou hru!
Hm, jak udělat v neděli z Franty, @Seppper mě a ještě jednoho kámoše rodinu tak na 3,5h? Všichni členové, odbavení terminál u odpaliště. Hm, zamluveno máme, jsem zvědav, jestli mi bude někdo volat že nemůžeme jít ve čtyřech...
 
Hm, jak udělat v neděli z Franty, @Seppper mě a ještě jednoho kámoše rodinu tak na 3,5h? Všichni členové, odbavení terminál u odpaliště. Hm, zamluveno máme, jsem zvědav, jestli mi bude někdo volat že nemůžeme jít ve čtyřech...

Tak ono to lze rovněž vykládat jako 2 dvojice, které se k sobě nepřiblíží na dva metry. Ale nechceme zbytečně dráždit...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom