Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf & Lockdown

Tak ono to lze rovněž vykládat jako 2 dvojice, které se k sobě nepřiblíží na dva metry. Ale nechceme zbytečně dráždit...
Nenapadá mě žádnej důvod, proč se k někomu z téhle party přibližovat 😁
Stejně jdeme obvykle každej jinudy, někdy i úplně jinou jamku.
 
Nenapadá mě žádnej důvod, proč se k někomu z téhle party přibližovat 😁
Stejně jdeme obvykle každej jinudy, někdy i úplně jinou jamku.

Tak proč chcete tak nutně hrát spolu?:)))
 
Tak proč chcete tak nutně hrát spolu?:)))
Treba proto, že chceme jít v prvním flajtu a nečekat furt. Nikdo z nás nezdržuje a sere nás, když čekáme. A třeba proto, že je tam teď už plno a těžko se rozhodíme do dvoučlenných flajtů.
Jako jít v 9 na pohodu ve čtyřech 3.5h, nebo později 5?
 
Nenapadá mě žádnej důvod, proč se k někomu z téhle party přibližovat 😁
Stejně jdeme obvykle každej jinudy, někdy i úplně jinou jamku.
Jen musíte vyřešit odpaliště, kde by ste se mohli eventuálně potkat. Takže jedni ze žlutých a druzí z červených 🤭
 
Kromě turnajů se hraje normálně. Poslední nařízení nezměnilo možnost sportování rekreačně, ani neřeší maximální počet 6 lidí (což je víc než povolují pravidla golfu ohledně flightu).
 
Kromě turnajů se hraje normálně. Poslední nařízení nezměnilo možnost sportování rekreačně, ani neřeší maximální počet 6 lidí (což je víc než povolují pravidla golfu ohledně flightu).
ale omezilo volny pohyb a zmenilo 6 na 2
 
Takže mám stanovisko - golf hrajeme, jde o pohyb v přírodě a ten zakázaný není. Hra možná max po 2 osobách (rodina 4 osoby), odbavení ideálně online nebo přes okýnko. Hezkou hru!

Nevíš, kdy by to stanovisko mohlo být oficiální?
 
Kromě turnajů se hraje normálně. Poslední nařízení nezměnilo možnost sportování rekreačně, ani neřeší maximální počet 6 lidí (což je víc než povolují pravidla golfu ohledně flightu).
Musím se opravit. Oni vydali nařízení více. A v tom druhém je omezení setkávání osob na veřejných místech.
Ale je fakt, že zákaz sportu je stále zmiňován jen se zákazem ve vnitřních prostorech a vnitřních prostor venkovních sportovišť.
 
Já jsem ale s ohledem na fakta, že podobná omezení nic neřeší, připraven vyhlásit jejich bojkot.
 
Ted mi psali z Lorety, ze od zitra musi zavrit :(
 
Ted mi psali z Lorety, ze od zitra musi zavrit :(

Jj, cetl jsem FCB. V tomhle jsou ty narizeni proste nakokot...
 
Albatross jede.
 

Přílohy

  • Screenshot_20201021-202915_Instagram.jpg
    Screenshot_20201021-202915_Instagram.jpg
    97,1 KB · Zobrazení: 185

V SR boli v 1.vlne presne definované pojmy PRIRODA a SPORTOVISKO, IHRISKO.
Čiže golf mal STOP.

nás čaká 🔐 asi tak o týždeň alebo na Sviatok zosnulých aby šMatlovič zamedzil pohyb... Čiže ešte týždeň nech je pekne ⛳
 
Slapy na stránkách mají, že se normálně hraje.
To je zase bordel, nic není jednoznačné.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom