Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf je krásná hra

Dobrý den všem, věřím že se tu o golfu dozvím více, abych mohl rozvíjet svou hru
A kde je to představení? ;)
 
Omlouvám se, nějak jsem to nedal:)
Osvědčení ke hře jsem si udělal v golfovém klubu Ostrožská Nová Ves v září 2017. Členem téhož klubu jsem se stal v květnu 2018.
Hrál jsem prozatím jen na tomto hřišti. Bez turnajové účasti. Nejlepší a poslední výsledek bylo 108 ran. Hraji prozatím dlouhé rány i s týčka 7-železem.
Golf mě strašně chytil, jen nyní nemůžu trávit na hřištích více času, protože máme doma malé děti. Takže chodím 1x týdně buď na celou 18 nebo pouze 9.

Takže tak;)
 
Omlouvám se, nějak jsem to nedal:)
Osvědčení ke hře jsem si udělal v golfovém klubu Ostrožská Nová Ves v září 2017. Členem téhož klubu jsem se stal v květnu 2018.
Hrál jsem prozatím jen na tomto hřišti. Bez turnajové účasti. Nejlepší a poslední výsledek bylo 108 ran. Hraji prozatím dlouhé rány i s týčka 7-železem.
Golf mě strašně chytil, jen nyní nemůžu trávit na hřištích více času, protože máme doma malé děti. Takže chodím 1x týdně buď na celou 18 nebo pouze 9.

Takže tak;)
Každopádně, vítej mezi stejně postiženými. :D
 
Ahoj, chvilku holt vydržíš, než vypadnou děcka z baráku a pak už jen naplánovat správnej coursemanagement na manželku ... buď musí hrát taky nebo to musíš navlíknout tak aby vlastně byla ráda, že vypadneš na golf. :p:D. Kdyžtak se ozvi, mám pár tipů :D:D:D.
 
Ahoj @Vena84, vítej na Jamce. :)

Hele, dostat se pod sto ran jde i s jednou holí. Někteří z Jamky se s jednou holí dostanou i pod 90, možná i pod 80. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom