Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf jako sázka, vášeň, práce i zklamání, prostě navždy!

ano, putter je o pocitu, ale i tak se da fittovat, zkus projit stranku Kramski, hraje s nima dost zen na LET i LPGA, fitting wedge je podobny jako u zelez, zkombinovat delku s presnosti, prevazne zamerene na presnost

Ja mam fittovany putter
 
Kdybys řekl 3m to by byla jiná na 7i.
Nejsem si jistý, ale 3m rozptyl pro 7i tu myslím nemá ani @JanKostalCZE
S takovým rozptylem bys mohl hrát na PGA.
Jak už jsem psal, tak tzv. “10% golf” je jelice slušná záležitost i pro scratch hráče.
 
Hráčů, co si myslí, že fitting je k ničemu je spousta, hrají víceméně špatný golf (jsou i vyjímky). Co jsem chtěl říci; když jsem schopný utrácet peníze za fee, benzín a podobně, tak 1500,- Czk za fitting, které ti při nákupu odečtou je úplně v pohodě. Já si fituji vše, podotýkám, že začínám vždy u wedží a patru. Nejsem žádný pokrytec a věřte, že dobrý fitting na hole, které budete mít třeba 6-10 let, teda než se nějak rapidně změní parametry švihu, je vždy velký pomocník a může dělat klidně i deset ran na kolo.
 
Máte všichni pravdu, když si kupujete nové hole, že si je koupíte podle momentálního stavu. Tento stav, se mění, zdravotní omezení , sportovní posun popř.růst. Hole, už hobíkům zůstanou a jdete znovu fitovat.
Jen jsem se chtěl výše dobrat, proč vznikl ten rozptyl? A už je mi to jasné, proč se mne ptal zástupce PINGjaké mám hole a chtěl je vidět, moje S59 nemají v místě impaktu vybitou prohlubeň, byl udiven dobou atím, jak často hrají, že úderové plocha je rovná. Nevím jak to mají Mizuna, ale to může být příčina rozptylu, shafty přežily ale hlavy a potažmo 7i , jedna z nejhranějších holí.může vykazovat opotřebení a tímto tento rozptyl.
Nic více, pokud si budu kupovat nové hole, tak to bude na míru, pokud nedoberu ze standartně vyráběného.
 
Máte všichni pravdu, když si kupujete nové hole, že si je koupíte podle momentálního stavu. Tento stav, se mění, zdravotní omezení , sportovní posun popř.růst. Hole, už hobíkům zůstanou a jdete znovu fitovat.
Jen jsem se chtěl výše dobrat, proč vznikl ten rozptyl? A už je mi to jasné, proč se mne ptal zástupce PINGjaké mám hole a chtěl je vidět, moje S59 nemají v místě impaktu vybitou prohlubeň, byl udiven dobou atím, jak často hrají, že úderové plocha je rovná. Nevím jak to mají Mizuna, ale to může být příčina rozptylu, shafty přežily ale hlavy a potažmo 7i , jedna z nejhranějších holí.může vykazovat opotřebení a tímto tento rozptyl.
Nic více, pokud si budu kupovat nové hole, tak to bude na míru, pokud nedoberu ze standartně vyráběného.

Ping používá jiný materiál pro výrobu hlavy hole, než Mizuno.
 
To víme všichni, řekl bych obecně, že i všechny hole určené po trh v usa. zajímalo by mne kolik lidí má boty na míru, a to si myslím, že má podstatný vliv na hru.
 
Máte všichni pravdu, když si kupujete nové hole, že si je koupíte podle momentálního stavu. Tento stav, se mění, zdravotní omezení , sportovní posun popř.růst. Hole, už hobíkům zůstanou a jdete znovu fitovat.
Jen jsem se chtěl výše dobrat, proč vznikl ten rozptyl? A už je mi to jasné, proč se mne ptal zástupce PINGjaké mám hole a chtěl je vidět, moje S59 nemají v místě impaktu vybitou prohlubeň, byl udiven dobou atím, jak často hrají, že úderové plocha je rovná. Nevím jak to mají Mizuna, ale to může být příčina rozptylu, shafty přežily ale hlavy a potažmo 7i , jedna z nejhranějších holí.může vykazovat opotřebení a tímto tento rozptyl.
Nic více, pokud si budu kupovat nové hole, tak to bude na míru, pokud nedoberu ze standartně vyráběného.
Za tím rozptylem nehledej nic jiného, než již nevyhovující shaft vzhledem k pozměněnému švihu (zejména tempo švihu).
Mizuno MP-54 jsou kovaná železa z Carbon Steel 1024E. Pokud víš něco málo o metalurgii (a ty určitě víš více), tak je ti jasné, že struktura kovaného materiálu je jiná než litého. “Vyboucháním” úderové plochy mohou trpět právě lité hole.
Navíc 7i u mě rozhodně není nejhranější hůl.
Toť z mé strany vše k “důvodům rozptylu”.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom