Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Golf Hrádek

Dnes neplánovaně odehráno tohle hřiště. Původně jsem počítal s hradcem, ale buď jsem se blbě podíval, nebo ještě včera na teetime odpoledne časy byly a dnes tam byl turnaj.
Hrádek je taková jako akademie, ne ani tak délkou, ale kvalitou. Nicméně prostředí je docela hezké, ceny sranda, vpodstatě taková pohodová procházka. Greeny pomalé, malinké a kvalita nic moc. Fw odpovídající ceně a počasí.
Když pojedu kolem, klidně si to zase obejdu.
 
Dnes neplánovaně odehráno tohle hřiště. Původně jsem počítal s hradcem, ale buď jsem se blbě podíval, nebo ještě včera na teetime odpoledne časy byly a dnes tam byl turnaj.
Hrádek je taková jako akademie, ne ani tak délkou, ale kvalitou. Nicméně prostředí je docela hezké, ceny sranda, vpodstatě taková pohodová procházka. Greeny pomalé, malinké a kvalita nic moc. Fw odpovídající ceně a počasí.
Když pojedu kolem, klidně si to zase obejdu.
Na Hrádku je blbé, že se ti tam motají turisté fotící si zámek a podobně. V bunkrech jsou šutry...Já to spojení volně přístupného zámeckého parku a golfu moc nechápu a nechápou to nejspíš ani návštěvníci zámku a generuje to potíže. Ale ty jamky kolem toho zámku jsou právě nejhezčí a na jaře když kvetou rododendrony a azalky, tak je to vyloženě hezké.
 
Na Hrádku je blbé, že se ti tam motají turisté fotící si zámek a podobně. V bunkrech jsou šutry...Já to spojení volně přístupného zámeckého parku a golfu moc nechápu a nechápou to nejspíš ani návštěvníci zámku a generuje to potíže. Ale ty jamky kolem toho zámku jsou právě nejhezčí a na jaře když kvetou rododendrony a azalky, tak je to vyloženě hezké.

Dneska tam turisti byli, nemotal se nikdo. Asi klika. Stalo se mi opakovaně v Hořehledech například, že se mi do hry motali lidé bydlící na hotelu, u svatebčanů je to snad pravidlo že to dělají. Nebo tuším na Kynžvartu si cyklomaminy udelaly naprosto v klidu piknik na odpališti.
Šutry v bunkerech jsou, ten použitý písek je spíš do betonu vhodný. Jenže to bohužel platí o spoustě českých hřišť za úplně jiné peníze, nepřijde mi fér to vyčítat hřišti za tři stovky.
Žádný top hřiště to není, ale golfisti jsme tam byli tři (jeden seděl u klubovny na pivu a já s kolegou jsme hráli), na procházku s pár holema cestou z jednání abych si pročistil hlavu v pohodě.
 
Dělal jsem tady před 14. lety kartu a je mi hodně smutno. Přijel jsem v 11:30. Recepce zavřená a už to o něčem vypovídá. Paní na telefonu mi sdělila, že měla být přítomna kolegyně od 11:00. Provozní doba nebyla na dveřích uvedena. Jen dva telefony. Na tom prvním čísle mi to nikdo nebral. Na fotkách to vypadá zdánlivě idylicky, ale ve skutečnosti je hřiště v zuboženém stavu. Po asi předvečerní bouřce všude na hřišti velké množství větví, kdybych měl uklízet aspoň minimální okolí dráhy patu, jsem tam ještě teď. Nejhorší stav byl na 8. a 9. jamce, což je těsně u klubovny. Vrcholem všeho bylo odpaliště devět, přes které ležela obrovská, odlomená větev ze stromu, která by s přehledem mohla někoho zabít. A další, různě velké větve zaplnily prostor od původního odpaliště z rohožky, až po posunutá odpaliště směrem k devátému greenu. Evidentně na hřišti od rána nikdo nebyl! Byl jsem tady před pár lety na podzim. Bylo to odpoledne a ani tenkrát si nikdo za celý den nevšiml, že jim na greenu 9 řádí hraboš. Těžko odhadnout, kolik tady zbylo členů klubu, ale jsem si jistý, že fíčkaři tady žádní nehrají. BÁJ, BÁJ Hrádku u Nechanic. Asi jsem tady byl naposledy.😢
 

Přílohy

  • IMG_20230818_114457.jpg
    IMG_20230818_114457.jpg
    220,2 KB · Zobrazení: 66
  • IMG_20230818_114553.jpg
    IMG_20230818_114553.jpg
    172 KB · Zobrazení: 61
  • IMG_20230818_113712.jpg
    IMG_20230818_113712.jpg
    283,8 KB · Zobrazení: 66

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
610
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
676
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom