Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf Game Book

doktordee

Guru fóra
Dlouho jsem hledal golf aplikaci, která by uměla především živě sdílet výsledky. Před léty jsem dal dohromady i podklady pro vytvoření vlastní. Nedošlo na ni. Nějak nebyli programátoři. A nedávno jsem narazil právě na Golf Game Book. Co umí? Sportu věcí! A podle všeho zdarma. Zatím jsem narazil na jedinou placenou věc a tou je Soukromá hra. Nepotřebuji.

Umí různé formáty her. Tvořit skupiny. Týmy. Zohlednit hcp. Individuální odpaliště. Vložené soutěže. Tisknout teetime. Ale hlavně zobrazovat výsledky jednotlivých jamek živě na webu / v aplikaci.

Když máte více hráčů, kde jde každý v jiném flightu, tohle je dobrý způsob, jak sledovat skóre.

Prvotní orientace v aplikaci může být složitější, ale vzhledem k možnostem nastavení je to naprosto akceptovatelné. Navíc se vše dá pohodlněji připravit na webu.

S @Toams si tak můžeme Pyšely dát na dálku třeba jamkovku [emoji6]
 
Přidávám přímý odkaz: https://golfgamebook.com/

A ještě video z YouTube, jsem našel (akorát trochu moc promo)


Tohle je malinko lepší, hrají bunkershoty jak já :-D


Vyzkouším taky. Zaujala mě především možnost týmů a on-line sharing výsledků. To by se využít dalo. Můžeme zkusit na RequoCupu :)
 
Upraveno:
Na letošním Grabmasters to myslím chtěli použít, ale nedošlo k tomu. Nevíte proč?
 
Osobně si myslím, že spousty golfistů se s tím nechce zatěžovat. Tužka jim prostě stačí. [emoji848]
 
Neptej se ;) Říkali
Přihlásilo se nás tam asi 8, tak to odpiskali :p
 
@doktordee chapu to spravne, ze by ti defakto mozna i vyhovoval onen garmin golf, kdyby umel i neco jineho nez stroke game?
 
@doktordee chapu to spravne, ze by ti defakto mozna i vyhovoval onen garmin golf, kdyby umel i neco jineho nez stroke game?
Primárně mi jde o sdílení výsledků. Živé. Bez ohledu na systém. Pro garmin musíš mít garmin.
 
Primárně mi jde o sdílení výsledků. Živé. Bez ohledu na systém. Pro garmin musíš mít garmin.
Btw. Nemusis mit garmin... ta appka umoznuje fungovat i bez hodinek. Ciste jako Golf mapka a scorekarta (mozna i GPS)
 
Když já ten Garmin už nějak nemusím. Pořád je s nimi nějaký problém... [emoji848][emoji26]
 
koukam vlakno skoro mrtve. Nicmene doporucuju dat appce sanci. Kluci z Finska ji ted skvele aktualizovali.
 
koukam vlakno skoro mrtve. Nicmene doporucuju dat appce sanci. Kluci z Finska ji ted skvele aktualizovali.

Pravidelně používáš? Nějaké osobní dojmy a celkové doporučení?
 
Ano pouzivam pravidelne. Vicemene skvele kdyz jdems kamosema, tak to umi skvele pocitat jamkovku nemusim nikde nic pocitat jsou tam i HCP a nekteri kluci zacali pouzivat i na vzdalenosti. Ja sice mam rad normalni skorky, ale ve ne me nekde pada odlitne, nebo nemam tuzku atd. Tady maj vsich i hned prehled kdo kolik hral a vedej situaci a nemusej se porad ptat jakej je stav. Sozrejme to ma svy chyby, ale oblibil jsem si to.
 
Ano pouzivam pravidelne. Vicemene skvele kdyz jdems kamosema, tak to umi skvele pocitat jamkovku nemusim nikde nic pocitat jsou tam i HCP a nekteri kluci zacali pouzivat i na vzdalenosti. Ja sice mam rad normalni skorky, ale ve ne me nekde pada odlitne, nebo nemam tuzku atd. Tady maj vsich i hned prehled kdo kolik hral a vedej situaci a nemusej se porad ptat jakej je stav. Sozrejme to ma svy chyby, ale oblibil jsem si to.
Sorry za ty preklepy, blbe vidim a na tom mobilu cvakat je to pakarna.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom