Golf Game Book

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,787
Hodnocení
1,885
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Dlouho jsem hledal golf aplikaci, která by uměla především živě sdílet výsledky. Před léty jsem dal dohromady i podklady pro vytvoření vlastní. Nedošlo na ni. Nějak nebyli programátoři. A nedávno jsem narazil právě na Golf Game Book. Co umí? Sportu věcí! A podle všeho zdarma. Zatím jsem narazil na jedinou placenou věc a tou je Soukromá hra. Nepotřebuji.

Umí různé formáty her. Tvořit skupiny. Týmy. Zohlednit hcp. Individuální odpaliště. Vložené soutěže. Tisknout teetime. Ale hlavně zobrazovat výsledky jednotlivých jamek živě na webu / v aplikaci.

Když máte více hráčů, kde jde každý v jiném flightu, tohle je dobrý způsob, jak sledovat skóre.

Prvotní orientace v aplikaci může být složitější, ale vzhledem k možnostem nastavení je to naprosto akceptovatelné. Navíc se vše dá pohodlněji připravit na webu.

S @Toams si tak můžeme Pyšely dát na dálku třeba jamkovku

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,208
Hodnocení
2,498
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Přidávám přímý odkaz: https://golfgamebook.com/

A ještě video z YouTube, jsem našel (akorát trochu moc promo)

Tohle je malinko lepší, hrají bunkershoty jak já :-D

Vyzkouším taky. Zaujala mě především možnost týmů a on-line sharing výsledků. To by se využít dalo. Můžeme zkusit na RequoCupu :)

Upraveno:

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,307
Hodnocení
1,390
123
Praha
Jméno
Honza
Primárně mi jde o sdílení výsledků. Živé. Bez ohledu na systém. Pro garmin musíš mít garmin.
Btw. Nemusis mit garmin... ta appka umoznuje fungovat i bez hodinek. Ciste jako Golf mapka a scorekarta (mozna i GPS)