Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf Egypt - minimální HCP

SpeedMouse

Nováček
Zdravím hlavně golfisty se zkušenosti z Egypta. Máte zkušenost, jak moc se hrotí minimální HCP, když ho zmiňují na svých stránkách? já mám HCP 36,7 a moje žena 39,7. Píšou, že minimum je 36 a že se máme prokázat certifikátem... To jim budu ukazovat profil na tee time? Nebo jen snad golfová databáze mezinárodní a kouknou se sami? Nebo to je jen takové bububu? :) Měli jste tu čest?

P. S. Zájezd už je koupený, takže ono není moc co řešit. Spíš jestli se máme strachovat, že nás tam fakt nepustí. Jde o hřiště u hotelu, kde budeme bydlet.
 
Az na velke vyjimky to nikde neresi.
Pokud se trefis co mice a nebudes delat ostudu... a v Egypte bych se fakt nebal. ;)
 
Řešil jsem podobnou situaci s omezením HCP pod 36 na Mauriciu, napsal jsem si předem o výjimku a dostal ji z hřiště potvrzenou.

Je to jako vždy o rozhodnutí, že kdo se moc ptá moc se doví..... Ale jinak určitě souhlas s @jan , neměl by to být problém pro někoho, kdo se na hřišti umí normálně pohybovat.
 
Díky za reakce! Pokud nás nepostihne Covid, tak snad pošlu fotku ze hřiště :-D a kdyby ne ze hřiště, tak alespoň konkrétní zkušenost, jak nás tam nepustili :)
 
Aktuální zkušenost z El Gouna Golf Club. Momentálně není třeba vůbec rezervovat. Hřiště je úplně prázdné a ve skvělé kondici. HCP nikdo neřeší. Řekl bych kvalita greenů asi jedna z nejlepších co jsem hrál. Cenově už to taková zábava není, ale dá se hrát od 14:00 za 60 euro. Pokaždé jsem viděl na hřišti maximálně 3 hráče. Zaměstnanců však všude plno 30+.

Na hřiště se lze dostat pohodově pomocí Uberu za pár korun. Vzhledem ke koroně je momentálne hodně lastminute zájezdů za směšné peníze. Z Katowic to vychází 1-2 dny před odletem od 6000Kč týden s All Inclusive. Některé cestovky v téhle ceně platí i příletový test do Egypta.
 

Přílohy

  • 20210111_152523.jpg
    20210111_152523.jpg
    79,6 KB · Zobrazení: 231
  • 20210111_154033.jpg
    20210111_154033.jpg
    113,6 KB · Zobrazení: 225
Aktuální zkušenost z El Gouna Golf Club. Momentálně není třeba vůbec rezervovat. Hřiště je úplně prázdné a ve skvělé kondici. HCP nikdo neřeší. Řekl bych kvalita greenů asi jedna z nejlepších co jsem hrál. Cenově už to taková zábava není, ale dá se hrát od 14:00 za 60 euro. Pokaždé jsem viděl na hřišti maximálně 3 hráče. Zaměstnanců však všude plno 30+.

Na hřiště se lze dostat pohodově pomocí Uberu za pár korun. Vzhledem ke koroně je momentálne hodně lastminute zájezdů za směšné peníze. Z Katowic to vychází 1-2 dny před odletem od 6000Kč týden s All Inclusive. Některé cestovky v téhle ceně platí i příletový test do Egypta.
koukam odpaliste 10. jamky..... :)
 
Ano, jedná se o 10.jamku. Zítra se tam zase chystám. Pokud se budou ceny dále držet, tak cestu snad i zopakujem brzo.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom