Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf Digest Open Tour

doktordee

Guru fóra
V novém čísle, krom jiných věcí, jsem se dočetl, že jako předplatitel mám možnost hrát jejich Open Tour, a to pouze za 600,- Kč za turnaj. Což zní naprosto skvěle. Nemáte s tím z loňska nějaké zkušenosti? Je to opravdu tak nebo je v tom nějaký háček? Předplatitel nejsem ale pokud to je tak jak to píšou a já chápu pak je předplatné to nejmenší. [emoji41]

http://shop.mediaboard.cz/?product=ucas ... igest-open

Dle všeho je to tak jak jsem pochopil.
 
Davide, čím je ta túra výjimečná?
 
Asi jen tou zajímavou cenou. Hřiště jsou spíše průměr.
 
Jasný, ale ta vyhodnejsi cena je pouze na jedno kolo celé túry? To ta úspora nebude mic veliká - tedy když už člověk je predplatitel...
 
Můžeš si koupit vouchery na všechna kola (8 včetně finále). A jako předplatitel nic dalšího platit nebudeš. Předplatné je 890,- Kč. Když si to rozpočítáš tak tě jeden turnaj vyjde cca na 750,- Kč za turnaj. Ta bývá 1200 - 1400,-.
 
To není spatne, mas casopis a nejake turnaje přes sobotu, ale ty hriste jsou třeba pro mne daleko a ne natolik dobře aby se mi oplatilo jet tam :)
Ja chodivam na turnaje http://www.golfinfo.cz/turnaje/open-golf-series kde cena vychazi na 750 Kc. Jedina nevyhoda je, ze to byva ve stredu, ale zato jsou tam velmi dobře hriste. Když mam koupene predplatne, dostal jsem k tomu dva poukazy na start a asi 6 poukazu 1+1
 
Hele chlapi a vy jste rentiéři nebo chodíte "normalne" do práce?  :D  Třeba co píše odkaz Alda, to vypadá super, ale ve středu a takové dálky,  to je na přespání. Jak tohle zvládáte? 
 
Bohuzel musim chodit do práce :)
Na minulem projektu jsem mel limit 160 hod na mesic a ještě jsem mohl nektere dni delat dele takze casu je docela dost. A většinou to delam tak, ze rano tam a po turnaji zpet autem
 
Pro mě třeba výlet na Mnich nebo Haugschlag je cca 4 hodiny cesty. Vloni jsem tam byla ještě s "mokrou" zelenou kartou, byla to nádhera. Manžel je klasický zaměstnanec, takže to prostě nepřipadá v úvahu. Škoda, vypadá to báječně. Mohli bychom absolvovat možná Novou Ameriku, to máme kousek. Jinak je taková tour nedostupná. 
 
Na Mnich jezdim pravidelne když mají specialni nabidku na na turnaj... to byva raz mesicne, cena je se vsim asi 900.
Je to opravdu nadherne hriste
Minule jsem absolvoval z této tury Novou Ameriku a nekolik hrist na Morave
 
No když tak čtu ty ceny, zůstanu u turnajů v domovském klubu. Cena do 350 i s obědem s tím, že jako člen platím jen startovné..
Jinam na turnaj jen výjimečně...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom